Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital
4. črc 2013

Holky, tak zítra jdu zkoušet ty ovulační testy. Tož nevím jestli není 10DC brzo. Měla jsem dlouhou MS. Ale tak co, když mě těch 7 nevýjde, kupím další 😀.
Myslete na mě, čeká mě v so svatba znamých mezi samýma těhotnýma a miminama. Cítím se psychicky (po této stránce) hodně silně, tak snad to ustojím s grácií 🙂.

kristl85
4. črc 2013

@cital Já začala už 7dc, ale nedělám je zatím každý den, protože mám problém s tím, tmě bych před tím 2hod neměla pít tekutiny, nikdy to nevydržím. Podle mě to brzo není a když sme vychytaly ty levné, tak proč ne;) Ty jo to mi povídej, my sme na dovolené společně s mojí kamarádkou, která má půlroční mimčo, je to neskutečný miminko je hrozně hodnej a vyšlo jim to na poprvé. Taky je to pro mě těžký, ale aspoň se můžu chvilku zabavit jiným miminkem, starám se o něj, když potřebuje pomoct a je to moc fajn;)

Dávám nám max. 2 mesice a sme v tom;) tak vzhůru do toho;)

klaudina22
5. črc 2013

@cital
@kristl85 taky sem dělala testy už od 7dc, abych něco nepropásla, a nakonec se test ukázal pozitivní až 21dc. Stojí to pár korun, není to zase taková pálka, i kdyby jich člověk vyplýtval 14 měsíčně 😉. Mě ty testy skvěle uklidňují, mám vše pod kontrolou, vím, že tělo funguje a že nic nepropásneme a můžu se v klidu věnovat životu a jiným věcem. Na těhotenství už moc nemyslí, vyjde to, nebojím se. 🙂 Přeju klid i vám, testy vám určitě pomůžou.

sarriku
5. črc 2013

Holky, tak u mě zatím nic nového.
Dnes 10.DPO, včera jsem trochu špinila, bolesti v podbřišku, křeče, dnes jen taková tupá bolest.
I když jsem ráno zase objevila slabší čárečku na testu...všechno zatím nasvědčuje pro ms.

klaudina22
6. črc 2013

@sarriku to je super, proč ten skepticismus? přece víš, že bolesti břicha a pocit přicházející ms bývá i při těhu.. myslím, že naděje je, takže žádnej pesimismus, ale pozitivní myšlení! 😉

sarriku
6. črc 2013

@klaudina22 minulý měsíc jsem zažila to, čemu holky tady říkají biochemické těhotenství,
nechci se těšit předčasně.
Trošku zklop monitor.
Holky, já jsem z těch těhotenskej testů nešťastná, mám pocit, že žádnej nefunguje.

dora13
6. črc 2013

ja teda si muzu oci vykoukat, ale nic tam nevidim. ale muze to byt blba fotka, kazdopadne drzim palce.

klaudina22
6. črc 2013

@sarriku ale jo, nějakýho dušíka vidím, ale je fakt, že na některých testech mi to dělalo úplně běžně. Proto zkušené holky tady říkají, že je lepší počkat až pár dní po MS, ale kdo to má vydžet, že? Tak ještě počkej, a uvidíš jak to dopadne. Neříkám těšit se, ale neházet flintu do žita, když ještě není jasno. počkat 😉 . Ale vím, že je to děs. 😉

kristl85
6. črc 2013

@sarriku Já tam něco vidím;) tak moooc držím pěsti;)

lonelystar
7. črc 2013

Holky a ten nevýrazný proužek muze byt proc? Ja myslela, ze tam proste je úplne jasne nebo nic...vy jste nektera byla těhu i se "slabým proužkem"?
Btw. my tedy zatím od února také nic :(

sarriku
7. črc 2013

@lonelystar vajíčko je oplodněné, snaží se uchytit, někdy se i uchytí, ale říká se že 30% těhotenství skončí hned v začátku, prostě se podělá vývoj, takže děťátko odumře, hcg hladinka vyprchá a dostaneš to.
Takže prostě když tam je nějaký stíneček nebo čárka, je to jasné, ale ten vývoj toho těhotenství se prostě ovlivnit nedá, on totiž falešně pozitivní test je celkem rarita.
My se nechráníme od února, ale snažit jsme se začali až o měsíc později.
Jak jsi na tom?
Já jsem to dneska měla dostat, ale zatím nic. testnula jsem už před dvěma dny, výsledek vidíš nahoře na fotce, tak doufám, že až testnu zase (doufám, že v týdnu se dostanu do lékárny), bude čárečka silnější🙂)) teda pokud předtím nedostanu měsíčky.)
Měj se krásně a držím palečkyy:-*

saminomimino
7. črc 2013

@lonelystar síla druhého proužku se odvíjí od toho kolik HCG se vyplavuje do moči a taky na pokročilosti těhotenství,obvkyle po několika denním vynechání MS jsou obě čárky stejné,ale v ranějším těhu může být jedna méně výrazná,tyhle jsou opravdu hodně slabé,buď velice brzské těhu nebo nic,tyhle"dušíci" se někdy dělají ale s těhu to být nemusí,ale může 😉
Omluva že vám do toho lezu 😉 !!

lonelystar
7. črc 2013

@sarriku moc děkuji za odpoved 🙂 ja mám ted 5 dni zpoždění a před chvilkou jsem zkusila znovu test (asi 5 dni od toho prvního se slabou čárkou) a vypada to opravdu na dve, tentokrat viditelné :D moc Ti držím palce, at ta Tva taky zesílí :D

lonelystar
7. črc 2013

@saminomimino žádné omlouvání, děkuji za každy názor 🙂

cital
8. črc 2013

@sarriku Já tam teda bohužel nic nevidím.

cital
8. črc 2013

Tak jsem si holky dělala ovu test v sobotu 11DC, ale byla jsem na svatbě, pila jsem hodně vody před testováním. Druhá čárka byla hodně slabá. Včera jsem vynechala a dneska jsem zvědavá teda, co se na mě ukáže.

kristl85
8. črc 2013

Já taky pokračuji v testování, dne 16DC a čárka na ovu testu je silnější než 14DC, je to fajn, když to můžu takto pozorovat. Teď už budu raději testovat každý den, abych to neprošvihla🙂

Jen si to chci ještě ujasnit: když budu mít ovu test pozitivní (tzn. druhá čárka stejně silná nebo silnější než kotrolní), tak od té doby cca za 24-48hod budu mít ovulaci? Není to tak, že bych ovulaci měla v ten stejný den, jak mi vyjde silná druhá čárka, že ne? Nebo sem to pochopila špatně? Díky moc holky

jenyska4
8. črc 2013

@sarriku určo těhule jsi...ta čárka tam prostě je 😉 testni se dnes a stejným testem a uvidíš, že bude silnější...je slabá páč HCG není tak vysoké🙂

cherralie
8. črc 2013

Zdravim, dnes jsem byla na vysetreni pruchodnosti vejcovodu a bohuzel mam pruchodny jen jeden (anebo jinak, nastesti je aspon jeden pruchozi🙂. Mate s tim nekdo zkusenosti? Zajimalo by me, kdyz mam pozitivni ovulacni test, je to z vajwcniku, kde je vejcovod pruchozi anebo to stejne tak muze byt z vajecniku u nepruchoziho vejcovodu ? Chjo.

kristl85
8. črc 2013

@cherralie Ahojky, mohla bych se tě zeptat, co tě k tomu vyšetření vedlo? Respektive po jak dlouhé době snažení ti doktor toto vyšetření udělal? Děkuji moc

cherralie
8. črc 2013

@kristl85 Ahoj, na vysetreni jsem sla sama dobrovolne (CAR Apolinar), protoze jsem mela podezreni, ze neco neni v poradku. Uz vice nez 2 roky se nechranime, ale nechali jsme tomu volny prubeh. Ted od ledna jsme se zacali poctive snazit a stale nic. Tak proto.

rradka
8. črc 2013

@kristl85 ahoj, já jsem to pochopila jak ty. Když jsou čárky stejně silné, tak za 24-48hodin bude ovulace 🙂 Ale snažila jsem se hnedjak jsem viděla 2stejně silné čárky. Ty spermie nějakou chvíli vydrží, tak abych nic neprošvihla.

rradka
8. črc 2013

@sarriku držím pěsti, aby čárka sílila. Já teda na té fotce tak nic nevidím,ale může to být i špatnou kvalitou fotky. A už máš zpoždění?

cital
8. črc 2013

Tak holky, mám za sebou své druhé testování ovulace. Testovala jsem dneska 13DC a čárka zase opět nešla vidět. Zatím mě nebolí ani břicho, ani nemám můj typický výtok (omlouvám se). Tož a to jsem si myslela, že mívám ovu dřív....no uvidí se. Spíš se strachuju, aby vůbec nějaká byla 😎.
A holky, ta druhá čárka na ovu testu by měla pomalu sílit? Nebo se objeví zničeho nic pořádné // před ovulací? Jelikož takhle to jest psáno na těch testech, tak nevím...

kristl85
8. črc 2013

Taky nevím, jestli by měla pomalu sílit nebo se naráz objevit, ale mě přijde, že mi ta druhá sílí, tak nevím, jestli to není jen můj pocit. Zkusím to nastudovat tady v jiných diskuzích a dám vědět🙂

@cherralie Ajo, tak to je docela dlouhá doba, my se nechráníme od ledna 2013 a už tak mi to přijde dlouho, tak to asi ještě počkám. Platila jsi za to vyšetření něco?

@rradka Rady a co ty kočko? Jak to s tebou vypadá? Jsi těhu? Kéž bys byla🙂

cital
8. črc 2013

@kristl85 Ok, tak zjisti a dej vědět 😉 .

cherralie
8. črc 2013

@kristl85 No prave, uz je to podezrele dlouho. Ne neplatis nic, pouze 30Kc regulacni poplatek.

@cital Ovulacni testy by mely pomalu silit, az bude testovaci carka stejne silna jako kontrolni. Tehdy se jedna o pozitivni vysledek.

sarriku
8. črc 2013

@kristl85 no já to chápu tak jak to je na příbalovým letáku.
do dvou dnů by měla být ovulace🙂)) tak to pojistěte

děvčata, dnes druhý den zpoždění, ráno jsem zkoušela testík a byl slabší než ten včera večer☹((byla jsem moc smutná
ale potom mi to nedalo a po obědě jsem zkusila znovu a čárka byla silnější!😀
zatím nevím, co si o tom mám myslet, ale dojetí neskutečný🙂

kristl85
8. črc 2013

@cital Tak je to tak, opravdu ta čárka sílí a pak až je skoro stejně, stejně nebo víc silná je test pozitivni a do dvou dnů bude ovu, tak si to nemaluju opravdu mi ta čárka sílí🙂 tak napiš, jak ti taky bude sílet🙂 můžem to i blejsknout🙂 a porovnat si to.

@cherralie Díky moc za odpověď, tak moc držím pěsti🙂

@sarriku Určitě to vyjde, moc na tebe myslím a moc ti držím pěsti🙂

Jo a btw. asi to i na sobě pozoruju, že ta čárka sílí, protože mě docela pobolívá v podbříšku. Je to super, i když je zatím čárka o něco světlejší než ta druhá, tak už sme se včera tulili a teď to fakt dodržíme každej den. Manžel má dovolenou, tak bude odpočatej a to by bylo aby se nepovedlo. Držte pěsti holky🙂

sarriku
8. črc 2013

@kristl85 to víš že jo🙂))))
zkus si ohmatat vaječníky🙂, mě po ovulaci bolí, takový ostrá bolest
🙂))))) doufám, že to vyjde, vám bych to taky moc přála🙂
držím vše co mám