• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@sedivka nepasterizované mlecne vyrobky znamena ze jsou vyrobeny z cerstveho mleka tudiz ze nebyli osetreny tepelnym zahrevem ... a nebo ze pri jejich vyrobe nebyl pouzit tepelny zahrev :slight_smile: halvne vyrobky z koziho a ovciho mléka (napada me bryndza a uz nic moc jineho proste cerstve syry, ktere by si mohla koupit primo u nejakeho chovatele) ty co koupis v obchode by meli byt ok :slight_smile:
5. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak snad ti zabere.ja mam na penicilin a biseptol alergii prave.
@sedivka nekde jsem cetla ze solarko vhodne neni,stejne jako opalovani v tehot. kdy ti prazi primo na brisko...je to asi ze stejneho duvodu jako je nevhodna horka koupel...nehlede na zvyseni rizika vzniku melanomu...
5. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jo ten sport mě fakt s++e!!!! ale já pevně věřím, že mi v úterý něco dovolí, jinak budu jak prase za chvíli....dostala jsem čip na plavání - to je v poho dle mě a mám doma orbi track tak to taky není taková hrůza....já mám taky permici na solárko, ale není to doporučeno....zeptám se. A sex holt musíme praktikovat jinak....sice to není ono, ale na tu bídu :grinning:
5. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky :slight_smile: jeste - co kafe? Mam na mysli latte a tak - proste bile a slabe? Lze aspon sem tam?
5. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka četla jsem, že takové mléčné v poho denně až 2 šálky....až později se nedoporučuju kvůli kofeinu
5. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no co jsem nekde cetlaa nekdo mi to i rikal ze kdyz si das jedno denne, tak by to nemelo nicemu vadit, ale existuje i bezkofeinova kava ... tak muzes zkusit tu, aby jsi mela dobry pocit, ze nedelas nic spatneho...ale pokud ji pijes s velkym mnoszstvim mleka a slabou, tak si ymslim ze je to v poho :slight_smile:
5. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka pokud jsi pila kafe i predtim tak nevadi,latte klidne muzes.Jinak ty nahrazky-dobre je Caro treba to je uplne bez kafe,je to jakoby cerealni ale chutna to dobre nebo Ricore ted delaji i s magnesiem,coz je v tehu treba,tam je cekanka a nejaky podil slabsi kavy,to je taky dobre.Cola by se nemela,ale sklenicka nevadi,jen ne light!Zadna umela sladidla!A pozor na nektere bylinky!V tehu jedine caje primo pro tehu nebo medunka,opatrne s velkym mnozstvim maty,skorice,lekorice atp.,zvysuji prokrveni.A samo ne alkohol,pozor na leky!Paralen,ibalgin v prvnim trim.je ok,ten paralen je lepsi,muze se cele tehu,ibac jen prvni a druhy trim.Pozor na leky s pseudoefedrinem,coldrex. a takove ty kombinovane,ty ne!A taky ruzne veci na kasel a rymu,kapky do nosu nevadi,ze sirupu taky nemuzes kazdy.Jeste vim ze nesmis nic se salveji a jodem-treba Jox do krku.
5. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanickaa.d s plavanim opatrne kvuli infekcim!muzou zpusobit predcasny porod nebo potrat.Jedine opravdu hlidany bazen,pripadne koupani s tamponem-v lekarne se prodavaji specialni napustene vazelinou.A pozor na prostydnuti,mocak a spol.Asi bych to neriskovala aspon v prvnim trim.
5. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 no už jsem se dočetla díky za info :slight_smile: poradím se s dr. ale nevím jestli ty tampony jsou pro mě vhodné kvůli té sraženině....
5. led 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, jenže mě narostlo po listovce i břicho, jako bych byla těhu :slight_smile:
a šíleně mě bolí prsa, takhle ještě nikdy - jenže teplota tomu neodpovídá..........
5. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 wow, diky!!!!!!!
5. led 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak bohužel dnes test negativní,takže včera to byla nějaká chyba,nicméně jsme to s manželem probrali a usoudili,že budeme vděčný za dvě zdravé děti,když vidíme kam to v tom státě spěje,tak se už opravdu bojíme,abychom to jednou všechno zvládly,přeju vám holky aby se vám všem zadařilo,měli jste krásná a zdravá mimča a pokud budete chtít,veškeré těhu oblečení a věcičky na mimčo,budu postupně přidávat do bazárku a že toho mám opravdu kopice,papa všem a hodně zdaru.Janina :wink:
6. led 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander tak to mě mrzí, že vám to nevyšlo....no máš pravdu, v dnešní době zaopatřit dvě děti je náročné, natož pak tři....já budu dělat test dneska, měla jsem to dostat už ve středu, ale nic, jen malý špinění, takže jsem 37DC - akorát se teda těhotně vůbec necítím, jen jsem děsně nachcípaná :unamused:
6. led 2012 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta tak přeji hodně štěstí a když to nevyjde tak nezoufej,přijde to,papa :wink:
6. led 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander díky, radši počítám, že to nebude, třeba mám jen delší cyklus, snažíme se teprve druhý měsíc....ale to čekání je teda náročný :grinning:
6. led 2012 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta já při obouch dětech byla těhu hned za měsíc,ted sme zkoušely tři měsíce,je lepší na to nemyslet,ale vím,že to je nemožný :grinning:
6. led 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander no právě, nejde na to nemyslet, když to člověk plánuje :grinning: kdyby to bylo náhodný otěhotnění, tak by se člověk tak nesledoval :slight_smile: no skoro si říkám, že jsem měla vysadit prášky i dřív a sem tam jsme to mohli zkusit, zbytečně jsem s tím čekala :unamused:
6. led 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy me taky prijde, ze po listovce pribiram ...
6. led 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaaa3 taky mi prijde, ze po ni pribiram
6. led 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta ahoj, tak at ti test vyjde. Ja zacala neco citit az dneska - udelalo se mi divne po zubni paste. Takze priznaky mit nemusis.
6. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka čauky tak co těhule jak je:slight_smile:)) u mě ok, angína je na ústupu, ATB zabíraj juchůůůů:slight_smile: na UZ jdu ve středu tak se těším, už aspon budu vědět co a jak....dneska začínám 6tý:slight_smile:
6. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Ahoj, tak to je super, že se ti to lepší... no, dneska se mnou zlehka zacvičila zubni pasta, jinak nic... k doktorce jdu v utery, to budu 5+2 .... co ty? citis neco?
6. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta Ahojky, ty dlouhe cykly jsou na zabiti co? Ja mela ten prvni 35 a ted jsem teda zvedava jak dlouhy bude. Zatim jsem 17DC tak se uvidi :slight_smile:
Jinak ja chripku setrasla, byla to jen nejaka dvoudenni slabost, ale uz je dobre. Vcera migrena zacinala ale taky to ustalo a dneska se citim docela dobre :slight_smile:
6. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka cítím občas tlak v podbřišku,ted už méně často....ale občas na pravé straně, občas na levé, občas uprostřed....ale není to nic co bolí a je nesnesitelné...nevím jak to popsat...a ty? já jdu ve středu, to budu 5+5.už aby to bylo, at vím zda je mimi kde má bejt a tak...
6. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 ja nejak moc zadny tlaceni, nic vyraznyho....jojo, taky jsem k te doktorce zvedava, jestli bude vsechno kde ma byt... no uvidime :slight_smile: Nevim kdy to pak rict rodicum, jestli az po UZ se srdickem...nevim nevim :slight_smile:
6. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka já až budu mít průkazku. dřív ne...pořád se tak nějak bojím aby to klaplo....
6. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak se dnes máte? Já mám dnes po dloihé době volnej den, tak jsem si vyspávala do 9:45 :grinning:
Dnes jsem 33DC a není mi nejlíp, pořád citím pobolívání břicha, jen tak po chvilkách, prsa mě bolí, ale to bolely i minulej cyklus, takže pořád lítám na záchod a pozoruju, jestli mrcha nedorazila :frowning2:
6. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 hmm, asi taky tak...pokud nebudu muset kapnout bozskou driv...taky to zatim beru tak, ze stat se muze cokoliv, ze je to tak 50/50, ale minimalne uz se nám povedlo "začít" :slight_smile:
6. led 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jj beru to taky tak:slight_smile: klapne to, musí! :slight_smile:
6. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 zatim mi to nejak nedocvaklo :slight_smile:
6. led 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek