"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna jak dlouho máš po vysazení ? a kolikátý den cyklu jsi?jak to tu píšou všechny tak nevím, promin

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123
Vysazovala jsem už 1.9. ... A jsem 27DC ...
Je to divný, nikdy mě takhle břicho zničeho nic nebolelo .. po ovu jo ... Tak nevím ?!

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna no tak můžeš mít brzy MS nebo jsi těhu🙂

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123
že by anovulační cyklus ?
Těhu není možné .. měla jsem pozitivní test, ale pak došla ms ...
A BT mám nízkou ....
A ms ? To se mi nezdá ... :D Jsem nějaká divná fakt :D

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna proč těhu není možné? možné je všechno! 😀

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123
Ale co ta BT ? 😀 Měla by být při těhu pořád vysoko ?!
Jsem z toho jelen, ale vážně to není možný ... Ovu ještě přijde a ms taky 😀 😀

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna já nevím fakt jak je to s tou BT protože moje dr todle nesnáší když se někdo pozoruje, všem říká at nato prdí a je to...tak nevím já se nikdy neptala🙂

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna a s tou MS dej pokoj, proč by asi chodila! 😀

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123
Protože přišla už 4x tak proč ne po 5té ?! 😀 😀
Já jsem asi magor, ale nepamatuju si, jestli jsem si ten jeden test - co byl pozitivní, dělala před nebo po ms 😀 😀
Asi před, těhotná bejt nemůžu a basta ! 😀

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna ty jsi jak já ty jo, taky říkám že nejsem těhu 😀 že tomu nevěřím 😀 tak asi před, pokud došla pak MS tak si to potratila. 😒

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123
Ale ty to máš jistééééé už nespekuluj ! 😀
Ty seš jasná budoucí maminka !!! 😵 Jupí ! 😵

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna 😀 tralala 😀 pořád přemýšlím kdy se objednat k Dr. moje říká 10dní po vynechání a to by mi vyšlo na příští týden...už...ale to bude 5+něco...tak nevím🙂 ale zase neuvidí srdíčko si myslím.

twistinka123
1. led 2012

holky těhule v kolikátém tý jste byli když jste šli na 1.kontrolu????

kixi
1. led 2012

@pajiskazemlyna
@twistinka123 holky tak rozreseni prislo driv nez jsme cekaly, prave jsem to dostala...tak aspon vim na cem jsem no..a to jsem si uz zase zacala delat nadeje 🙂

terulilinka
1. led 2012

@pajiskazemlyna já si říkám, jak je možný, že je člověk tak pozitivní jako ty 🙂) jak se daří?

terulilinka
1. led 2012

@kixi taky se těším na zprávičku, budu doufat, že tam bude alespoň dušík!🙂

barbulinka1
1. led 2012

@twistinka123 Já jsem byla asi už v 5.týdnu, ale protože jsem se léčila s kvasinkami, tak hlavně kvuli tomu, a byla vidět jen tečka, pak jsem byla v 7.týdnu a to bylo už i srdíčko 🙂 🙂

terulilinka
1. led 2012

@kixi jéé, tak to mě mrzí.. přečetla jsem to pozdě.. neboj, ono to vyjde příště

kixi
1. led 2012

@terulilinka neda se nic delat, priroda vi co dela...zase je fajn, ze aspon dosla ms a muzem na to znova hupsnout 🙂 (az skonci) 😀

pajiskazemlyna
1. led 2012

@terulilinka
Ahojky kočko,
daří se dobře, akorát mě bolí břicho jako svině (pardon za ten výraz) 😀
doufám, že to je konečně ta zpropadená ovulace, protože jsem 27DC a už takhle to vypadá na cyklus delší než 40 dní 😀 😀
Noo .. pozitivní taky nejsem vždy, ale co mi zbývá ?? 😀

@kixi To mě moc mrzí ... ale určitě se brzy zadaří, držím moc palečky !!!!!!!! 😵

terulilinka
1. led 2012

@kixi jj, taky si to říkám.. neni třeba to uspěchat... a ohledně tý ms - manža se nemůže dočkat 😀 ale mě to končí už zítra, tak se taky těším 🙂 neboj, mam pocit, že to všechno utíká nějak rychle a za chvilku tu bude zase ovulka 🙂

terulilinka
1. led 2012

@pajiskazemlyna tak budu držet, aby jo 🙂 to je hrozně dlouhý, ty jo, 40 dní.. to si vůbec nedokážu představit 🙂
noo, mě je to jasný, že to nejde vždy, ale přijde mi, že ty pořád 😀
to je v háji, já se zařekla, že sem nebudu chodit a stejně sem lezu každej den 😀 no nic, musím se začít soustředit na něco jinýho a sem prostě chodit jen na pokec 🙂

pajiskazemlyna
1. led 2012

@terulilinka
Já jsem tady taky každý den, koukám, jaké jsou novinky, jaké jsou nové těhulinky, ultrazvuky a tak, jsem jak posedlá 😀
Je to hodně, ale pokud bude ovula, tak mi to je jedno, ať je ten cyklus klidně 50 dní, ale konečně by mohl vyjít pozitivně 😀 😀

terulilinka
1. led 2012

@pajiskazemlyna jo, přesně, já taky! 😀
neboj, určitě bude, a když ne, tak ten další měsíc !🙂

sedivka
1. led 2012

Taky sem lezu a zajima me jak na tom vsechny jste / jsme 😉

pajiskazemlyna
1. led 2012

@sedivka
Pokud se nepletu, někdy příští týden se ti blíží testování, viď ? 😀
Těšíš se ? 😎

sedivka
1. led 2012

@pajiskazemlyna jojo. Blizi. Koncem. No, tesim a bojim. Chtela bych // .. Oba bychom chteli. Ale bojim se, ze tam nebudou 🙂

kixi
2. led 2012

holky jsem zmatena...dneska rano uz zase zadna krev, jen ms bolesti...co to sakra je :(((((

kasa
2. led 2012

@kixi ahojki tak zkus ještě počkat třeba si ještě těhu,to někdy ještě ty první měsíce bývá menstruace.Kamarádka ji měla první 3 měsíce normálně jen slabší.

gabuli202
2. led 2012

Ahoj holky, jak se máte dnes? Já měla na 6 budíka a šrotím se na zítřejší zkoušku 🙂
Mám pár dní po ovu a prsa mě teda bolí festovně 🙂