"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
2. pro 2011

@dashyyy no ja sem z jizni moravy, tak si to umis predstavit, jak to tady probiha 🙂

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon paráda 🙂 krásné nevěsta, sympatický ženích = hezký par 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@jankaander rekla bych, ze jo. Nejsem expert ale vypadaji obe celkem tucne! 😀 Tak hodne stesti, at se zadari!!!!!!!

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 jako u nás s pívem 😀 😀

harley26
2. pro 2011

@jankaander no ta fotka je tmavá, ale já myslím, že jo 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 No, to nam hralo na svatbe, ta nase morava 🙂 Akorat si dj delal srandu, ze u nas na Valassku je to osazene spis svestkama. 😀

harley26
2. pro 2011

@dashyyy přesně tak 😀 a tak mě napadá, jestli jste dělali nebo děláte nějakou očistnou alkoholovou kuru? Jakoze nee ze bysme byli nejací lumpi :D ale ted jsou furt nejake oslavy, svatby atd.

jankaander
2. pro 2011

@harley26
@aluskaasimon jo jsou obě stejně tmavé,tak uvidíme,díky

zzaneta
2. pro 2011

@jankaander řekla bych že je to jasně pozitivní 🙂

jankaander
2. pro 2011

@zzaneta oki,a mám je dělat každý den abych věděla nějakej rozdíl,nebo tímto jedním to končí?

harley26
2. pro 2011

@jankaander ted delej jine veci nez testy 😀

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Jo jo, ja nepila od te doby, co jsem zacala brat listovku. I manzel to dost omezil 🙂 ALe je to fuska! Clovek by si tak rad dal pri patecnim veceru!!!!

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon no nic, asi doma zahájíme ramadan 😀

harley26
2. pro 2011

Holky, pro dnešek to tu balím. Mějte se fajn, užijte si víkend a opatrujte se 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Ale mozna to ani neni treba, vem si kolik nactiletych slecen zplodi ditko v alkoholovem oparu 😉

sedivka
2. pro 2011

@harley26 @aluskaasimon no u me ted abstitence moc neprichazi v uvahu, z prace mam tak 2 pracovni vecirky tydne a pokud zatim nejsem / nebo nevim, ze jsem tehotna, tak nebudu sirit dojem, ze na to mpracujem a ze bych tehotna mohla byt 🙂 navic, ta doba, kdy nebudu moct nic pit a to do st dlouho, prijde, takze si to nebudu jeste umele prodluzovat, dokud nemam pozitivni tt 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@sedivka Ja nekde cetla, ze do prvni menstruace stejne neni embryo s matkou propojene, takze teoreticky muzes cokoliv.

sedivka
2. pro 2011

@aluskaasimon jo, taky jsem neco podobneho cetla a minimalne do uhnizdeni to urcite bude pravda. Ale spousta zen nevedela, ze otehotnely a delali horsi veci, nez pak koktejlu, nebo sklenicek vina... 🙂 Nekourim, tak pripadne trochu vina tem par bunkam, o kterych zatim nebudu vedet neublizi... Ale opravdu se bavim jen o dobe, do prvniho pozitivniho tehotenskeho testu 🙂

jankaander
2. pro 2011

@harley26 no to si piš 😀

jankaander
2. pro 2011

na vložce mám i bílí hlen,to by taky odpovídalo k ovulce jak tu tak píšete,tak snad nám to vyjde

zzaneta
2. pro 2011

@jankaander Já myslím že tohle je jasná ovulka 🙂 já si dělala kontrolní když jsem měla slabou čárku, abych viděla jestli sílí nebo naopak slábne, takže je to na Tobě. Držím pěsti 🙂

jankaander
2. pro 2011

@zzaneta díky,jestli i minulý měsíc byla tohodle datumu,tak sme jí jasně projeli,manža měl noční a nebylo kdy

zzaneta
2. pro 2011

@jankaander V tom případě teď máte velkou šanci 🙂 Já si ani nejsem jistá jestli jsem ji měla, ale první cyklus po vysazení HA se není asi ani čemu divit, tak uvidíme 🙂

jankaander
2. pro 2011

@zzaneta ju,překvápko na vánoce 😉

ange_de_la_morte
2. pro 2011

Ahojky holky, tak konečně 3 dny volna
Celý den sem dneska lítala po městě s zháněla všechno co ještě potřebuju na víkend, teď jsem nachystala kobylku a věci pro ni a za hodinku nás kamarád vyzvedne a jedem na Slavkov. Tak doufám že zítrejší bitvu přežijem ve zdraví a navíc bych asi měla mít ovulku tak snad bude i snaženíčko 🙂

Mějte se tu zatím krásně , v neděli se tu ukážu 🙂

pajiskazemlyna
2. pro 2011

Jéé holky, tak jsem to s tím nebolením asi zakřikla 😀 TEĎ odpo mě podbřišek bere, jako blázen, skoro jako bych to měla dostat nebo co .. a záda taky bolej pekelně - cejtim se přesně jako v den ovulace, je to normální ?? 😀

zzaneta
2. pro 2011

@jankaander Takový dárek bych taky brala 🙂

hanickaa.d
2. pro 2011

@aluskaasimon krásný klip. A vy jste měli obřad jen v češtině? Jak to brala jeho rodina proslov apod...organizační věci. A vaši umí anglicky?

aluskaasimon
2. pro 2011

@hanickaa.d dekuji 🙂 Obrad musi byt dle zakona s prekladatelem. Takze aspon obradu rozumeli 🙂 Oni prijeli jenom tri, tchan bohuzel tou dobou lezel v nemocnici a nechtel, abychom to kvuli nemu odkladali. ☹ Ubytovala jsem je v hotelu, kde byla hostina, tak aby pro ne bylo vse co nejjednodussi. 🙂

trolleey
2. pro 2011

Ahojky holky moje! tak jsem byla dneska u doktora a jsme v pořádku, vše je umístěno tak, jak má, tak SUPEEEEEEEEEEEEEEEER... jsem teprve něco mezi 5-6 týdnem, takže nám nešlo vidět ještě srdíčko, a termín porodu je zatím 31.7. ale 20.12. mám další kontrolu, tak říkal, že už půjde vidět více a už to bude moct i přesněji odhadnout, a že mi už možná vypíše průkazku!!! hihihi.. asi k Vánocům.. :D a přikládám fotečku našeho prcečka celkově ta bublinka má 14mm ale mimisek ještě nešel změřit!! hihihi.. jsem šťastnááááá... 🙂