"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
22. pro 2011

@misam nene, v tom na Budejarne jsem delala predtim 🙂 Ted jsem u toho druheho 🙂

misam
22. pro 2011

@sedivka áhaaa, tak to musím konstatovat, že mne pobavily vaše letošní vánoční reklamy. Tak to já jsem na Budějárně.

zzaneta
22. pro 2011

@misam Tak to jsi vážně skoro Praha. my bydleli v Jesenici před 2rokama 🙂 Praha je vážně malá 🙂

sedivka
22. pro 2011

@misam Tak to jsem ráda, protože právě TV reklamy tady dělám 🙂))) I když zrovna Vánoce dělal kolega 🙂

misam
22. pro 2011

@zzaneta tak to jsme se minuly, já se před 2ma lety přestěhovala z Prahy 😀.
@zzaneta @sedivka doufám, že nám to vyjde společně. Budeme pak hodnotit porodnice na Praze 4 a okolí 😀 😀 to jsem se teda teď ale hodně přeběhla v čase. 🙂

misam
22. pro 2011

@sedivka fakt jo? No tak to gratuluji. Musím říct, že minulé roky u mne vedla vaše konkurence (ne ta z Budějárny 😀 ). Manžel už ze mne nemůže, občas ze mě vypadne nějaká ta věta z vaší reklamy, si nemůžu pomoct. 😀

zzaneta
22. pro 2011

@misam @sedivka jaky jaky jaky operator vy tajnustkarky :D

sedivka
22. pro 2011

@misam no tak super 🙂 vsak v lednu se ti taky reklamy budou urcite libit 🙂 a me se bude libit nataceni 🙂 No, v porodnici na P4 jsem se narodila, jeste nevim kde budu rodit, ale nezjbliz z domova, at toho aktualniho, nebo toho domku, ktery budeme stavet, je nejbliz Motol..tak nevim, zatim predcasny...

sedivka
22. pro 2011

@zzaneta ruzovy 🙂

misam
22. pro 2011

@sedivka tak to už se těším, doufám, že se zase zasměju 😀, když už na ty reklamy musím koukat. To že se ti bude líbit natáčení zní tajuplně 😀. Docela mne překvapilo, že má operátor na tohle své lidi. Myslela jsem, že si na to najímá reklamku. Tak jsem zas o něco chytřejší 🙂 .
@zzaneta ..no já nemůžu ani naznačovat. 😀

zzaneta
22. pro 2011

@sedivka hmm, jen ruzova to muze byt.. tak mate nejlepsi vanocni reklamy, jsou supr 🙂 a jsem teda zvedava na ty v lednu..
jinak ja asi planuju Krc, kamaradky tam byly spokojene 🙂

sedivka
22. pro 2011

@misam reklamku najima na kreativni napad a realizaci, ale musi to tu nekdo zadavat, schvalovat, korigovat, upravovat a integrovat se vsema castema cele kampane. Je to hodne medii, typu komunikace a tak...

zzaneta
22. pro 2011

@sedivka To zni jako fajn prace 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@sedivka I kdyz jiste narocna..

sedivka
22. pro 2011

@zzaneta narocna, ale hodne kreativnil, coz je super 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@sedivka jeee, tak to je fajn.. mne uz ta moje nebavi ale placena neni spatne, takze doufam ze brzy vyjde // 🙂

misam
22. pro 2011

@sedivka jo ahaa, tak to jsem špatně pochopila 😀.
@sedivka @zzaneta já jsem na Krč slyšela docela kritiku. Ale asi je to individuální. Protože známá tam taky rodila a chválila. Rozhodně nechci nějakou masovku jako třeba Apolinář nebo Podolí, i když je to Pha 4...nebudu tam stát frontu jako pako 😀. Hlavně se k tomu jinému stavu dopracovat, pak porodím klidně i v sanitce 😀.
A co Vánoce, už máte napečeno a vše nakoupeno?

sedivka
22. pro 2011

@zzaneta me prave ta prace bavi, takze tim padem to nechavam tak fakt nejak nahode, jestli se // stanou ted nebo na jare treba...Rada bych se do prace i brzo vratila, ale to uz je opravdu megapredcasne 🙂

dashyyy
22. pro 2011

@sedivka a kdo vymýšlel olej? Trošku opičárna po keckách 😉 😀

sedivka
22. pro 2011

@dashyyy To do tyhle diskuze nepatří 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@misam Já právě taky nechci masovky, takže to se shodneme.
Já musím dneska na nákup a pár věcí ještě zítra. Taky uklidit, takže přípravy v plném proudu :D už aby byla sobota a pohodička, nebo i zítřejší večer bude fajn.

@sedivka tak to mas fajn, ja totiz // vidim jako nejjednodussi unik 🙂 zkousela jsem stesti nedavno u Vodafonu a nic :( stejne nevim jestli bych se tu vubec chtela vratit..

zzaneta
22. pro 2011

@dashyyy @sedivka Chuck Norris byl fajn 🙂

misam
22. pro 2011

@zzaneta ...s tím únikem to máme podobně 😀. I když mne práce baví, mimi by mne bavilo víc. 😀 Já jsem ráda, že už mám vše nakoupeno, v obchodech je hrůza lidí...krize nekrize 🙂 . Pohodička brzo bude 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@misam Neříkej to, já si furt maluju jak hezky v klidu nakoupím večer :D ale tak já si ten klid udělám 🙂 Dárky mám, takže jen jídlo abychom si mohli nacpat pupky 🙂 Krize se podle mne hodí hlavně firmám..

sedivka
22. pro 2011

@zzaneta já jsem ráda, že právě // jako unik nemam. Mela to takhle moje kolegyne jeste v minuly praci a ve finale se v praci dost trapila, protože měla dva potraty v prvním trimestru, takže v té praci zustala nakonec o dva roky dele, nez chtěla a nebavilo ji to. Ted uz je doma na neschopence a v breznu se ji ma narodit chlapecek... Takze ta si to vyžrala pěkně od podlahy ☹ Nastesti to dobre dopadlo ve finale. Tak ti přeju, at se zadari co nejdriv...

dashyyy
22. pro 2011

@sedivka mně se paradoxně nejvíc líbí z OP nejvíc reklama od O2 😀 možná radši

barbulinka1
22. pro 2011

@pajav Ahojka, to mě mrzí, že tě bolej záda :( zeptej se doktorky, co ti poradí :( těšim na tvoji fotečku 🙂 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@sedivka Tak ja to az tak nehrotim, koukam porad i po necem jinem, ale jakmile to vyjde, je blbe menit praci. A uz to prestavam resit, prvni mesic jsem byla jak blazinek, testy, hlidani, pozorovani ale ted tomu dame volny prubeh a bud to vyjde nebo ne 🙂

misam
22. pro 2011

@dashyyy Kecky byly konkurence 😀.
@sedivka Myslím že reklamě dodal sťávu Jakub Kohák. To byl fakt dobrý výběr 🙂.

dashyyy
22. pro 2011

@misam no já jsem od konkurence 😀 😀