"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
6. led 2012

@twistinka123 já vííííííííííííím, já víííííííííííííííím, ale nechci být zklamaná ☹ Mrcha je prostě mrcha, dojde, i když to vůůbec nečekáš 🙂

trolleey
6. led 2012

Ahojky holky, tak jsem dneska byla na kontrole a na krev, měříme už 4,1cm jsme 10+5 a mimísek je úžasný!! 20.1. jsme objednaní na screening kvůli těm vývojovým vadám, tak držte palečky. 😉 ale určitě to bude OK. MUSÍÍÍ... 🙂 Je to šílené, jak ten prceček rychle roste. je to už úplné miminko, hihi.. přikládám fotečky. a co těhulky? kdy budou další fotečky? a co snažilky? honem nám ukažte testíky - držíme palečky, ať je na nich co nejdříve // 😉

eficenka
6. led 2012

ahoj holky... tak mi taky dochází naděje, sice mě ještě pořád tak divně bolí a "pulzují prsa". Jsem 27 DC, mrcha nikde, test negat. :( tak uvidíme, tento měsíc je to všechno nějaký divný :(

trolleey
6. led 2012

@eficenka hlavu vzhůru!!! test může být pozitivní až později. 😉

eficenka
6. led 2012

@trolleey uvidíme... zas si říkám, že se snažíme 3. měsíc a není to tak dlouhá doba... Ale zas doufám, že se to brzy podaří 😉 Psala jsem už tak před týdnem, že mě začaly bolet bradavky a dvorce, to jsem zatím nikdy necítila, tak jsem si to vytouženě spojovala s těhotenstvím... No uvidíme, naděje umírá poslední !

sedivka
6. led 2012

@trolleey super fotky!!🙂

twistinka123
6. led 2012

holky těhulky, taky vás občas pobolelo bříško? mám to takový nárazový, chvilku takový tlak, pak zase nic....jako při MS. akorát ta není....

petinkas
autor
6. led 2012

@trolleey Moc gratuluju.. fotečky jsou nádherný.. my byli na KO v pondělí, měla bych být asi 10+4, na velký UTZ jdu až 23. 1. - je to strašná doba.. doufám, že do té doby bude všechno v pořádku.

@twistinka123 mě bolí pořád, jsou to takové tlaky, někdy píchnutí (nebolestivé), chvíli klid, pak třeba zase... Uklidňuju se tím, že je snad alespoň všechno v pořádku 😉

twistinka123
6. led 2012

@petinkas mám to taky tak...nej je to když ležím a jsem v klidu...není to nic nepříjemného ale prostě to cítím....tak jsem jen chtěla vědět jestli to někdo taky máte.

petinkas
autor
6. led 2012

@twistinka123 jj, já to taky cítím asi nejvíc večer - to je člověk v klidu.. ještě hezčí budou za chvíli kopanečky 🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 ja zatim jen zlehka. Rikam si, ze to je znameni, ze se tam neco deje 🙂

twistinka123
6. led 2012

holky díky🙂 u mě je to takový tlak, než píchání...no uvidím ve středu...sakra at už je středa🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 taky uz chci utery a videt bublinu tam kde ma byt!! Uf 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka já nesnáším čekání na ortel! 😒

barbulinka1
6. led 2012

@twistinka123 ahojka, jo jo měla jsem to pořád, taky spíše k večeru, jako na ms a třeba se mi to stávalo, když sem se vzbudila na wc nebo vstala z gauče, tak tlak, bolest jako na ms, občas dost nepříjemná, ale asi v 9.týdnu to skoro přešlo, ted už je to spíš píchání, natahování a dneska mě bolí tak divně podbříšek, jak kdybych dělala sedy lehy 😀

barbulinka1
6. led 2012

@trolleey NÁÁÁÁDHERA 🙂 to je úžasný, jak krásně rostou 🙂 🙂 já jdu v pondělí a nemůžu se dočkat, snad ten víkend uteče rychle 😀 krásný, opatrujte se 🙂 🙂

twistinka123
6. led 2012

@barbulinka1 děkuju moc, jsi zlatínko, děkuju za uklidnění... 🙂

barbulinka1
6. led 2012

@twistinka123 Vůbec se toho neboj, mě to občas bolelo docela dost, vystřelovalo to až do zad a musela jsem to vždycky uplně rozdýchat, až jsem se fakt bála, jestli je to v pořádku :( ale bylo a je to normální, aspon víš, že se tam prcek pořádně zahnízduje a bříško se ti roztahuje, aby se ti tam to malý zlatíčko vešlo 🙂

twistinka123
6. led 2012

@barbulinka1 děkuju🙂 děkuju🙂 děkujuuuuu🙂

barbulinka1
6. led 2012

@twistinka123 Není zač, neboj se příští týden uvidíš krásnou tečičku nebo bublinku, hlavně se opatruj 🙂

twistinka123
6. led 2012

@barbulinka1 spíš asi tečku, budu 5+5 🙂

trolleey
6. led 2012

@twistinka123 neboj, břicho mě taky bolelo strašně moc ze začátku, byla jsem z toho strašně nervózní, měla jsem hrozný strach, ale je to normální. vevnitř se to roztahuje. 😉

@barbulinka1 děkuji za pochvalu. už se těším na tvoji fotečku v pondělí, Dívám se, že máš nádherné bříško. já takové velké nemám. ale už to jde trošku vidět. zkusím se vyfotit a dám to na profil. fotila jsem se v neděli, a celkem to vidět šlo, a teď mám pocit, že během 3dnů strašn vyrostlo. dokonce jsou mi těsné rifle. dneska jsem si je oblíkla, zapla pásek, a po chvilce jsem si ten pásek musela povolit, protože to strašně tlačilo. 😀

@sedivka a v úterý už budeš mít taky fotečku. 😉

@eficenka já jsem poznala těhu podle popraskaných bradavek. hrozně mě bolely, a popraskaly, tak držíme palečky.

twistinka123
6. led 2012

@trolleey děkuju i tobě🙂 a jak je tobě?

sedivka
6. led 2012

@trolleey doufam a tesim se!! Verim, ze to je kde ma byt. Jsem ted kazdy vecer uplne bez energie. Tak si rikam, ze snad vsechno ok a bublina roste a vysava mi energii 🙂

barbulinka1
6. led 2012

@trolleey Už se těšim , ale taky se bojim, jestli bude všechno ok, ale to je asi normální mít obavy .... tak šup šup, těšim se na fotečku bříška 🙂 no mě vylezlo pořádně až tedka, ale nějak moc, ale neovlivnim to 🙂 ráno skoro nic a večer bříško jak blázen 🙂 🙂

trolleey
6. led 2012

@twistinka123 jo, mi je dobře. jen mě občas dost bolí hlava, ale asi je to tím, že moc nepiju. jsem hrozná. snažím se na to myslet, ale kolikrát si večer vzpomenu, že jsem se napila jen ráno a pak nic. jinak vůbec nezvracím, jen mě bolí prsa. a jak ty to zvládáš? 🙂 nezvracíš?

trolleey
6. led 2012

@sedivka já jsem taky pořád unavená.. 🙂 určitě to je ok. 🙂

twistinka123
6. led 2012

@trolleey zatím nezvracím, ale tak 1 denně mám takovou nauzeu, ale nic...mám citlivé bradavky na pohmat a jinak nic

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 jo tak bradavky citim taky jinak nez vzdy. Nastesti jen na dotek. Tricko to zatim nedrazdi 🙂 tak snad to jsou dobry znameni 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka mám to samé...docela jsem i omezila milování, covy?