"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna tak to máš ještě čas a víš jistě,že byla ovu?testovala si se?Určitě není nic ztraceného 😉

barbulinka1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna ahojka, zkus ráno z první moči 10 tkový, zítra už by se mohlo něco ukázat, držim pěstičky🙂

krista1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna No možná má barbulinka pravdu,já se v tom nevyznám,já jsem si kupovala vždy normální testy,tak snad ti to vyjde!Hodně štěstí a zítra dej vědět a ať tam jsou //,teď už se tím netrap...jestli tam budou,tak tam budou a až se vyspíš,tak uvidíš 😉

luckawest
4. pro 2011

@krista1 já bohužel známost nemela, nasla jsem si praci na prijmu zakazek v pha... za par korun, ale kdyz mel muz autonehodu, nemela jsem na najem tak jsem se musela vratit domu.. nasla jsem inzerat do nynejsi firmy jako asistentku v projekci, jelikoz jsem strojar a jako vedlejsak jsem kreslila po vecerech od sedmnacti v autocadu.. to padlo a ma prace jako asistentka taky, jelikoz jsem byla za materskou.. rok jsem hledala praci, byla na triceti pohovorech, nekde mi rekli, ze jsem moc ambiciozni, nebo, ze jsem mlada a nebo neverili me praxi.. kdyz uz jsem se smirila s uradem prace, tak mi bylo nabidnuto misto v uctarne.. Hezky to zni,ale kdybych vedela co me ceka, nevim.. Chodila jsem na rekval. kurz.. respektive se furt ucim.. jsem rada za tuto praci a nevadi mi, ze neni tak dobre ohodnocena jako v praze, ale tim, cim jsem si prosla, jsem za ni rada, bavi me.. A hlavne prace na benesovsku moc neni..

pajiskazemlyna
4. pro 2011

@krista1 Vím určitě, potvrdil to test i teplotka 🙂
Děkuji 🙂

pajiskazemlyna
4. pro 2011

@barbulinka1 Když já ten 10kový nemám, musím koupit .. Myslíš, že má cenu zkusit ráno 25kovým ?? 😒

luckawest
4. pro 2011

@krista1 Preji ti at mas vic stesti i v praci, to clovek hodne potrebuje...🙂) takze hodne stesticka a uz si ho jen musis rozdelit na to, co potrebujes..🙂))

krista1
4. pro 2011

@luckawest jo aha,tak to si určitě měla těžké,no aspoň tě to posilnilo,já teda nevím jak to tam máte s prací,ale věřím ti,tady vedou prostě ty fabriky,no a pak záleží na známostech kam až se dopracuješ do kanclu a tak,já dělám dálkově školu,ale vůbec se mi do toho nechce,protože se tím taky stresuju a nebaví mě to,ale třeba jednou budu ráda,že tu školu mám,je to vyšší škola.No to ste si s manželem prožili docela krušné období.Aspoň tě teď nic nevyvede z míry,musíš být silná osobnost,když si tohle všechno zvládla 😉 To už být těhotná je pro tebe brnkačka

barbulinka1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna jj, zkus to, ale ráno z první moči, třeba se ti tam dušík ukáže 🙂 a pokud ms nedostaneš, tak bych ve středu zkusila ráno ten desítkový 🙂

krista1
4. pro 2011

@luckawest taky ti přeji hodně štěstí,ať se vám dvěma brzo zadaří a hlavně ať máte spolu zdravé miminko a pohodové těhotenství,ale určitě se tu ještě uvidíme a pokecáme a pak budeme kecat na diskusi s těhulkama,věř tomu,bude to určitě brzo 😉

krista1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna já ti radím,zbytečně se nestresuj,testneš se až v úterý a je to,mezitím se ti to nějak urovná a čím později,tím líp a bude test přesnější,stejně je lepší se testovat až v den zmeškání MS,pak se tak nestresuješ zbytečně a neutrácíš penízky za nic...takže já ti radím počkej až do toho 12.12.Určitě se dozvíš jak na tom budeš už tento měsíc a myslím,že těch pár dní to vydržíš,o to to bude lepší,když tam budou zřetelné //

luckawest
4. pro 2011

@krista1 ono to vypdada, ale zas tak silna nejsem, spis si davam velke cile a snazim se jim dostat... Urcite skolu dodelej, je jedno jakou budes mit, ale otevre ti spoustu dveri...ja vzdy , kdyz jsem se s necim smirila, tak to nakonec dopadlo jinak.. A ani bych nemenila, najednu stranu jsem rada, ze jsem v mnoha ohledech ostrilena, ale taky jsem musela rychle dospet, a to mi taky chybi..🙂)) ja byla rok na CVUT FEL ale nebavilo me to a uprime, neudelala jsem zkousku z matiky a stejne by me vyhodili.. jednou si chci skolu dodelat, ale ted se na to necitim.. mnoho zdaru s ucenim..🙂)))

krista1
4. pro 2011

@luckawest co potřebuje každý člověk,je radost ze života a hlavně zdraví,zbytek máš takový,jak si to zařídíš,takže já zastávám to,že každý je strůjce svého osudu 😉 A myslím si,že budeš skvělá máma,když už toho máš za sebou tolik a taky vlastně že si zvládla manželovu autonehodu,to já bych se asi zhroutila,kdyby se mu mělo něco stát,za to tě obdivuju a přeji vám,ať už vás nic tak škaredého nepotká

krista1
4. pro 2011

@luckawest no už příští týden mě čeká první zkouška,takže se už musím teď ve volnu učit,ale musím začít,nejhorší je začít,pak už to jde.Já jsem strašně náladová a tak to taky vypadá u mě se vším...takže se musím donutit

luckawest
4. pro 2011

@krista1 spis to hodne rikam, aby se toho nikdo nebal, zijeme mozna lepsi zivot nez pred nehodou.. Oni vsichni okolo nas narikali, a ja chtela byt pred muzem silna.. samozrejme jsem to orvavala po vecerech, ale neobdivuj, ono kdybys musela, tak udelas to same, ja si to nikdy nepripustila, ze je zle..🙂))hodne mi ty dikuze tady pomahaj, jinak by se muz uz ze me zblaznil..🙂))

luckawest
4. pro 2011

@krista1 budu ti drzet palce, ale to udelas... 🙂))je to jen zkouska...aneb jak mi vzdy rika mama, porod bude horsi....🙂)))))))))

barbulinka1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna a to ti píše až 12.12 ? to by jsi byla 19 DPO a to kdyby jsi to nedostala by už bylo docela jasný že jsi těhu, to mi přijde docela pozdě a měla by jsi luteální fázi docela dlouhou....já být tebou, tak pokud to do středy nedostaneš zkus to ve středu to bude 14 DPO a to by ti už určitě testík něco ukázal 🙂 a když ne, tak se svět nezboří a miminko přijde v pravou chvíli 🙂 držim pěstičky 🙂

pajiskazemlyna
4. pro 2011

@barbulinka1 Hele .. teď jsem na testík koukla na světle a asi tam možná i něco vidím .. Ale nechci se "plašit"zbytečně .. Stejně se znám a ráno to zkusím 😀 A dám vědět - jsem trubka, že testuji večer po celodenním pitném režimu a ještě citlivostí 25 😀 Kéééž by, kééééž by, kéééž by 😀

barbulinka1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna tak uvidíš ráno, to bude určitě přesnější než tedka večr ještě s tou větší citlivostí. držim pěstičky at tam ten duch ráno je 🙂 nejsi trubka, to je jen nedočkavost a touha 🙂

krista1
4. pro 2011

@luckawest tak já tu zkoušku neřeším,nejvíc mě štve,že se musím učit,jsem totiž strašně líná a vůbec,ale vůbec se mi nechce učit,ale manžel pořád chce,ať to dodělám a vím,že má pravdu!Jinak uričtě si to neměla lehké a já jsem taky ráda,že o tom můžu s někým pokecat,je to hned lepší,ženské se prostě musí vykecat,i chlapi drbou,ale nepřiznají to a ještě ti řeknou,že nejsou takové drbny jako my,ale jsou ještě horší 😀 Ale bez nich by to nešlo,jsem šťastná,že jsem vdaná,nedávno jsem potkala jednu ženskou a ona,že proč jsem se vdávala,že jsem blbá a plno lidí(cizích) mi to říkalo,no co,já je prostě neřeším,přece nebudu každému obhajovat,proč jsem se vdávala,vyhovuje mi to a jsem šťastná a nezměnila bych to,jsme svoji už 3krásné roky,jak se říká ve slibu,nic není růžové,ale takový je život a pár by měl při sobě držet.Jo jinak díky za podporu

krista1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna věř tomu,určitě se to povedlo,budeš mít krásný dáreček pod stromeček 😉 Však jo,pokud tě to nestresuje a nemůžeš bez toho být a máš zbytečně peníze na rozhazování,tak jo.Mi už to utrácení za testy bylo líto a navíc to bylo zbytečné,tak pokud ti to vyhovuje,tak to dělej.Já jsem ti chtěla jen poradit 😉

krista1
4. pro 2011

@luckawest já si myslím,že jsou i horší strasti v životě než je porod 😀 To je jen součást života ženy...ale díky za to,že můžeme nosit miminko a být šťastné a radovat se už od začátku,když miminko vzniká a vyvýjí se 🙂 My ženy jsme víc citově založené a proto to tak je

luckawest
4. pro 2011

@krista1 to je krása, já jsem vdana půl roku, a jsem za to rada..🙂)

krista1
4. pro 2011

No nic,asi půjdu pomalu do hajan,ještě se staví brácha a dodívám se na pohádku a mažu spát.Hlavně,ať se vám holky splní vaše sny,vždyť se blíží Vánoce,nejkouzelnější svátky a o těch se i zázraky dějí,takže hodně štěstí,ať máte krásnější svátky.Dobrou noc

lili_h
5. pro 2011

@krista1 zatim první měsíc 😀 2. listopadu jsem vysadila HA, doktor říkal, že je první tři měsíce po vysazení největší šance, tak na to tak nějak sázím. Brala jsem YAZ, je to HA, která má nejnižší hladinu hormonů z HA nabízených v ČR (pak je ještě jedna nižší, ale tu nechtěl dát, že je pro žen v přechodu a mohla bych mít špinění atd.). Dnes jsem 30 DC tak čekám co bude, teplotu ani ovu testy jsem si neděla. Říkali jsem si, že tomu necháme tak půl roku volný průběh a až pak bysme to začali víc řešit, kdyby to nevyšlo. Ale už teď mě to hlodá, jestli mám ovu, jestli další cyklus teplotu neměři 🙂. Už jsem si cca 22 DC dělala testík, měla jsem týden silné bolesti podbřišku a vyšel pozitivní, ale asi bohužel falešně, druhý den byl zase negativní (ráno byl negativní a odpo tam byl znatelný duch, prej se to někdy stává ☹ ). Tak si říkám jestli to nebyla právě ta ovulka. Teď chci počkat do pátku a pak budu znovu testovat, ve "snažení" máme velmi pravidelnou intenzitu, tak uvidíme 🙂

dashyyy
5. pro 2011

@trolleey jéééé jak jste velká bublina? Taky jdeme na další KO 20. a taky dostaneme průkajdu 😉

sissi26
5. pro 2011

holky, kdy jste šly na první kontrolu po tom co jste zjistily, že jste těhotné? Nevím kdy tam mám jít🙂

krista1
5. pro 2011

@sissi26 Ahojky,uvádí se,že by si měla jít tak v 6tt.mevím jak máš dlouhou MS,ale prý až na zač 6tt uvidí doktor srdíčko,zkus si to spočítat na různých stránkách ti vypočítají aji v jakém si týdnu.Jinak jestli máš zátěžově těžkou práci,tak běž hned.Gratuluji k // a jak dlouho ste se snažili?

dashyyy
5. pro 2011

Ahoj ženy, to jste to tady o víkendu pěkne rozjeli to nemám šanci nikdo dočíst 😀 takže nějaké nové těhulky????? jinak u nás v podstatě trošku zhoršení je mi neustále blbě nejradši bych se zahrabala do peřin a už nikdy nevylezla 😒

dashyyy
5. pro 2011

@sissi26 zavolej si k dr a domluv se s ním=) někteří to chtějí hlídat od začátku a někteří až skutečně od toho 6tt.. já třeba byla minulý týden a to jsem byla 4tt 😉