Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital
15. srp 2013

@kristl85 Kočko, já klidně probliju celé těhotenství...jen ať je miminko v pořádku. 🙂. Však uvidíš, třeba ti nic nebude, mým kamarádkám vůbec nic nebylo. Celé těhotenství normálně fungovaly, žádné nevolnosti neměly. Mě začly nevolnosti už v 6tt, já si to asi až jednou budu těhotná pěkně užiju 🙂. A břicho tě bolí pač se roztahuje děloha. Já těhotná nejsem a dneska mě taky bolí břicho 😀. Si nevybereš.... 😀

kristl85
15. srp 2013

@cital JJ však já si nestěžuju, říkala sem to i před tím, že je mi jedno jak mi bude. Chudino, tak to budeš mít teda pěknej záhul. Ale tak třeba jak ti to brzo přijde ty nevolnosti, tak zase brzo odejdou🙂

cital
15. srp 2013

Holčičky mějte se krásně, zítra jedu na pracovní cestu a v sobotu konečně dovolená!!!! Jupí jupí jej!!!! 😀 😎 😕 😀

cital
15. srp 2013

@kristl85 Moje mamka problila celý 1.trimestr 😀. Holka to dáme!

kristl85
15. srp 2013

Moooc si to užij a NEmysli na nás🙂 všechno vypusť🙂

cital
15. srp 2013

Tak jsem se teď dozvěděla, že kolegyně čeká miminko a šéfová žena taky. Jelikož jsem ve firmě 4, tak to je fakt zajímavé 🙂. Takže jestli já ještě otěhotním, tak to můžem rovnou celý aťák zavřít a otevřít si místo něj školku 😀.

cherralie
15. srp 2013

@kristl85 Hele ber to tak, co bys ještě před 7 týdny dala za těhotenský nevolnosti 🙂)
@jenyska4 No my takhle žili asi 2 roky. A už nechci, né teď ☹.
@cital: Zatím jen do konce roku 2013. Doufám, že z toho nějak sejde.

jenyska4
15. srp 2013

@cherralie taky bych nechtěla bylo to jen pul roku, ale viděli jsme se čtyři dny za měsíc někdy ani to ne, ale manžel to nesl huř nnež já a už by nešel a co ten Tvuj?Jak to cítí on, šel by?

cherralie
15. srp 2013

@jenyska4 No jemu se tak samozřejmě nechce, ale obecně zvládá všechno lépe než já. Je hrozný kliďas 🙂. A kvůli penězům půjde.

jenyska4
15. srp 2013

@cherralie chlapi to mají holt jiné než my🙂 tak snad Ti to rychle uteče...

kristl85
15. srp 2013

@cherralie Ja si nestezuju;( jen sem psala jak mi je, protože sem si myslela, ze uz ne to nepotká;) není to nic co by se nedalo vydržet, jak říká @cital cokoli, hlavne at je mimi v pořádku;)

cherralie
16. srp 2013

@kristl85 Já vím, já jsem to nemyslela zle. Spíš naopak, ať to bereš pozitivně. Já si myslím, že bychom byly schopny pro zdravé miminko vytrpět snad všechno 🙂.

@jenyska4 Snad jo, děkuji.

maikkynna
17. srp 2013

Ahoj holky 🙂, tak se tu zase po delší době ukazuji. Od minulého měsíce poctivě užívám kyselinu listovou a začala jsem pít kontryhelový čaj. Máte s tímto čajem některá z vás zkušenost? Četla jsem, že by se měl pít jen do doby, než bude ovulace, ale někde zase píší, že celý měsíc.. tak nevím :/ Byla jsem na kontrole u lekaře a ten mi oznámil, že mi po antikoncepci dorůstá děložní sliznice, z tohoto důvodu jsem zvolila právě kontryhel.

jenyska4
18. srp 2013

@maikkynna ahoj maky jen do ovulky a po ní pít mmaliník 😉

cherralie
19. srp 2013

@maikkynna Jak píše @jenyska4 . Já třeba užívám gynex kapky, ale nevím. Do toho si ještě píchám 1x měsíčně pregnyl na podporu ovulace. Takže můžu těžko ověřit nějaké účinky. Až to doberu, tak se na to asi příště už vykašlu.

jenyska4
19. srp 2013

@cherralie a jak dlouho se snažíte?Já si ted dovezla od babi sušené listy maliníkku tak už se mě luhuje čajík 🙂 holky je mě nějak divně mám pět dní po ovulaci...i na testu atd souhlasila a i na utz.A od včera jde ze mě takový ten bílkovej hlen natahovací vubec jako nechápu 😒 a nikdy jsem ho neměla jen jeden jediný den před ovulkou, ale ted je nějaký jiný

cherralie
19. srp 2013

@jenyska4 Přes 2 roky se nechráníme, od ledna 2013 se sledujeme a asi od června docházíme do CARu 🙂. A jsem po první inseminaci (24 DC, 8 DPO?!). Zjistili, že v mém hlenu jsou spermie nepohyblivé (i přes dobrý spermiogram).
Júú, rodiče mají doma taky maliník, ale když já jsem tak nespolehlivá v braní čekoholiv 🙂.

No a nemůže ten hlen být třeba takový jiný po sexu?

@maikkynna Kontryhelový čaj jsem taky pila, ale tak obden, jak jsem si vzpomněla, takže ti asi žádné relevantní info neposkytnu. Vy se začínáte snažit teprve teď? Kdy jsi vysadila antikoncepci?

Chjo, admin mi smazal profilovku☹

@kristl85 A jak se daří tobě? Zvládáš to v práci?

kristl85
19. srp 2013

@cherralie Ahojky zlato, no jako je mi čím dál hůř a v té práci je to dost obtížný:( je mi pořád špatně, bolí mě to břicho a usínám při výpočtech kilové ceny pro hutní materiál🙂)) takže se bojím, abych nenasekala chyby, ale držím se. Zatím nezvracím, ale pořád mě to jakkdyby šimrá. Snad to přejde, protože je to fakt náročný u toho pracovat a soustředit se.

Tak ještě tak 3-4 dny a můžeš vyzkoušet testík ne? Mooc bych si přála s tebou, aby to vyšlo🙂

klaudina22
20. srp 2013

ahoj holky, 5. cyklus právě probíhá, za měsíc to bude už půl roku, co miminko zatím nedorazilo, přemýšlím, jestli skáknout za gynekologem a začít to nějak řešit práškama atd.. nechce se mi moc do chemie, vím že miminko brzo přijde, jen už mě nebaví čekat 😉 . Nevíte, jaké jsou první kroky, když se začne řešit, že to nejde? Nebo jestli mám ještě počkat do konce roku.. přece jen je to pořád ještě relativně krátká doba, ale zase si říkám, když jsou možnosti to popohnat.. Nevím no. Jak to máte vy?

kristl85
20. srp 2013

@klaudina22 Ahojky, já sem si taky říkala, že už je to dlouho a pak sem zjistila, že to zas tak dlouho není. Protože sem přemýšlela a zjistila sem že tak leden unor březen jsem ještě ani nevědela kdy ovulaci mám a jestli ju vůbec mám, pak sme to trochu flákali no a opravdu sme se snažili cca 3 cykly a ten 3. se povedlo🙂 určitě sem nechtěla chemii, já sem si dala termín do mých narozenin (14.9.) a pak bych to řešila, byla sem rozhodnutá, že půjdu na to vyšetření cca za 1000Kc a manzel chtel jit na spermiograf. To bych rekla, ze se da jeste v tom prvnim roce snazeni🙂 a co ty ovu testy? Zkousis? Me fakt pomohly🙂 a podle meho nazoru mi teda pomohla i ta prstíková metoda🙂)))

klaudina22
20. srp 2013

@kristl85 máš pravdu, první 2 měsíce jsme se asi ani netrefili do ovulace (myslela jsem, že ji mám úplně jindy). Byla na konci cyklu a to už jsme byli frigoši, otrávení s přemíry sexu 😀. Já mám právě narozky ve čtvrtek, doufala jsem, že dostanu dáreček v podobě miminka, navíc jsme byli zrelaxovaní na dovolené, ale bohužel nic, no. Tak třeba za měsíc dostane miminko manžel. Tu prstovou metodu jsem si načetla, zkusila sem to párkrát, ale asi už to bylo pozdě. Nechala jsem to v srpnnu v klidu, ani tetsy sem nedělala, ms teď zase přišla o 10 dní dříve, tak v tom mám bordel. Asi se mi ale upravil cyklus po vysazení kontryhele. Ten mi to natáhl na 36 dní! .. tak nevím, li ho ještě pít, nebo se na to vykašlat. Tento měsíc se na prstovou metodu chystám znovu, musí to vyjít! Ovulační testy asi budu znovu dělat, vůbec netuším kdy v tomto cyklu ovu dorazí, s tou nepravidelností. Piju taky Regalen (jako gynex, ale na očistu těla od antibiotik), a pak se chystám na gynex. Doufám, že tělo bude silnější, získá větší imunitu a už to vyjde. Na Vánoce bych už fakt chtěla mít bříško. Našli jsme před 3 týdny čtyřlístek, tak to by bylo, aby to nebylo. Kvěťňátko jsem vždycky chtěla. 😉. Přeju ti pohodové těhotenství, koukám, že první trimestr ti dává celkem zabrat, ale určitě bude brzo líp, až se tělo s miminkem srovná. 🙂

kristl85
20. srp 2013

@klaudina22 No vidíš, takže je to stejně jak u nás🙂 nám se kolikrát mazluškovat ani nechtělo, tak sme to prostě nedělali a to se pak čloěk nemůže divit. Kor když ty to máš takto nepravidelně, to ste se prostě zatím jen netrefili🙂 určitě to, co nevidět vyjde🙂 kdybys chtěla mám plno ovu testů, tak ti je můžu darovat🙂 snad už je nebudu potřebovat🙂 Ty přípravky co zmiňuješ neznám, parkrát sem to tady zaslechla, ale nepátrala sem, co to přesně je. Jestli sou to jen bylinky tak by asi vadit neměly🙂 Říká se, že miminko pluje nad vámi na obláčku a jakmile je ten správný čas, tak si vás vybere🙂 moc držím pěsti🙂
No jo, je mi zle, bolí mě břícho, hlava a pořád usínám, ale to nevadí, to se prostě nedá nic dělat, ještě bych na tom mohla být mnohem hůř🙂

baralesayova
20. srp 2013

@klaudina22 tak mě to moje pomohla řešit moje gyndařka. Napsala mi doporučení do Pronatalu. Tam si mě objednali asi tak za 14 dní. A pak už o šlo rychle, ultrazvuk, krevní testy, spermio, další ultrazvuky. Zjistili že nemám ovulaci. A tak jsem ted brala Clostylbegyt, v pátek jsem si píchla Pregnyl tak že o víkendu měl folikul prasknout a od včera beru Utrogestan. Je to sice chemie, ale říkám si že pokud mi to pomůže k miminu tak proč ne. Taky bych se mohla snažit klidně rok bez toho a nic by se nestalo. Tak že ted čekám. Ted do toho vkládám naději, tak že jestli se to nepovede tak budu asi hodně klamaná.

klaudina22
20. srp 2013

@baralesayova a ovulační testy si nikdy nezkusila? Nebo ti ovulaci taky neukazovaly?

baralesayova
20. srp 2013

@klaudina22 No právě že jsem si je dělala a byly pozitivní. A tak by mě nenapadlo, že jí nemám.

klaudina22
20. srp 2013

@baralesayova tyjo, to je teda divný.. Ok, no ještě cvhíli vydržím, zkusím nějaký přirozený metody, a možná za ten měsíc, dva skočím radši taky na gyndu. A jak se zkoumá ta ovulace?

cherralie
21. srp 2013

@kristl85 To věřím. Ať mi nikdo netvrdí, že ženský nemusí pracovat tvrději, aby dosáhly stejných výsledků jako chlapi. Obzvlášť, když se v práci musíš tvářit, že se nic neděje a přitom bys to nejraději rozkřičela do celýho světa.

S testováním počkám tak na neděli, ale tenhle měsíc si myslím, že to nevyšlo. Vůbec žádné příznaky.

baralesayova
21. srp 2013

@klaudina22 no zkouma to na ultrazvuku 13ty den cyklu. Musi tam byt videt velky folikul alespon v prumeru 18n velky. Ukazovala mi to na ultrazvuku a bylo to krasne videt.

klaudina22
21. srp 2013

@baralesayova super, díky moc! No teď sem kápla ještě na jeden přírodní preparát, co doporučují gynekologové, tak to vyzkouším, a asi se vecpu na prohlídku na gyndu a uvidím, no. 🙂 A kdy čekáš MS?

petroska
21. srp 2013

Ahoj holky.Prosím o radu.Když si vypočítám plodné dny,nebo zjištuju ovulaci podle hlenu,je možné ,že mám plodné dny pozděj ,než když mám ten ovulační hlen?Myslím tím třeba i těsně před menstruací?díky