"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 dělám na gyndě🙂 a o takových věcech jako píšeš, ani nemyslím! to by se každá zvencla....a těžko otěhotněla! to jako o tomhle přemýšlíš, že máš něco s dělohou, nebo vajíčky? to snad ne! 😖

krista1
5. pro 2011

@luckawest ale budeš muset vydržet,vydržíme a počkáme všechny,nic jiného nám nezbývá... 😉 No mi je taky blbě,když se přejím...a taky ze stresu mě pobolívá žaludek
@twistinka123 tak já si nemyslím,že mám něco s dělohou,ale bolí mě ovulace...myslím,že jsem v pořádku,jen nevím,jestli mám ovulaci,MS jsem měla vždycky ani po vysazení HA jsem neměla problém a dostávala jsem to celkem normálně tak 35-37 den...takže myslím,že možná chybí jen ta ovulace,nebo jsem četla,že prý při nepravidelné MS je ovulace třeba jen někdy,ne každý cyklus

krista1
5. pro 2011

@twistinka123 ty děláš na gyndě,že ses nepochlubila,dělá sestru doktorovi,jo?!
tak to je super,to musíš být hodně informovaná a co víš o hormonech Provera?

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 to jo no...ale tak dá se udělat hormonální profil, folikulometrie....tím se dá zjistit cyklus, ovu a tak🙂 tak když vám to rok nepůjde, zavítala bych k dr.

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 jj makám, u doktorky🙂 je zlatínko. co jako myslíš o Proveře.

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 zkus si na womenzone.cz udělat kalendář, tam ti vyjede kkdybys to teoreticky měla dostat a dokonce se ti ukážou plodný dny a ovoluce.. a jak se ti tam ukáže zeleně plodný dny, tak začít testovat 🙂 mě to krásně sedělo 🙂

aluskaasimon
5. pro 2011

A to jsem jeste chtela rict, mivala jsem strasne nepravidelny cyklus od 28 do 40 dni, nikdy jsem vlastne nevedela kdy to prijde. Ale nekde jsem cetla, ze grapefruitovy dzus je dobry na funkci zenskych organu, takze kazde rano sklenicku a od te doby co ho piju se mi menzes srovnal na 30 dni. Takze poslednich 5 mesicu jsem mela pravidelnych. Ale kvalitni dzus, kupuju cerstve vymackany.

twistinka123
5. pro 2011

@terulilinka mě to nevychází podle toho🙂 MS jo, ale ovu ne🙂

terulilinka
5. pro 2011

@twistinka123 no mě se to taky posunulu až nakonec toho jejich zelenýho, ale mam jí 🙂 a testuješ? nebo to na sobě jen poznáš?

gabuli202
5. pro 2011

@hanickaa.d Tý jo, tak teď jsi mě zaskočila, neberu ji 2 měsíce a už si to nepamatuji 😀 Myslím, že Femoden, ale nejsem si jistá, musím kouknout na krabičku 🙂 Takže taky se snažíte dva měsíce?

@krista1 Tak jsem si tedy koupila ten Babyplan, tak uvidíme. A dvoje balení ovu testu, jedno balení stálo 110, levnější neměly 😒

@petanevesta No hele, já z toho moc nadšená nejsem, že sem chodím, nejraději bych se na to vyprdla a začla jsem sem chodit, až budu těhu a budu to víc prožívat, takhle se jenom stresuju, jak vidím, že tu holky postupně těhulkují a já nic 😒

simeonecka
5. pro 2011

Holky,že nemám halucinace??

terulilinka
5. pro 2011

@simeonecka jůůůůůůůůůůůůůůů 🙂

simeonecka
5. pro 2011

@terulilinka Asi bych potřebovala štípnout😀

luckawest
5. pro 2011

@simeonecka gratuluji..🙂))

twistinka123
5. pro 2011

@terulilinka poznám i testuju🙂 a podle testů to souhlasí🙂

twistinka123
5. pro 2011

@simeonecka nekeceeeeeeej🙂))) gratuluju!!! jak si to udělala🙂)) pošli dál tu infekci🙂

simeonecka
5. pro 2011

@twistinka123 Prosím tě,já vůbec nevím.....ten plodnej den asi fakt funguje,jinak si to neumím vysvětlit!!!Ale přísahám,v pátek jsem si dělala test a nic tam nebylo.Tři dny mám zpoždění a je to tam.Vůbec nechápu

simeonecka
5. pro 2011

@luckawest Děkuju:o))

krista1
5. pro 2011

@twistinka123 ale my už jsme u doktora byli a dal mi tu Proveru a manžela poslal na ten spermiogram jinak mi bude brát krev kvůli hormon.hladině.Jestli víš, jak působí,může se při ní otěhotnět?Při Proveře.

aluskaasimon
5. pro 2011

@simeonecka Moc gratuluju🙂 S testovanim jsem to mela stejne, pozitivni az tri dny po 😉

twistinka123
5. pro 2011

@simeonecka tak jste se trefili do ovu🙂 je to super🙂 mám radost!

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 jasně může🙂

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon díky za radu za ten džus,ale já jsem si už koupila Kontryhelový čaj a prý to taky pomáhá a navíc mám tu Proveru na srovnání cyklu,takže uvidím

krista1
5. pro 2011

@simeonecka taky gratuluju

simeonecka
5. pro 2011

@twistinka123 Fakt jsem nevěřila,že to funguje!!Musíte to taky zkusit!! 😀

krista1
5. pro 2011

@simeonecka taky bych tuhle nákazu brala 😀

simeonecka
5. pro 2011

@aluskaasimon No,je to moje poprvé,zatim zkušenosti s testama nemám a hnedka takhle...
@krista1 Moooc děkuju:o))

petinkas
autor
5. pro 2011

@dashyyy 😀 no je toho fakt šíleně 🙂.. Jinak je mi stále asi stejně, jen ta únava je čím dál horší. Nemám vůbec žádný chutě - nejradši bych nejedla nic, ale hlad mám 🙂. Zítra jdu na tu první KO, podle MS bych měla být 6+6, podle OVU asi 4+2. Tak jsem zvědavá, jestli bude vůbec vidět srdíčko. A jak je Tobě?

krista1
5. pro 2011

@simeonecka zkusila si Ovu test?

simeonecka
5. pro 2011

@krista1 Vůbec.Přiznávám,že jsem nechtěla šílet.Tak jsem si to jen zadala na netu do kalkulačky a prostě jsme to ty dva dny zkusili.Ale z toho čekání jsem byla nervozní,navíc jsem se bála,že si přítel bude myslet,že chci jen to jedno