• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@zzaneta zkus, já to prubnu pár dní po tobě:slight_smile: :grinning:
21. pro 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jj to může jakou jsi brala antiko?
21. pro 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak to jsem zvědavá. Původně jsem si říkala že je blbost aby ovu byla tak pozdě, ale uvidíme :slight_smile:
To by bylo fajn kdybychom všechny měly koncem roku dobré zprávy :slight_smile:
21. pro 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Já brala několik let Marvelon a poslední rok Novynette
21. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta to by bylo bájo....ale u sebe tomu moc nevěřím...jsem realista :unamused:
21. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak to jsme dvě :D
21. pro 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Bezva, tak moc děkuji za informace :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tenhle měsíc si poctivě dělám ovu testy a tak mám dotaz. Vcera jsem podle me mela pozitivni test, pak jeste i dneska rano, ale ted vecer uz ne? Je to tak normalni? Ze je ovu test pozitivni jen par hodin a pak probiha ovulace, ktera uz nejde testovat? Diky za info! Jinak gratulace novym tehulkam, siri se to tu opravdu neskutecnou rychlosti! :slight_smile:
21. pro 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 jj je to tak jak píšeš, měla jsem to stejně:slight_smile:))

@gabuli202 není za co!

holky mějte se a zase zítra, du si dát vanu adopelechu, mám rýmu jak prase:slight_smile: tak se du vypotit s manžílkem!:slight_smile:))

papa berušky
21. pro 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mne po návratu z práce čekalo překvápko a jsem 1DC - jedeme dál :slight_smile:
21. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jééé tak konečně:slight_smile: tak ted to vyjde!
21. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu k manžílkovi tak zejtra :slight_smile:
21. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanickaa.d ahojka, neboj, dopadne to dobře :slight_smile: Já utrogestan beru od začátku těhu, dva dny jsem špinila, ale to bylo ještě než jsem našla // takže asi uhnizdování a pak nic, beru 1-0-1 a večer ho polykám a ráno zavádím, neboj bojovníčkovi to pomůže a bude to dobrý :slight_smile:
21. pro 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 :slight_smile: a to ti bylo řečeno - ráno zavádět a večer jíst? Mně řekla baštit ráno a večer. Uvidíme, v úterý po Vánocích napíšu....a já se dneska tak rozčilovala a stresovala v práci, měli jsme vánoční dílny...
21. pro 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickaa.d ne nebylo :slight_smile: když tu nebyl manžel, tak jsem jen zaváděla, má to lepší učinek, ale tedka už mám poslední plato a pak mám vysadit a to zavádění je trochu nepříjemný, ale dá se to s intimkou, tak večer polykám a ráno zavádim a když mám třeba někam jít, tak taky polykám :slight_smile: neboj bude to dobrý a žádný rozčilování!! :slight_smile: jen si užívej vánoc a bude to všechno v pořádku, a miminko je bojovníček :slight_smile:
21. pro 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! :slight_smile:
Gratuluji ke krásným novým těhotenským fotečkám a jedněm zásnubám, to je nádhera! :dizzy_face: Dávejte na sebe všechny pozor ! :dizzy_face:

Já jsem dneska teprve 15DC a nějak lenivým, už ani BT pořádně neměřím, nebaví mě to :D Ovu by měla být někdy kolem 20.DC, takže se budeme snažit pěkně o vánocích a výsledek zjistím nejpozději 11.1., tak jsem zvědavá, jak to se mnou dopadne :grinning:
Všem kočinkám, co máte před testováním přeji // !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
@twistinka123 Držím palečky !! Přeji, aby to vyšlo hned napoprvé !
21. pro 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak dnes špinění přestalo, tak fakt nevím co si myslet :slight_smile: ale už se mooooc těším na Vánoce - to bude kráááásná atmosféra :dizzy_face:
21. pro 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka
Ahojky :dizzy_face:
Na 100% budeš mít ty nejkrásnější Vánoce, protože se ti mimísek právě zavrtal do bříška :dizzy_face:
Uvidíš, že všechny, co jsme ti to tu psaly, jsme měly pravdu - už jen, aby bylo vše v pořádku, držím palečky, ať to vyjde ! :dizzy_face:
21. pro 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terulilinka ahojka, já jsem taky dva dny špinila a miminko se zavrtávalo cca 6-7 den po ovu, držím pěstičky at máš ten nejkrásnější dáreček :slight_smile:
21. pro 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna jéééé, to jsi krásně napsala!! Moc děkuju! já jsem nějaká rozněžněla :dizzy_face:
21. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 moc děkuju!! :dizzy_face: já špinila včera a dnes už je malilinko ráno a teď nic. Tak to je tak 5-6dní :slight_smile:
21. pro 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Tak to by odpovídalo :slight_smile: bylo to mini špinění, spíš jen když jsem šla na wc, ale bylo, držim pěstičky, ale to vyjde a mimi se hezky zavratalo :slight_smile: já jsem špinila pátek, sobota a v pondělí jsem měla pozitivní testík :slight_smile:
21. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz pisete, ze se mimi uhnizduje, jak se to projevuje? me trosku boli bricho..
21. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay
Ahojky :slight_smile:
Pokud já vím, tak se uhnizďování projevuje jednodenním poklesem v BT, jednodenním nebo dvoudenním špiněním a bolestí v podbřišku, to vše přibližně 7-12 DPO :slight_smile:
21. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 jo až takhle brzo? no já to mam dostat až 28.12. :-/
21. pro 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna teplotu si nemerim, zatim nespinim. Ale poboliva me pravy vajecnik... DPO je den po oplodneni? :slight_smile:
21. pro 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay
Ano, DPO=dny po ovulaci :slight_smile:
Kolikátý den jsi cyklu a kdy bys měla/neměla dostat ms ?? :slight_smile:
21. pro 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna 16DC a ms by mela prijit 3. ledna teda doufam ze neprijde. Druhou ms to mam tak, ze nejdriv dva dny malinko spinim a pak se ms rozbehne. Vzdycky si rikam, ze nerozbehne a ona mrcha prijde v plne sile. Tak nevim jestli ty dva dny spineni mam taky pocitat
21. pro 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay
Možná to u tebe vypadá spíše na ovulku, když jsi 16DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže být tebou se vrhnu na manžela a snažím se, snažím, aby byl 3. ledna výsledek // :grinning:
21. pro 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 tak na večer je to lepší zavádět, ne?
21. pro 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek