Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

ratatooy
24. dub 2013

@sarriku vyvolávačka neobsahuje hcg al nekter testy hlavne mamatesty svetle modrý sou dost falešný a taky clearblue

pikacupicka
24. dub 2013

ratatooy Ahoj sice si nepsala me ale asi otom hodne vis nevim jestly jsou falesny mamatesty ale mam snema dobry zkusenosti ale chci se te zeptat kdyz sem si dneska delala ten digitalni test a je tam plusko a ze sem 2-3tydny tehotna to je urco pravda nee? 🙂

sarriku
24. dub 2013

@pikacupicka Sis to vsugerovala, že když jsi těhotná, tak ti má být nevolno viď 😀😀😀
to já si zase vsugerovávám bolesti v čípku z té cytologie. Ráno mě to vůbec nebolelo, ale jak na to myslím, tak mě to bolí😀
Každopádně moc gratuluji!!!🙂 Pamatuješ si na den početí?

pikacupicka
24. dub 2013

sarriku dekuju ale ja uz fakt nevim na cem sem nekdo pise ze muzou bejt testy falesny nekdo zase ze nee ja uz fakt nevim sem ztoho zmatena ☹ ale ten test sem si dneska delala po 7dnech zpozdeni je to test za 218kc to by mohl snad fungovat nee? 😀

sarriku
24. dub 2013

@pikacupicka tak to podle mě seš těhotná, máš sedm dní zpoždění, ovulace tak 14 dc, to by odpovídalo dvoum týdnům😀
a kdy půjdeš k doktorovi?🙂))

pikacupicka
24. dub 2013

Az prave pristi tyden ve stredu to nevydrzim jak si na tom ty? 🙂

sarriku
25. dub 2013

@pikacupicka 🙂 ahojky pikacu, mohla bys jsi mě v odpovědi prosím vždycky označit (jako odpověz) nebo dáš zavináčsarriku jako takhle @sarriku
Já potom netuším, že už mi visí na zdi odpověď, proto sem chodím tak nepravidelně😀
😀 to vydržíš do středy😀, stejně už máš v klíně spousty těhotenských testů, já to úplně vidím😉, takže si seš jistá.
U nás nic nového, 3 dny po ovulaci, ještě dlouho do doby, než zjistím, jestli to vyšlo nebo ne. Snažím se tím moc nezabývat, ale asi bych byla zklamaná. 🙂 Vám to vyšlo po kolika měsících? Ještě jsem ani negratulovala🙂 Takže moc moc moc gratuluji. 😵

sanuli
25. dub 2013

@pikacupicka
@sarriku Holky, já jsem na tom podobně.. nedočkavě čekám až přijde ta správná chvíle na test.
Poslyšte.. také už to občas nevydržíte a koupíte nějakou věcičku pro budoucího potomka nebo jsem tak zoufalá jenom já? :o))

sarriku
25. dub 2013

@sanuli No zatím si jenom brousím zuby🙂, nakupovat začnu až uvidím dvě čárky 😉
Ale strašně se těším na sekáč u nás, potom ho vezmu útokem ;) Když to vyjde teď, budeme mít lednové miminko a to potřebuje spousty zimního oblečení 🙂)) Kdy vyzkoušíš test?

sanuli
25. dub 2013

@sarriku menstruaci očekávám příští sobotu.. tak asi počkám na případné zpoždění.. Ale možná to nevydržím a začnu se testovat už v půlce příštího týdne. Tak nějak racionálně vím, že je to celkem zbytečné - ale.. prostě ale :o)

sasanka033
25. dub 2013

@sarriku ahoj, uz jsi na to prisla? na tu ovu na fertility?

pikacupicka
25. dub 2013

@sarriku Doufam ze to pisu dobre 🙂 jinak sorka za hrubky pisu rychle a nak to nesleduju 😀 no uplne klidna budu az to budu vedet od doktora,vis ja uz mam jedno dite krasnou rok a mesic starou holcicku a pred ctyrmy mesici jsem byla zase tehotna ale bohuzel to dopadlo hodne spatne a tedka uz po ctyrech mesicich po revizi sem asi nejspis znova otehotnela teda prsa se mi hrozne nalejvaj a bolej ze se na nich neda ani spat 😀 🙂 takze uz mam strach ale snad to bude vsechno pozitivni 🙂 jinak dekuju za gratulaci 🙂 podle zprav si fakt simpaticka 🙂 drzim palecky at ti to vide 🙂

pikacupicka
25. dub 2013

@sanuli Ja myslela ze uz mas zpozdeni ale kazdopadne ti preji at ti to klapne 🙂

sanuli
25. dub 2013

@pikacupicka nene.. zatím na své zpoždění čekám :o)

pikacupicka
25. dub 2013

@sanuli Jak dlouho se snazite?

sarriku
25. dub 2013

@pikacupickajojo, udělalas to správně, měla jsem to v upozornění🙂 tak to je v kapse, no ne?😀😀 už jsi to říkala manžílkovi?🙂)) a co jména?
je dobrý, že máte hodně věcí už po prvním 😉 Aspoň nebudete muset dokupovat🙂
@sanuli ☹ to ještě budeš muset počkat, ale víš co je sranda?😀 máme to stejně 😵 takže držím palečky
Já budu asi taky testovat dřív, protože potom člověk pořád čeká a vsugerovává si to, "Co kdyby?" a tím si může podle mě i menses odkládat. Když to zkusí dřív a bude na testu bílo, aspoň ho to nenechá žít v iluzích, naopak, bude mít o překvápko postaráno🙂 Takže pak můžem zkusit spolu.🙂
@sasanka033 Ještě jsem na to nepřišla☹ ale ještě se na to podívám a dám vědět. Taky ti to neoznačilo?☹ Já jsem to neměla podložený teplotama.

sasanka033
25. dub 2013

@sarriku no ja se ptam proto, ze bych ti zkusila poradit. ono tam myslim jde o to, jakou si zvolis metodu. co presne teda potrebujes, aby se stalo?🙂

sarriku
25. dub 2013

@sasanka033 Když jsem hledala na googlu "how to set ovulation day fertility friend", vyjela mi tahle aplikace.
U toho "Detector manual override" a "ovulation cycle day" napiš tam den, kdy si myslíš, že jsi jistá, že ovulace proběhla. Týká se to tvé aktuální tabulky. Prostě stačí zadat číslo a potvrdit "override"🙂
Akorát, že tam bude taková modrá dělící čára:-/// Chtěla jsem to ošulit pozitivním ovulačním testem, ale nešlo to.

sarriku
25. dub 2013

@sasanka033 : Já jsem jenom chtěla, abych měla v té tabulce tu červenou pomlčkovou čáru jak vertikálně i horizontálně☹((, která mi bude dělit ovulaci od luteální fáze☹ ale díky 😉))

babbota
25. dub 2013

Tak hlásím, že těhotenství je potrzeno, jsem 7+1tt, srdíčko krásně blikalo, za 14 dní kontrola s odběry... 🙂

sasanka033
25. dub 2013

@sarriku no aby byla plna, tak to myslim jde zaridit jen kdyz tam zadas dva faktory najednou: jakoze treba BT, na zaklade ktere ti to vyhodnoti jako ze byla OVU a pak tam budes mit zaznam treba ze ti to potvrdil doktor, cili z nakyho UTZ, nebo treba ze sledujes hled apod. proste plna cara je tusim jen kdyz se splni minimalne dve podminky, aby to samo vyhodnotilo OVU.

sasanka033
25. dub 2013

@sarriku jo promin, ty chces jen tu prerusovanou - a jak vis, ze byla OVU? podle toho ti poradim kam a co zadat🙂

pikacupicka
25. dub 2013

@sarriku No to je prave to ze on druhy dite tedka nechce ale vis kaslu na to ja sem rada ze se to nejspis podarilo 🙂 on chce druhy dite az asi za pet let on je mladsi takze uvazuje trosku jinak 😀

sarriku
25. dub 2013

@babbota jééé🙂 to je nádhera, tak za mě gratulace🙂🙂 Ať miminko krásně prospívá🙂.
@pikacupicka to je dobře, že ty ho chceš 😵 vem si za pět let už by to mohlo jít hůř nebo vůbec☹
@sasanka033 😀 no já nevím, ještě se v tom moc nevyznám, a v tom je nějaký rozdíl jestli je to plná nebo přerušovaná?
No vím, byla jsem na gyndě a mudr mi řekl, že na pravém vaječníku mám folikul, že do dvou dnů bude ovulace.
Druhý den mě píchlo v boku a za chvíli jsem si našla krémový výtok, takže ten den jsem asi měla ovulaci🙂

sasanka033
25. dub 2013

@sarriku aha, tak pokud to mas z UTZ, tak zkus tohle: najed na den, kterej si myslis, ze to bylo, na zalozce Tests rozklikni OVWatch a zadej napr OV day 1. az to ulozis, tak se ti udela cara. aspon doufam🙂 zkus a dej vedet.

sarriku
25. dub 2013

@sasanka033 mě to nejde🙂) ale to nevadí, děkuji ti za pomoc.
Jak jste na tom vy?🙂

pikacupicka
25. dub 2013

@sarriku No to mas teda pravdu jelykoz uz by my bylo prez tricet let 😀 ale kdyz sem vcera cetla jak mamka ve 45letech porodila jedenacty dite a tedka teprve si uziva materstvi to je mazec 🙂 ale preju ji to hlavne at sou vsichni zdravi a stastny 🙂

sarriku
25. dub 2013

@pikacupicka ta zpráva se mi moc líbila🙂 Paní to přeju!

pikacupicka
25. dub 2013

@babbota Taky gratuluju 🙂 ja tam du tuhletu stredu co bude sem stoho hrozne nervozni 😒 to je dobre ze mate vsechno vporadku 🙂

pikacupicka
25. dub 2013

@sarriku A jestly se muzu zeptat vy se snazite uz dlouho nebo zatim kratce?