"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
5. pro 2011

@luckawest jj zkuste to holky za to nic, nedáte,no může se stát,že vám z toho bude špatně,o tom jsem taky četla,někdo asi nesnese bylinky(myslím,že to žaludek nesnese)za těch pár korun co stojí myslím,že nic nezkazíte...a taky to chce věřit,že se to povede.Já věřím,že se to povede,až budeme mít s manželem všechny vyšetření za sebou a budeme vědět co a jak,pak budu klidnější a budu vědět,že když se to nedaří,tak je nějaká příčina,které se dá pomoct...a na to já čeká...až to všechno zjistím,tak už to nebudu řešit...

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@kristinandbaby Jsi zlatá !! 😵 To já si nemyslela, že bys nemakala .. ono většinou i když má člověk dovolenou, tak toho doma dost stihne, že ? 😀
Co s tím čajem ? Nezlob mě a vyndej ho z tý skříně !!! 😀 😀 A víš ty co ? Rovnou si jeden uvař, když už budeš u toho .. 😀
To by bylo super, kdyby se vám podařilo počít třeba na štědrý den, viď ? 😀

@krista1 Ahojky, měla jsi pravdu s tím testováním, je to akorát o nervy ... Kdybych netestovala tak brzy, třeba bych nemusela být tak zklamaná 😀 Už na to prdím, prostě uvidíme, buď se to povedlo nebo ne, já se kdyžtak přidám se snaženíčkem zase k vááám 🙂 Děkuji moc za to držení palečků, ještě se třeba bude hodit 😀

@barbulinka1 Ahojkyy ! Na fotečku jsem koukala, no prďolka je překráásná, moc gratuluji ještě jednou !! 😵
Jakpak se dnes cítíš? Na prohlídce to bylo asi dojetí, že ?? Když jsi slyšela tlukocí srdíčko, kteé nosíš v bříšku ... jééééé 😵

luckawest
5. pro 2011

normalne se mi chce zvracet, jen abych nemela slepaka.. bojim, bojim...☹

luckawest
5. pro 2011

@krista1 tady vám to hodně lidiček přeje, tak to musí vyjít.. 🙂)))

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby Myslím,že se nic nestane,já jsem ho taky nezačala první měsíc pýt od 1DC,ale později,ale pila jsem ho do 14DC,tak se prý má pít na úpravu cyklu a ovulku a tak....tak ti pak pomůže příští měsíc,čím dřív začneš tím líp...aspoň budeš mít klid na duši,že pro sebe a mimi něco děláš a nebudeš čekat na MS kdy konečně dojde,jestli dřív nebo později,to mě na tom fakt štvalo,není nad to,když to máš pravidelně

barbulinka1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna Děkujiii 🙂 🙂no neslyšela, ale viděla jak tam tepe 🙂 🙂 bylo to nádherný 🙂 jinak mě to test ukázal 13 DPO 🙂 držim pěstičky, at ms nedojde 🙂

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@barbulinka1 Stejně to musí bejt překráásnej pocit 😵 😵 Užívej si to nejvíc jak to jde, všechno strašně rychle letí ..... 😵 😵
Děkuji, trošku ještě pořád doufám, děkuji za tvůj graf, i ten mi zvedl náladu 😀
Zítra testovat určitě nebudu, prostě počkám a je to ! 😅

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@barbulinka1 Můžu se ještě zeptat, jak moc silná čárečka byla 13 DPO?? 🙂

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna věř tomu,že se to jednou podaří,ale už se netestuj,stojí to peněz a hlavně nervy a nestojí to za to,nech to tak,až to jednou bude hodně pozdní MS a nepříjde mrška jak má...tak se testni,ale dřív ne.Já jsem se teda furt testovala kvůli tomu,že jsem byla u kartářky a ta mi řekla,že mám jít hned na nemocenskou jinak o to příjdu(měla jsem strach,protože jsem dělala v hodně rizikovém prostředí-splodiny a těžká fyzická práce),tak jsem se furt testovala a nervovala,ať kdybych byla těhotná,tak ať o to nepříjdu hned...ale pak když jsem minulý měsíc přešla na méně rizikové prac místo.tak už jsem celkem v klidu,myslím,že teď už mě to nebude stresovat,že až budu těhu,tak se nic nestane,když budu ještě chvíli v práci,teda pokud to vydržím a neusnu tam 😀

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna prý to tlukoucí srdíčko jen vidíš,neslyšíš,říkala mi to kámoška,na ozvy chodíš před porodem a taky je máš těstně před porodem,ať doktor ví,jinak to je jen v seriálech,že to slyšíš atd.

barbulinka1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna podívej se do mého alba ta první čárečka byla 13 DPO 🙂 takovej dušík,ale vylezl hned a když to nebylo zaschlý, tak byl dost vidět, nemusel se hledat 🙂

krista1
5. pro 2011

@luckawest je ti fakt špatně?A co si jedla?

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@krista1 Jéé, ty jsi byla u kratářky ? a jaké to bylo ?? Vyplnily se třeba nějaké věci, které ti řekla ? Nemusíš samozřejmě říkat které, jen jestli se v něčem trefila .. 😀
Přemýšlela jsem, že bych taky zašla, strašně by mě to zajímalo ....
P.S. s těmi testíky je to tak jak říkáš, je to zbytečně drahé a předčasné, prostě si počkám a je to .. není kam spěchat ... 😀

barbulinka1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna no měla jsem 36,9 lítalo mi to, až později teplota stoupla na 37,1 2 ted uz i 37,3 takže naděje je 🙂 držim pěstičky 🙂

krista1
5. pro 2011

@luckawest hlavně se uklidni a nestresuj se,běž se nadýchat čerstvého vzduchu,může to být i zácpa,jsou to bolesti a křeče,nemáš doma švédské kapky?Ty pomáhají

luckawest
5. pro 2011

@krista1 jen cinu v sest a kousek cokolady..ja nevim, je mi jen divne.. ale uz kolikaty den...

luckawest
5. pro 2011

@krista1 neboj, chodim krasne na velkou a furt curam, tak vtom to asi nebude...🙂)))

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna Neboj,určitě se všechny tady dočkáme pozitivních testů a krásných a zdravých srdíček v našich bříšcích a budeme všechny táááák šťastnééé,už se na to těším...věřím,že to bude davová nákaza 😉

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@barbulinka1 To máš ale ten 10kový mamatest nebo ne ? Mně teď dala lékárnice nějaký nový "prý osvědčený Best2" nebo co a ten má citlivost 20 .. 😀 Jinak čárečka teda byla už hodně pěkná 13 DPO .. 🙂

Jéé, to s tím srdíčkem jsem nevěděla, omlouvám se 😀 Já myslela, že se dá poslouchat hned od začátku, jsem to ostuda 😀

krista1
5. pro 2011

@luckawest třeba si těhotná...co ty víš,tt sis dělala?

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@krista1 Já v to pevně doufám !! 😀 A věřím, že to tady bude dříve či později samá druhá // 😀

luckawest
5. pro 2011

@krista1 ted jsem se napila bezinek a je to lepsi.. nevim, jestli nejaka viroza, snad ne..

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna Nejsi ostuda,hodně holek si myslí,že to srdíčko slyšíš,i já jsem si to myslela,dokud mi to neřekla kámoška 😀

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 teď se snažíme 3.měsíc a kontryhel piju 2.měsíc 🙂 kontryhelových dětí? jako že se povedly po tom čaji??

krista1
5. pro 2011

@luckawest a nejsi hodně ve stresu i to to dělá,já když jsem na nervy,tak mě bolí břicho i žaludek a je mi špatně a jsem unavená,no jako těhotná,to všechno dělá stres,to je ale potvora,no radši už nic nejez...a uvidíš ráno,prý při slepáku nemůžeš ani chodit...tak já nevím...

luckawest
5. pro 2011

@krista1 vcera, jak jsem ti psala, ale mela jsem silnou ms tak tomu neverim...jsem nafoukla, ale to mam zdovolene, rozjedli jsme se.. Rada jsem cvicila, ale ted ani nemam chut...

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@krista1 Je pravda, že jsem se toho na koníkovi dozvěděla už spoooustu ! 😀 Tady se totiž řeší tolik věcí, o kterých se chlapům ani nezdá ! 😀

krista1
5. pro 2011

@terulilinka jasně...zkus si to najít na netu,fakt jsem to četla a je toho dost,ale víš jak,každá jsme jiná a každé pomůže něco jiného,může to být třeba každá 3žena...

terulilinka
5. pro 2011

@kristinandbaby hele slabou po něm nemám, tak akorát, spíš se mi zdá že po něm hodně cítím tu ovulku 🙂 stojí myslím 30,- za pokus nic nedáš.. mě docela chutná 🙂

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna spíš se tu řeší věci,které chlapi ani znát nemusí 😀