• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@gabuli202 no jasně, tak držím palce, ať jí máš :wink:
20. pro 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen pro info :grinning: tak měříme 19mm odpovídáme na 8+2 TP máme 29.7.2012 a hned na začátku ledna nás čeká krev a 14 dní na to měření šíje.. srdíčko tlouklo jako o závod tatínek byl se mnou tak byl nadšený když to viděl a dostala jsem průkajdu, aby toho nebylo málo tak jsem ráno dostala zásnubní prstýnek.. mám nejúžasnějšího chlapa na světě :sunglasses: a fotky jen pro přátelé po zkušenostech co se tu šíří tak si kdyžtak požádejte :wink:
20. pro 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dashyyy Juuu, to je hezkýýý. Velká gratulace k prstýnku. To jsou ale hezké Vánoce :slight_smile:
20. pro 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzaneta děkujůůů no já to mám všechno k dnešnímu svátku :grinning: :grinning:
20. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy gratuluju, tak vidis, ze svatba bude :slight_smile:
20. pro 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy týý jo, gratuluju ke kartičce, k prstýnku, k fotečce a k svátku :slight_smile:))
20. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy To jsou ale krásné dárky k svátku :slight_smile: Přeju vše nej, hlavně zdravíčko :slight_smile:
20. pro 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka ale nejdřív až se narodí fazolák :wink: každopádně radost z toho mám to je jasný :grinning:
20. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta @terulilinka holky děkuju=)=)
20. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy to je jasny, jsme se o tom preci bavily - az se budes moct napit a tu svatbu oslavit :slight_smile:
20. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka jjjjj přesně tak=D
20. pro 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy . Jůůůů taky se přidávám a přeji všecinko nejlpší k Tvému dnešnímu svátku a hlavně, ať bublinka roste jak má a máte všechny testy v pořádku, fotečky máš krásné. a taky gratuluji k zásnubám :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petit.a.nge děkuju moc takovej radostnej den pro mě dneska.. a já držím pěsti při snaženíčku :wink:
20. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy no co se tu dovídám:slight_smile: super, moc gratuluju:slight_smile: jak kmimi tak k prstýnku:slight_smile:)) to je krásný:slight_smile:
20. pro 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twistinka123 krásně si to naplánoval taťka a i u toho klečel no až se mi nemohly přestat třást ruce jako když jsem viděla pozitivní první test tak už jen to všechno říct tátovi: ahoj tati jsem zasnoubená a čekám miminko :grinning: to je na infarkt :grinning: :grinning: :grinning: a co u vás?????????
20. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy haha to teda jo:slight_smile: já jsem už vdaná, štastně, takže todle jedno ze dvou štěstíček mě už potkalo a bylo to krásný:slight_smile: no a na to druhé stále čekám:slight_smile: řekla bych, že jsme pro to udělali maximum co šlo tak se děj vůle boží:slight_smile: MS má přijít 29.12 tak uvidíme...9dní...
20. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 a kolik jsi DPO?
20. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy myslíš dny od ovulky? řekla bych že byla v neděli...ale jak to poznám na stopro nevím:slight_smile: ale usuzuji, když včera jsem byla už ok, fit, nic jsem necítila...v neděli to asi vyvrcholilo ta bolest řekla bych...
20. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 takže jste snaženíčko stihli ju?
20. pro 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy no stihli tak, že....ve čtvrtek, ovu test jsem měla pozitivní v sobotu, a v neděli a včera bylo snaženíčko. už i v neděli byl ovu test pozitivní ale už ne tak silná čára, ale bylo to stále znát...tak nevím no :unamused:
20. pro 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy Ahojky, moc gratuluju k svátečku, krásné fazolce a k zásnubám.. To je den :slight_smile:

Jinak my holky měříme 17,2 mm, což odpovídá asi 8tt+1. 2. ledna jdu na další utz + ranní moč + krev. Srdíčko nádherně tlouklo, přesto mám v sobě trochu strach, aby to všechno dobře dopadlo. Fotečku přikládám - přijde mi, že už máme malého paňďuláčka - stojí :slight_smile:, je tam hezky vidět i malá ručička.
20. pro 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petinkas jéééééé to je krásný!!!:slight_smile: a kolik tam má místa piškůtek:slight_smile: krásný krásný krásný!!!! gratuluju!
20. pro 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twistinka123 tolik místa a přitom se natlačí do rohu :slight_smile:.. děkuju.
20. pro 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas haha to je pravda:slight_smile: asise chtěl schovat a vy jste ho prostě stejně našli:slight_smile:))

holky tady to ale jede to těhulkování, ještě nedváno jsme se bavili kdo bude první, rozjela to Pája a už to jede....koukejte to poslat dál a nakazit mě :wink:
20. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas jééééé!!!!!!! Takovou radost mám jsme vážně o den :grinning: vy stojíte a my jsme vzhůru nohama :grinning: taky to vypadá že jstemalinko doprava, že? jaký Ti řekl dr. termín porodu? já jdu na krev 3. moč jsem nesla dneska ale na další UZ až 17. a budeme měřit šíji :wink: to abysme se rezervovaly společný pokoj :grinning:
20. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 me taky! :slight_smile:))
20. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no nás obě, s tebou počítám to je jasný:slight_smile:
20. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tfuj tfuj tfuj (plivance pro štěstí) :grinning:
20. pro 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twistinka123
@sedivka určitě to nakazí i vás - Pája to tu pořádně rozjela :slight_smile:

@dashyyy jj, je to sranda :grinning: a ještě větší bude, až spolu budeme skutečně ležet na jednom pokoji :slight_smile:).. Termín porodu mi ještě neříkal. A výsledky z moči ses dozvěděla hned? Někde jsem četla, že ta krev se pak rozebírá až na další schůzce - ve 12.tt a to Ti přesně vychází na toho 17., že? Mně teda říkal, že utz udělá i toho 2., tak doufám, že to bude ok.
20. pro 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy děkuju moc:slight_smile:))

@petinkas no uvidíme, 29.12 bud jasno....

kdy mám testnout, když ovu byla 18.12 a MS má dorazit 29.12?
20. pro 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek