• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
A jak je možný že jedna holčina měla dopoledne ovu test pozitiv a odpoledne negativ?
27. lis 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander Někde jsem četla, že hormon, který je produkován před ovulací a dokáže ho zachytit právě ovulační test, strašně kolísá. Zřejmě proto měla tahle slečna dopoledne testík pozitivní a pak negativní.
Je to ale zvláštní, potože jsem ještě četla, že narozdíl od testííků těhotenských se má ovulační dělat odpoledne :grinning:
27. lis 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna no já právě taky,že nejlépe mezi 10-12 a dvě hodiny před tím omezit tekutiny a každý den ho dělat jen jednou a ve stejnou dobu :wink:
27. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander No vidíš, všechno víš krásně !! :dizzy_face:
27. lis 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna tak musela jsem si to přečíst,abych to nezvorala,jen mě teda překvapila ta holčina,asi by mě ani nenapadlo dělat ho odpo znova :grinning:
27. lis 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander Mě teda taky ne :D Ovu test stačí dělat jeden, s těhu testem je to jiný :D Tím bych se i ujistila, kdyby byl nějakej pozitivní :D
27. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna jasně,ted jsem i četla že jedna holčina otěhotněla v měsíci,kdy jí testy každý den ukázaly jen jednu čárku,jo příroda je mocná čarodějka,nejlepší je na nic nechvátat a dělat to podle chuti,jsem zdárný příklad,dvě děti doma mám,nemám kam chvátat a stejně do toho buším a chci to hned :grinning:
27. lis 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes 24DC, teoreticky 16DPO a včera test negativní, vím že je brzo, ale co kdyby :confounded: ....ale při naší četnosti......stojí to za nic, když je chlap pořád pracovně pryč :frowning2: :frowning2: .
27. lis 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petit.a.nge jojo. A ja ted taky furt pryc. Pracovne uz tyden vanocni vecirky a jeste dva tydny vecirky budou. Uff :slight_smile:)) a manzel prace pred Vanocema taky hafo, tak chut je porad velka, ale energie je bohuzel mene.
27. lis 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka to jsem na to stejně.. MS mi přišla v sobotu, a do konce roku, furt nějaký oslavy a mezitim muz v cizině na služebce... Říkala jsem si, že čekat rok je hrůza, ale už najíždíme do poloviny, tak snad to nebudeme muset řešit přes doktora...
28. lis 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda hoky, dnes jsem si dělala kontrolní test a čárka naskočila hned - ještě dřív než kontrolní a je silnější, tak bude snad vše v pořádku. K dr. jdu až 6. 12., přijde mi to jako hodně dlouhá doba, ale ve skutečnosti je to jen týden :slight_smile:. Tak jsme si včera s manžou alespoň vánočně vyzdobili byteček.. :slight_smile:. Co u Vás nového?
28. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pajiskazemlyna ahojky, no já byla při testování 11DPO - myslím :grinning: a už jsi to zkoušela? Držím pěsti :wink:
28. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas ahojky=) taky jsem zkoušela jen kontrolní jestli náhodou nezmizela :grinning: a jak píšeš úplně silná a naběhla dřív než kontrolní a na první kontrolu jdu taky 6.12. budu tak nervní, že jsem si dneska vzala na celý den dovču, stejně bych asi nic neudělala :grinning: a abych na to nemyslela, řešila jsem včera výzdobu :grinning:
28. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dashyyy Tak to jsme na tom úplně stejně :grinning:.. Jen s tou dovčou to mám horší - budu celý den učit a k dr. jdu až po 15h.. Jsem nervní už teď. Pak má člověk v práci podávat nějaké výkony.. :slight_smile:
28. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petinkas jo no už se mě šéf ptal co se mnou je posledních 14 dní :grinning: mu to oznámím na vánočním večírku to jsem zvědavá co mi na to řekne, když mi před 14 dny dal dodatek na neurčito na moji pozici :grinning: :grinning: ale je v pohodě a navíc budou mít taky miminko tak to snad zkousne :grinning: a já jdu ve 12:50, takže bych se do práce stejně nevracela... kdy jsi měla OVU???? a jak Ti je?
28. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy Tý vogo, to já jsem taky docela zvědavá, jak to vezmou, páč jsem na dobu neurčitou dostala na konci června :slight_smile:. Jestli bude všechno v pořádku, tak to oznámím až po Novém roce.. OVU jsem měla nejspíš 6. 11., měla bych teď být podle ms 5+5. Pořád mi je kupodivu dobře, mám akorát studené nohy a cítím podbřišek.. ale na zvracení mi ještě nebylo. Možná ještě brzy, ne? Každopádně v práci jsem skoro nepoužitelná :slight_smile:..
28. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas tak to jsme na tom vážně stejně :wink: já měla OVU mezi 4. a 7.11. ale MS 16.10. hustýýýýýýý :grinning: odkud že jsi?=) já teda mám v tuhle chvíli o číslo větší prsa a zase mě začaly dost bolet (jsem teda nikdy žádný neměla=)) a zvracela jsem jen párkrát asi jak se to všechno roztahuje v břiše :wink:
28. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :o)) U mě zatím nic nového, jen mi je pořád špatně :grinning: Kdybych se aspon vyzvracela a bylo by mi dobře..néééééééééé,mě je radši od rána do večera špatně :unamused: Odpor k jídlu, včera jsem byla protivná,bez nálady a to samé i dnes v práci, se dvěma zákazníky jsem se dala do křížku :confounded: Snad to nebude trvat dlouho!
28. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu jsem si dělala další test, a dušík už tam nebyl :frowning2: a dočetla jsem se, že se má výsledek odečítat do prvních 5 minut, že se pak může stát falešně pozitivní, tak si říkám, jestli to nebyl můj případ. No uvidím, asi zítra zkusím hned po ráno ještě jeden test s větší citlivostí (v sobotu jsem si ho dělala odpoledne) a když bude negativní, tak budu čekat, jestli dorazí MS nebo ne, zatím jsem 23DC tak si říkám, že ještě čas naděje :slight_smile: Ale bylo by to krásné kdyby se povedlo na první pokus, nejhezčí dáreček k Vánocům :slight_smile:
28. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy jo, na prsa jsem zapomněla - ty mě bolí fest. Jsem z Chrudimi :grinning:, jsi psala, že bydlíš kousek odsud, ne? To je dobrý :slight_smile:).
28. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas jsem si myslela, že to jsi Ty :grinning: tak to je vtipný... rodit budeme určitě v Chru je to nejbližší nemocnice od nás a hodně si chválí porodnici tady :grinning: to budeme mít i podobný termín a sejdeme se v porodnici počkej :grinning:
28. lis 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy :grinning: No tak to nemá chybu :grinning:.. A odkud jsi přesně? Já bych taky chtěla rodit u nás :slight_smile:.
28. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas jsem z Hlinska a určitě radši Chrudim než Havl Brod :wink:
28. lis 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h přeju ti to,taky mám v plánu darovat testík pod stromeček,ale nevím zda druhý měsíc uspěju,dnes jsem 6DC a začly sme dnes zkoušet,přišli mi ove testy,ty začnu dělat od čtvrtka,tak uvidíme :wink:
28. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dashyyy Já jsem se narodila v Havlíčkově Brodě :slight_smile:).
28. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. chci se zeptat, kdy po ovulaci jste začaly cítit nějakou změnu?
28. lis 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander držím pěsti!!!!
28. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas já zase v Chrudimi :grinning:
28. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ahojky, já až ten 10DPO dřív nic jen mě trošku bolely prsa :grinning:
28. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy já si myslela že takhle nějak, i když asi to má každá jinak :slight_smile: Mám pocit že si to trochu začínám vsugerovávat :grinning:
28. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek