"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
27. říj 2011

@barbulinka1 ale ja to vubec neodsuzuju 🙂 to je kazdyho vec. Já jen vím, že kdybych hned od zacatku vlitla tady na ten "vedecky" pristup, tak to budu desne resit. Chci to urcite zkusit minimalne ten pulrok bez toho: Pak se uvidi 🙂

dashyyy
27. říj 2011

@barbulinka1 no s tím čípkem žádný zkušenosti nemám 😒 ale jak psala Pajav i ke konci cyklu může být a já s Tebou doufám, že jo když už máš chlapa doma 😉

barbulinka1
27. říj 2011

@sedivka Jasný je to každýho věc 🙂 Taky jsem chtěla začít bez ničeho, jen tak, ale když jsem zjistila, že to asi nebude lehký, když je doma manžel cca 10 dní v měsíci, tak ted druhý měsíc bez HA zkoušim zda se mi tělo nastartovalo 🙂 Hodně štěstíčka, by se zadařilo co nejdřív 🙂 🙂

barbulinka1
27. říj 2011

@dashyyy No uvidíme co bude 🙂 Já mám totiž na čípku malej nádorek, ale doktor říkal, že je to typ, co nevadí, měla jsem nějaký předrakovinotvorný změny, tak jsem zvědavá, jestli to bude vadit početí, no nejsme jednoduchej stroj, my ženský 😀

dashyyy
27. říj 2011

@barbulinka1 no teď jsem si to musela vygooglit jak je to vevnitř vlastně všechno poskládaný a naprosto souhlasím 😀

barbulinka1
27. říj 2011

@dashyyy Mazec co, taky jsem si musel najít na co vubec ten čípek je a jak jsme celý takový složitý 😀 😀

dashyyy
27. říj 2011

@barbulinka1 jsem v podstatě ani netušila že něco tak důležitýho je 😀 😀

blanula85
27. říj 2011

ahoj holky jsem tu nová,ráda bych se zeptala zda-li je tu někdo po KET?

twistinka123
27. říj 2011

holky všem vám přeji krásný dny volna! 🙂 sexujte, myslete na Hurvínka ( 😀 ) a množte se! budu se těšit na novinky v neděli...možná se¨tu objevím zítra uvidím! já mizím!papa berušky

dashyyy
27. říj 2011

@twistinka123 si z toho děláš srandu, ale já si včera na toho Hurvínka fakt vzpoměla .. tos měla vidět jak mi cukaly koutky 😀 užij si volníčko 😉

dashyyy
27. říj 2011

Holky, krásný prodloužený víkend všem=) u nás to bude víkend ve znamení snaženíčka tak držte pěsti 😉

uktapzop
27. říj 2011

@twistinka123
@dashyyy
Krásný a dlooouhý víkend 🙂

ange_de_la_morte
27. říj 2011

Všem co odjíždí i těm co zůstávaj doma přeju krásný víkend 🙂 U nás bude nejspíš pracopvní takže klasika 🙂

harley26
27. říj 2011

@sedivka spis bych rekla ze den :(((

pajav
28. říj 2011

Dobré ránko 🙂) já pokračuju pořád stejně..41DC..pffff

zvaskova
28. říj 2011

Tak dneska první měsíc po HA přijela "teta" a ještě dřív než jsem doufala... Překvapilo mě, že jsem nebyla ani tak smutná, spíš ráda, že už je všechno jak má být a už se budu těšit na ovulku 😀 Přeji krásný odpočinkový a prosexovaný prodloužený víkend... Já si na ten sex budu muset zase nějaký ten den počkat 😒

twistinka123
28. říj 2011

nazdárek berušky, moc Vás zdravím z jižních čech!!! je tu zima ale to neva. jsem sama doma, rodiče mi odjeli na nějakou oslavu ale do dvou hodin budou zpět tak vyřídím zatím co potřebuji🙂

@dashyyy ježiši, doufám že si na Hurvínka nemyslela vtom nejlepším 🙂 ale jestli ti dopomůže k těhu tak to bude prča 😀

@pajav kdy budeš dělat další testík? moc ti držím pěstičky!!!! to bude určo pozitivní! tuším že jo!

já jsem dneska 22DC, tak jsem zvědavá kdy to přijde 🙂

dashyyy
28. říj 2011

@twistinka123 né v tom nejlepším nééé ale vzpoměla=) no dneska 13 DC podle kalendáře a ráno 35.7 tak uvidíme 😎

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 nejdříve testnu až v pondělí nebo v úterý,dřív mi test nic neukáže..tož uvidíííme 😉)))

twistinka123
28. říj 2011

@pajav jeeeee tak to já kdybych měla tucha, tak testuju furt🙂)) ovu testy ne ale TT joooo 😀

@dashyyy uff to se mi ulevilo že neee vtom nejlepším🙂))

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 včera byl sněhobílý,ještě je opravdu brzy. Málokomu by se to ukázalo už tak brzo. Ale jestli MS přijde a já budu mívat takové dlouhé cykly,tak potěš koště...:-//

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 pěkná fotečka 🙂

twistinka123
28. říj 2011

@pajav a jaké cykly míváš? no já ti to řeknu takhle, tak 6 tý od 1dne MS je to už vidět i na UZ a dokonce jsme tam včera měli holčinu které to bylo vidět už za 4tý po 1 dni MS....takže za chvilku by to mělo bejt jasný🙂

twistinka123
28. říj 2011

která?🙂 jsem je tam ted vystřídala🙂 kterou jsi viděla🙂 nebo myslíš tudle🙂

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 prvni jsem reagovala na tu svatební 🙂) Až pak tam skočila tato 🙂 Ale taky je pěkná 😉 HA jsem vysadila v květnu, od té doby mám cykly jak se jim zachce, 35,34,32,37 a dnes jsem 41..ovu jsem měla nejspíše před týdnem,to je ještě brzy ne?

twistinka123
28. říj 2011

@pajav ovu před týdnem? ale ty se neřídíš podle ovu ale těhu se počítá podle 1dne MS víš🙂 podle toho se pak počítá i těhu...kdy jsi měla 1 den menstruace?

twistinka123
28. říj 2011

jo a děkuju za chválu ale nejsem fotogenický typ🙂

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 MS jsem dostala 18.9....

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 http://www.fertilityfriend.com/home/377f67 podle teplot ano,před týdnem teprve ovu

twistinka123
28. říj 2011

vtom případě by jsi byla 5+5. takže klído můžeš šupat kdyžtak příští týden na gyndu protože u nás doktorka už v 6 tý pozná zda jsi těhu!