"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
28. pro 2011

@zzaneta taky jsem na to přes Vánoce a před nimi tolik nemyslela, ale jak se bude blížit menzes, tak zase budu plná očekávání a nadějí, to je mi jasný 🙂 doma mám ještě z minulého měsíce nějaký těhu testy, tak se pak šiknou 😀

silvaaa
28. pro 2011

@petanevesta Tak to mas v poho 🙂 .Ja jsem ji mela po 27 dnech,trvala asi stejne jako s antikoncepci,ale ta intenzita krvaceni a bolesti byly teda o dost silnejsi 😒 . Treba to budou tedkom ty spravne testiky s // 😀 ,tak je urco pak prubni. 😉

petanevesta
28. pro 2011

@silvaaa jo děkuju, ty mně čoveče hned dodáváš dobrou náladu 😉 s Novým rokem mimi v břiše 😀

kixi
28. pro 2011

@terulilinka ahojky, poku neotehotnis, telo vi proc to dela, lepsi otehu za par mesicu nez hned a prijit o mimi...priroda to ma dobre zarizene, takze drzim pesti do dalsiho snazeni, jsme stejny DC tak se budem na snazenicko tesit spolu, ja uz druhy den spinim a mam bolesti a tak v nejblizsich dnech ocekavam ms. Papej vitaminky, uzivej si to teseni se na dalsi pokusy a ver...tak jako ja 🙂

hanickaa.d
28. pro 2011

Holky zdravím, jsme u rodiny tak jsem to ani nestihla dočíst 🙂 já byla včera u doktorky, sraženina asi 1cm tam je - naivně jsem si myslela že zmizí 🙂 ale je to trošku lepší po týdnu říkala...jsem asi 5+5 takže malinko 🙂 je mi dobře, dokonce jsem zhubla kilo, ale teď je kritické období, tak uvidíme, věřím, že to bude dobrý. Největší trest je pro mě nesportování, mám zakázaný sport a sexík 🙂 takže mám po horách, ale co se dá dělat. Všechny se držte a snažte a těhulinky opatrujte se 😎

hanickaa.d
28. pro 2011

@silvaaa jééé moc gratuluju!!! Srdíčko už by mohlo jít vidět, já ještě neviděla 🙂 na další ko jdu 10.1.

zzaneta
28. pro 2011

@hanickaa.d Já na Tebe před chvílí myslela jak jsi dopadla. Zdá se že pozitivně a držím palečky aby kritické období nebylo kritické a v pohodě jsi ho přečkala 🙂

twistinka123
28. pro 2011

holk mám na těhu testu ducha, jsem v šoku!

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
Nepovídej !!! Myslela jsem na tebe celé odpoledne ! 😀
Tak jen ať sílí kočinko !!! 😵 😵 😵 😵

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna děkuju moc! no je to slaboulinká čárečka...třeba je to omyl... 🙂 jsem mimo z toho...testnu zítra a uvidíme

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
Jde vyfotit? Pošlii nám ho sem ! 😀

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
Hele, jako zdravotní sestřičky obě víme, že pokud je čárečka na testu v limitu, omyl to bývá tak ve 2% a ty k nim patřit nebudeš !
Určitě to bude regulérní těhu, jen ať sílí !! zítra hlavně první ranní moč, budu držet palečky !

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna jasně, zítra první ranní🙂 ježiši🙂 že by vyšlo překvápko pro toma na silvestra?🙂 uvidíme...čárečka je slaboulinkatá opravdu tak to nehrotím🙂

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna du se pomazlíkovat s tomem 🙂 tak zítra mi drž!

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@twistinka123
Ale byla by to nádhera, první měsíc pořádného snaženíčka a ty bys měla hned vyhráno 😀
Tak tfuj, tfuj, držím palce!!!!!!!! Zítra ráno se ozvi, ať víme, jak jsi na tom ! 😀

twistinka123
28. pro 2011

@pajiskazemlyna jasně dopo se ozvu ju🙂

sedivka
28. pro 2011

@twistinka123 Kecaaaas!! No tak at je tam i rano 🙂

simeonecka
28. pro 2011

@twistinka123 Gratuluju maminko!!!!!Já to věděla,že se to povede!!Taky jsem měla ducháčka a nevěřila tomu:o))Moc ti to přeju:o))

terulilinka
28. pro 2011

@twistinka123 no nekecej??? gratuluuuuuju!!! fotkuuuuuuuuuuuuu!!!

terulilinka
28. pro 2011

Holky, moc vám všem děkuju za podporu! Každopádně svýmu tělu absolutně nerozumím.. už zase nešpiním.. dnes mi bylo dost blbě a málem jsem pozvracela kolemdoucí na staromáku 😀 pak jsem musela asi hodinu sedět v palladiu, abych sebou nesekla, mamka mě chodila kontrolovat na wc.. Nechápu to ☹ Jinak ráno jsem testovala v půl 6 ráno, první ranní moč, hned naskočila ta kontrolní, tak jsem to hned vyhodila, ani jsem nečekala na ten limit 😠

gabuli202
28. pro 2011

@twistinka123 Gratuluji, moc ti závidím, že vám to vyšlo hned první měsíc!! A já se teď pořád trápím ☹

@terulilinka Hele, to se mi nějak nezdá, já myslím, že bys měla zítra nebo pozítří testnout zase!

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Nechceš na ten testík přeci jen kouknout ? :D
Hele nekecám, teď jsem se dívala na testy z minulého cyklu a je tam duch - na všech, takže se mimís neudržel, ale byl tam ...
vytáhni ho v rukavici z koše a podívej se .. pro jistotu :D:D

silvaaa
28. pro 2011

@twistinka123 Velika gratulace!!! 😵

@terulilinka Ja si taky myslim,ze bys mela zitra zkusit dalsi testik a urcite ho nevyhazovat!!! Podle toho,co pises jsi vyborna kandidatka na //.... 😉

pajiskazemlyna
28. pro 2011

Vidíte na dvou vrchních mini druhou čárečku ?
Bylo to minulý cyklus .. Pak jsem to teda dostala, ale pro mě je důležitej ten fakt, že se to u nás může podařit 😀

barbulinka1
28. pro 2011

@twistinka123 Jeee, tak to je úžasný, moc gratuluju 🙂 Jen tak duch by se tam neobjevil 😀 😀 zítra se budu těšit na zprávičku a třeba na fotečku 🙂

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna neomlouvej se, já jsem ráda, že jsi taková byla.. pak se sm vždycky těším, když vím, že tu mam podporu.. ale už to nebudu hrotit, prostě vyhážu ovu testy a prdím na to.. budeme se milovat prostě normálně (což jsme dělali i jinak, ale byl u toho ten pocit, že se snažíme)

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna já jsem si to pak uvědomila a lovila ho, ale někam zapadl tak jsem to nechala bejt 😀😀 navíc už jsem doma v Praze, předtím jsem byla u našich 🙂
@silvaaa já už mam doma jen ten drahý Clearblue a zítra jdu ráno do práce, takže by nebyla ranní moč... no, taky to nechápu.. možná spíš tělo už prostě protestuje... přece by se dušík ukázal hned ne??
@gabuli202 netrap se!!! o to to půjde hůř 😵

terulilinka
28. pro 2011

@kixi dobře, jsme v tom spolu 🙂 já všechny testy vyhážu, mam zbytek ovu tetsů, budu jen baštit femibion a prdím na to..

gabuli202
28. pro 2011

@terulilinka Já jen potřebuji vědět, jestli tu ovu mám, pak budu v klidu 😒

terulilinka
28. pro 2011

@gabuli202 tak testuj.. nebo jdi spíš k doktorovi..