"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kixi
18. pro 2011

@twistinka123 dekuju...ja zdobim stromecek a rvu u toho...nejak na me dolehla po 4 mesicich krize..mela jsem byt v 6 mesici a myslela jsem ze uz to mam za sebou...:( navic kdyz ani nevim zda se snazime dostatecne..je me mizerne..mam strach ze svatky budou zkazene kvuli tomu..

twistinka123
18. pro 2011

@kixi ne, neplakej!!!! helet podívej, víš aspon že to jde (pokud jsem dobře pochopila že to byl potrat?)....a prostě příroda to tak nechtěla. podruhé to určitě vyjde!!! však já to vidím v práci...nebud smutná, opravdu!!!! jsme vtom společně!!!!

terulilinka
18. pro 2011

@twistinka123 super, takže taky tak trochu "do třetice" 🙂

terulilinka
18. pro 2011

@kixi určitě netestuj na štědrý den, aby jsi si ho případně nezkazila... znám to, já jsem pak vždycky hrozně zklamaný když to nevyjde a to bych pak měla zkažený celý den 🙂 jinak já normálně moc nepiju, ale občas si dám skleničku bílýho 🙂

kixi
18. pro 2011

@twistinka123 dekuji..jj bylo to zamlkle tehu...prijde mi ze nikdo kolem me nechape ze proste to nejde na to nemyslet...prijdu si spatna ze na to porad myslim a miminko si preju...s kazdym dnem kdy se nesnazime chytam horsi a horsi naladu a nevim jak z toho ven :((((

kixi
18. pro 2011

@terulilinka jj asi to neni dobry napad...no ja mam moc rada cervene a davam si docela casto po sklenicce...ale prece jen na ty svatky si clovek chce dat i vic nez jednu tak na to si budu muset dat pozor...i kdyz jak uz jsem psala...mozna je to zbytecna starost...

twistinka123
18. pro 2011

@terulilinka do třetice, jako třetí měsíc odvysazení? jj🙂))

@kixi no, já to nezažila, ale vidím to v práci. makám v gyn ambulanci...je mi to líto. vím že na to nejde nemyslet, aleaž to klapne tak uvidíš že to bude super!!! a nebojse, že podruhé by bylo zase zamklé - u nás se to nestalo - tuk tuk! a u tebe taky ne!!! jak dlouho jsi po zmlklém? moje dr dělá kontrolu po šestinedělí a potom říkala at nechají proběhnout cyklus a mohou se snažit znovu....a do 3měs se nám vracejí....takže žádné chmury, nejsi sama, kterou to potkalo a potom, asi mimi něco bylo a přece bys nechtěla aby se mimi na světě trápilo!!! tak nesmutni! a jak píšeš otom milování, ono taky není dobré se milovat pořád! takže nesmutni, užívej svátky a ono to přijde!!! 😉

kixi
18. pro 2011

@twistinka123 dekuji 🙂 ted je to 4 mesice od toho a to me moje mudr rekla ze po teto dobe se muzem zacit snazit...v utery jdu na kontrolu abych vedela ze jsem v poradku..diky moc, tvoje zprava me nadzvedla ode dna...musim se s tim nejak vyporadat, abych neotravila svatky vsem...asi je to o tom ze jsme se tak pekne snazili na v prvni polovine cyklu a pak to najednou ustalo a me to mrzi...ale mas pravdu, ze to asi nejde porad...

twistinka123
18. pro 2011

@kixi to víš že nejde!!! nejsme stroje! a moje dr všem radí - brát jen kyselinu listovou a myslet na Hurvínka🙂 svátky si užij a uvidíš jak to půjde samo! ty aspon víš, že otěhotnět u tebe není problém, co by za to daly holky, které posíláme do IVF! takže: žádné slzy, žádný smutek a štastné a veselé!!!! 🙂

kixi
18. pro 2011

@twistinka123 🙂 jj listovku jim uz pul roku 🙂 dobre...diky moc za tvoje slova, uklizim kapesniky a jdu varit 😀 krasnou adventni nedeli! A moc diky!

twistinka123
18. pro 2011

@kixi správně!!!! nejsi vtom sama, i já se snažím, a ty aspon víš že můžeš otěhotnět, já ne 😒 takže máš pořád navrh! 🙂 kapesníky vybal až budeš vidět pozitivní test a opovaž se je vyndat dřív!!!! 😅 měj se kráááásně!!!

kixi
18. pro 2011

@twistinka123 dekuji 🙂 drzim pesti i tobe moc moc moc!!

twistinka123
18. pro 2011

@kixi i já díky 😉

terulilinka
18. pro 2011

@twistinka123 jj, mohla by ta trojka být šťasné číslo 🙂

twistinka123
18. pro 2011

@terulilinka vid?🙂 no uvidíme...tak ty to zjistíš za chvilku🙂

terulilinka
18. pro 2011

@kixi dělej to co děláš normálně a neupínej se na to, že se snažíte, nebo že bys případně byla těhu 🙂

terulilinka
18. pro 2011

@twistinka123 ty taky 🙂)

twistinka123
18. pro 2011

@terulilinka ty o den dříve🙂 já 29.12 a ty 28.12 ne🙂

terulilinka
18. pro 2011

@twistinka123 tak to už neni takový rozdíl, oboje je za chviličku 🙂

twistinka123
18. pro 2011

@terulilinka jj je🙂 taky tě bolí v podbřišku? já mám asi dneska ovu a že bych byla fit jak ryba to moc ne...

terulilinka
18. pro 2011

@twistinka123 dneska už ne, ale včera ještě malinko, a ve čtvrtek to bylo nejhorší večer a pak trochu v pátek ráno.. 😉 hele já jsem si ten první měsíc po vysazení říkala, jak se někdo při těch bolestech může milovat 😀 teď už to neni tak hrozný.. takže to k tomu asi patří.. ale určitě na to vlítněte 🙂)))

twistinka123
18. pro 2011

@terulilinka jo to já vím, mám 3 měsíc od vysazení🙂 není to takový jako dřív🙂 no uvidíme co tomáš až se vrátí🙂

twistinka123
18. pro 2011

@terulilinka du koukat na telku tak zatím papa

terulilinka
18. pro 2011

@twistinka123 musíš hlavně nenápadně 😀 jj upaluj, já jdu pokoupit ještě manžílkovi něco, papa, večer dyžtak 🙂

twistinka123
18. pro 2011

@terulilinka asi až zítra...uvidím🙂 papa adíkyza pokecík🙂

barbulinka1
18. pro 2011

ahojka holky doufám, že jste si užili krásný víkend 🙂 já jsem dneska nakoupila skoro všechny dárečky tak mám radost 🙂 zítra jdu na kontrolu, tak se modlim, at je všechno jak má být a budu mít novou fotečku 🙂 a zítra se mi vrací po měsíci manžel, tak se nemůžu dočkat 🙂 Jinak mi je fajn, ale co mě trápí je nespavost, nemůžu usnout, vzbudim se a usnu za 2 hodiny, šílenýýýý :( tak se mějte moc krásně a opatrujte se a přeju brzo dvě // 🙂

hanickaa.d
18. pro 2011

@twistinka123 Luci a kdy se vyvíjí placenta? a jak je to s alkoholem? V těch prvním 3 měs by se neměl žádný že? já si občas cucnu punče...

hanickaa.d
18. pro 2011

ahoj holky, zdravím Vás o poslední adventní neděli 🙂 my měli včera rodinný den, vše jsme udrželi 🙂 dneska jsem byla v Brně na výletě a teď razím na koncert Gospelu 🙂 ale jsem unavená. Jinak je mi dobře, tak uvidíme ve středu na 1. kontrole 🙂

maybay
19. pro 2011

jak na sobe poznate ovulaci?

pajiskazemlyna
19. pro 2011

Ahojky 🙂
Jakpak se dnes máte? a jak se těšíte na Vánoce?
Mně bylo včera pěkně zle, měla jsem teplotu, bolela mě hlava a břicho a říkala jsem si, co se děje a dneska, když jsem změřila BT, tak jsem se nestačila divit, zřejmě to vypadá na ovu, což je dost divné, jsem teprve 13DC a minulý cyklus byla ovu 20DC ...
Jsem z toho trošku zmatená, tak uvidíme, jak se to tentokrát vyvine 😀 (možná to může být také nachlazením) 🙂
Užívejte si předvánoční čas 🙂