• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@misam nene, v tom na Budejarne jsem delala predtim :slight_smile: Ted jsem u toho druheho :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka áhaaa, tak to musím konstatovat, že mne pobavily vaše letošní vánoční reklamy. Tak to já jsem na Budějárně.
22. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam Tak to jsi vážně skoro Praha. my bydleli v Jesenici před 2rokama :slight_smile: Praha je vážně malá :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam Tak to jsem ráda, protože právě TV reklamy tady dělám :slight_smile:))) I když zrovna Vánoce dělal kolega :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta tak to jsme se minuly, já se před 2ma lety přestěhovala z Prahy :grinning:.
@zzaneta @sedivka doufám, že nám to vyjde společně. Budeme pak hodnotit porodnice na Praze 4 a okolí :grinning: :grinning: to jsem se teda teď ale hodně přeběhla v čase. :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka fakt jo? No tak to gratuluji. Musím říct, že minulé roky u mne vedla vaše konkurence (ne ta z Budějárny :grinning: ). Manžel už ze mne nemůže, občas ze mě vypadne nějaká ta věta z vaší reklamy, si nemůžu pomoct. :grinning:
22. pro 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam @sedivka jaky jaky jaky operator vy tajnustkarky :D
22. pro 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam no tak super :slight_smile: vsak v lednu se ti taky reklamy budou urcite libit :slight_smile: a me se bude libit nataceni :slight_smile: No, v porodnici na P4 jsem se narodila, jeste nevim kde budu rodit, ale nezjbliz z domova, at toho aktualniho, nebo toho domku, ktery budeme stavet, je nejbliz Motol..tak nevim, zatim predcasny...
22. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ruzovy :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka tak to už se těším, doufám, že se zase zasměju :grinning:, když už na ty reklamy musím koukat. To že se ti bude líbit natáčení zní tajuplně :grinning:. Docela mne překvapilo, že má operátor na tohle své lidi. Myslela jsem, že si na to najímá reklamku. Tak jsem zas o něco chytřejší :slight_smile: .
@zzaneta ..no já nemůžu ani naznačovat. :grinning:
22. pro 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka hmm, jen ruzova to muze byt.. tak mate nejlepsi vanocni reklamy, jsou supr :slight_smile: a jsem teda zvedava na ty v lednu..
jinak ja asi planuju Krc, kamaradky tam byly spokojene :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam reklamku najima na kreativni napad a realizaci, ale musi to tu nekdo zadavat, schvalovat, korigovat, upravovat a integrovat se vsema castema cele kampane. Je to hodne medii, typu komunikace a tak...
22. pro 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka To zni jako fajn prace :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka I kdyz jiste narocna..
22. pro 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta narocna, ale hodne kreativnil, coz je super :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jeee, tak to je fajn.. mne uz ta moje nebavi ale placena neni spatne, takze doufam ze brzy vyjde // :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jo ahaa, tak to jsem špatně pochopila :grinning:.
@sedivka @zzaneta já jsem na Krč slyšela docela kritiku. Ale asi je to individuální. Protože známá tam taky rodila a chválila. Rozhodně nechci nějakou masovku jako třeba Apolinář nebo Podolí, i když je to Pha 4...nebudu tam stát frontu jako pako :grinning:. Hlavně se k tomu jinému stavu dopracovat, pak porodím klidně i v sanitce :grinning:.
A co Vánoce, už máte napečeno a vše nakoupeno?
22. pro 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta me prave ta prace bavi, takze tim padem to nechavam tak fakt nejak nahode, jestli se // stanou ted nebo na jare treba...Rada bych se do prace i brzo vratila, ale to uz je opravdu megapredcasne :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka a kdo vymýšlel olej? Trošku opičárna po keckách :wink: :grinning:
22. pro 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy To do tyhle diskuze nepatří :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam Já právě taky nechci masovky, takže to se shodneme.
Já musím dneska na nákup a pár věcí ještě zítra. Taky uklidit, takže přípravy v plném proudu :D už aby byla sobota a pohodička, nebo i zítřejší večer bude fajn.

@sedivka tak to mas fajn, ja totiz // vidim jako nejjednodussi unik :slight_smile: zkousela jsem stesti nedavno u Vodafonu a nic :( stejne nevim jestli bych se tu vubec chtela vratit..
22. pro 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy @sedivka Chuck Norris byl fajn :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ...s tím únikem to máme podobně :grinning:. I když mne práce baví, mimi by mne bavilo víc. :grinning: Já jsem ráda, že už mám vše nakoupeno, v obchodech je hrůza lidí...krize nekrize :slight_smile: . Pohodička brzo bude :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam Neříkej to, já si furt maluju jak hezky v klidu nakoupím večer :D ale tak já si ten klid udělám :slight_smile: Dárky mám, takže jen jídlo abychom si mohli nacpat pupky :slight_smile: Krize se podle mne hodí hlavně firmám..
22. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já jsem ráda, že právě // jako unik nemam. Mela to takhle moje kolegyne jeste v minuly praci a ve finale se v praci dost trapila, protože měla dva potraty v prvním trimestru, takže v té praci zustala nakonec o dva roky dele, nez chtěla a nebavilo ji to. Ted uz je doma na neschopence a v breznu se ji ma narodit chlapecek... Takze ta si to vyžrala pěkně od podlahy :frowning2: Nastesti to dobre dopadlo ve finale. Tak ti přeju, at se zadari co nejdriv...
22. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka mně se paradoxně nejvíc líbí z OP nejvíc reklama od O2 :grinning: možná radši
22. pro 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Ahojka, to mě mrzí, že tě bolej záda :( zeptej se doktorky, co ti poradí :( těšim na tvoji fotečku :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Tak ja to az tak nehrotim, koukam porad i po necem jinem, ale jakmile to vyjde, je blbe menit praci. A uz to prestavam resit, prvni mesic jsem byla jak blazinek, testy, hlidani, pozorovani ale ted tomu dame volny prubeh a bud to vyjde nebo ne :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy Kecky byly konkurence :grinning:.
@sedivka Myslím že reklamě dodal sťávu Jakub Kohák. To byl fakt dobrý výběr :slight_smile:.
22. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam no já jsem od konkurence :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek