• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
Ahoj holky, tak jdu v patek k doktorce na preventivni prohlidku, tak se ji rovnou zeptam na ty moje dlouhy cykly...no jsem zvedava co mi rekne :slight_smile:
6. pro 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista1 Já jsem to s maliníkem našla tady na MK, ale to je fuč....zkuším kontryhel...Jinak s tou ovulkou není pravda že při ovulaci je táhlý hle, někdo ho nemá nebo má jen kolem čípku a má ovulku. Ale je lepší když je :wink:A jinak můj dr říkal že rok určitě čekat nebudeme, že v mým věku by roční čekání nebylo normální, on ordinuje i v CARu Sanus.
@pajiskazemlyna Je mi to líto, že to nevyšlo, ale zase naopak jsem ráda že mám parťačku..takže ženo, jdeme do toho :grinning: Já jsem 6 DC, takže jsem napřed a zkusím asi ten kontryhel nebo nevím... :slight_smile:
@twistinka123 Já ty bylinky taky moc nemusím, zlatá farmacie :grinning: takže sladím jako blázen všecko...jinak po mercilonu by to mělo být ok, ale jak říkám, mě asi chybí ovulka. :confounded:
6. pro 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Já taky budu s doktroem v únoru řešit cykly :wink: tak jsem zvědavááá..asi nemám ovulaci
6. pro 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, nemůžu mít ještě naději ? :grinning: :grinning: že by se teplota nějakým záhadným způsobem zvedla a bylo by to tam ? :grinning:
Asi né že .. :grinning:

Dobře, už čekám červenou :angry:

@kristinandbaby Leden je náš měsíc ! :grinning:
6. pro 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby hm tak pokud nemáš ovu je to blbý...ale v poho se to dá řešit, na UZ, tam se zjistí folikulometrie, pak se aplikuje Pregnyl a do 48hod přijde ovu. takže tak:slight_smile:
6. pro 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna nikdy neříkej nikdy, a naděje je pořád...zkoušela jsi test?
6. pro 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby ja jsem dneska 4DC :slight_smile: jestli mam ovulaci to nevim, netestuju ani nemerim... vysadila jsem po osmi letech HA..uvidim co mi rekne :slight_smile: ale 38DC a 37DC je celkem doba.... :slight_smile: Bylinky se mi moc pit nechce, taky jsem ten typ, co je vubec nemusi...v praci bych to do sebe nenacpala :slight_smile:)
6. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna S BT ti neporadím, to je pro mě španělská vesnice :grinning: ale jak říkáš, leden je náš měsíc, jdeme do toho :grinning:

@twistinka123 Já jako nevím jestli mám nebo ne, ale žádné příznaky nemám :unamused: Myslím že by mi nejdříve nasadil Clostík....a uvidíme
6. pro 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Jéé tak to jsme na tohle stejný :grinning: taky neměřím, netestuju, bylinky fuj :grinning: Já mám tak 34, to ještě není uplně nejhorší...ale uvidíme...
6. pro 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby no to pozná na odběrech a na UZ zda ta ovu je
6. pro 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak mu mám asi rovnou říct jestli mi neudělá hormonální profil ne ? On zas je takovej "muž činu" že mě snad nenechá čekat....
6. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby tak ti dam kdyztak v patek vedet, jestli mi rekla neco smysluplnyho :slight_smile: Ja netestuju, protoze vim, ze bych se pak strasne pozorovala a porad to resila, coz by se moc nelibilo ani manzelovi :slight_smile: "snazeni" nas dost bavi a nechame se prekvapit, kdy to prijde. Budeme ted stavet dum, takze kdyz to treba do jara neprijde, tak se nic moc nedeje...uvidime :slight_smile: tesime se na to, ale chceme tomu nechat volny prubeh :slight_smile: manzel teda "cekal", ze budu tehotna po prvnim mesici a kdyz se to nestalo, tak si to taky vnitrne nejak srovnal ve stylu "prijde to" :slight_smile:
6. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Chápu, tak jo, tak jsem zvědavá co ti na to řekne..snad ti neřekne ať čekáš...to je na nic. Jako nás taky nic netlačí, ale víš jak, prostě jsem nedočkavka :grinning: kor když něco není jak bych zrovna chtěla a hned :grinning: ale před mužem to vůbec neřeším..nechci ho tím zatěžovat.
6. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby dam vedet...jako na otehotneni cekat budu, kdyz budu vedet, ze funguju. Takze cekani at mi klidne doporuci, ale at mi nejdriv zjisti, jestli mi to vsechno naskocilo :slight_smile: Jinak, presne jak rikas, myslim ze my holky mame obecne "problem" s tim, ze se rozhodneme, ze otehotnime a jak jsme zvykle planovat, tak nas dostane, kdyz se to hned nepovede :slight_smile: Nedavne jsem v jednom filmu slysela vybornou vetu "Co kdybychom se misto toho, abychom se o dite snazili, spis prestali se snazit ho nemit" ...to si furt rikam, kdyz mi je lito, ze to zase nevyslo :slight_smile:
6. pro 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Tak jsem to myslela, jak píšeš, že pokud budu vědět že vše šlape jak má, tak je mi jasné že je to na přírodě.Kor v mým věku, nemyslím že by mohl být problém. Jinak to je z filmu Marley a já..moc krásný a smutný :cry:
6. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby Jooo, pravda ten film! :slight_smile:
6. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby no ale hormonální profil se dělá dle cyklu, každý ho dělá jinak, ale my ho děláme 3-5den cyklua pak 21-23...záleží na doktorech jak jsou zvyklý...ten UZ je taky dobrý...kdyžtam půjdeš, jaký den cyklu budeš? ta věta cos napsala je pěkná. dojala mě :wink: něco na tom je
6. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 a jaky DC je dobry na UZ? Ja budu v patek 7DC...
6. pro 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka je promin to byla odpověd samo pro tebe:slight_smile: no nejlépe je to v době ovu, v půli cyklu. onby měl vidět na UZ folikul, a nebo že už prdnul tak jizvičku.
6. pro 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těžko říct, když to mám nepravidelně..vychází to tak na polovinu cyklus...prostě uvidíme, musím se s ním domluvit. Blbý je že moc lítat k doktorovi nemůžu, v práci to neradi vidí :unamused:
6. pro 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha, vy to řešíte obě:slight_smile: tak něcouvidí určo, bud že folikul roste, nebo jak je velikej, já se odhadnout i kdy praskne, nebo že už praskl...ale když se nezeptáte, tak vám to neřekne, jako při běžné prohlídce.
6. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 zeptam se ji.. no, pri mych dlouhych cyklech mi pulka vychazi na Vanoce, tak to ona neordinuje a ja do Sante nepojedu :slight_smile:) Uvidim co mi rekne, jestli aspon neco ten 7DC uvidi...
6. pro 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka do Sante jo:slight_smile:))) naše konkurence:slight_smile:
6. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no, mam to z prace :slight_smile:)) ale predtim jsem chodila do mediconetu, ale doktorka kamsi zmizela, tak jsem presedlala na Sante :slight_smile:))
6. pro 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka noooo tak ve druhé jmenované pracuji já:slight_smile: k jaké jsi chodila?
6. pro 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby a budeš pít oba zaráz nebo jak? :slight_smile:
6. pro 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Nácovská? je to mozný? :slight_smile: mela tam takovou starsi sestru. Pred svatbou v cernu jsem se k ni chtela objednat (a to chodim po pulroce na kontroly :slight_smile: ) a uz tam nebyla...Chodila jsem k ni asi rok/ rok a pul
6. pro 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka to mi nic neříká. myslíš tenhle rok v červnu? tak to nebyla Měchurová?
6. pro 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Nene, Marketa Nacovska a se jmenovala. ASi odesla tak duben/kveten. V cervnu (letos) tam uz kazdopadne nebyla... Takova starsi, tak 55let cca
6. pro 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek