"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
11. led 2012

@eficenka Hm tak to bych taky čekala že úspěch je zaručen. A taky jsem si říkala že půl roku max a pak k Mudr. Tak ještě máme čas 🙂

harley26
11. led 2012

@zzaneta jenze vis jak to je, internet je lakavy zdroj informaci, ikdyz obcas zavadejicich 🙂 snad se sny stanou brzo skutecnosti 🙂

harley26
11. led 2012

@eficenka dostala sem od doktorky predepsany clostylbegyt. Zjistila, ze mi jakoby nedozravaji vajicka, ze maji jen 14 mm a meli by mit aspon 18 mm. Tak snad mi to v dalsim cyklu pomuze. Vy se snazite jak dlouho?

zzaneta
11. led 2012

@harley26 no právě že vím 🙂

heaven_angel
11. led 2012

holky, tak me napadlo.. teda ne ze by to bylo uz aktualni, ale do kolikateho tydne v tehu se smi jezdit na dovolenou.. S muzem jsme chteli letos jeste jednu stihnout, tak abych to pak nemusela pripadne stornovat, kdyby se nam snazeni vydarilo. 🙂

heaven_angel
11. led 2012

@gabuli202 jeee, drzim pesti, at je zitra uz ferova carka 🙂

harley26
11. led 2012

@heaven_angel řeším čistě teoreticky stejný problém .D my se chystáme koncem února

sedivka
11. led 2012

@heaven_angel zalezi jestli chcete letet. To zalezi na zdravotnim stavu a myslim ze litat se smi do 7.mesice. Nektere aerolinky chteji potvrzeni od doktora, ze muzes letet

harley26
11. led 2012

@sedivka a asi i zalezi, do jake destinace by clovek jel si myslim ...

heaven_angel
11. led 2012

@harley26
@sedivka
no kdybychom jeli tak jedem v cervnu a jezdime autem nebo busem a to mi uz neprijde zrovna moc vhodny, protoze se cestuje dlouho.. to letadlo by bylo vychodisko, ale manzela do nej nedostanu 😀

sedivka
11. led 2012

@heaven_angel autem je v poho. Zastavis si kazdou hodinu, protahnes nohy. Busem uz bych nejela.

gabuli202
11. led 2012

@heaven_angel mně bude stačit, že bude silnější než dnes 🙂 🙂

wann14
11. led 2012

@heaven_angel letadlem by se nemelo v prvnim trimestru vubec, je zde velke roziko potratu, ale nikdo ti to nezakaze je to jen na tvem uvazeni, ve druhem trimestru by nemel byt problem a ve tretim trimestru mam pocit ze uz te do letadla neveme temer zadna letecka spolecnost, ale kdyz kuknes na jejich stranky, tak tam urcite najdes do kdy te pusti do letadla... mam pocit ze nektera v tom tretim jeste jo do urciteho tydne ... autobusem bych asi nejela...dost nepohodlne pri tehotenstvi...co se tyka curani, zvraceni atd. takze auto je asi nejlepsi dopravni prostredek v tehotenstvi 🙂

gabuli202
11. led 2012

@twistinka123 Ahojky, tak co, jak jsi dnes dopadla? 🙂 Doufám, že je vše v pořádku!

Holky, myslíte, že je u těhu výtok normální? Mám ho celkem dost 🙂

wann14
11. led 2012

@gabuli202 nez ti odepise nekdo kdo s tim ma zkusenosti, tak abych te aspon uklidnila, tak co tady tu diskuzi ctu poctive od zacatku, tak holky co uz jsou tehotne dele, tak nektere psaly, ze mely vytok, takze to asi normalni bude 🙂

hanickaa.d
11. led 2012

@gabuli202 no jo je to tam, kašli na intenzitu 🙂 už jsi to řekla?

hanickaa.d
11. led 2012

@gabuli202 jo nedělej si hlavu, taky mám a pořád 🙂

gabuli202
11. led 2012

@hanickaa.d Manža už to ví, něco tušil už včera 🙂 Teď jsem měla takový křeče, tak doufám, že je vše jak má být a zítra bude čárka silnější, mám strach!

eficenka
11. led 2012

@harley26 my se teĎ budeme snažit 4 měsíc...

silvaaa
11. led 2012

@gabuli202 Jj,vytok je O.K. 🙂 Taky jsem ho mela a porad mam,nekdy ho byvalo opravdu dost 😉 .Pokud te nesvedi nebo nejak nezapacha,tak bud uplne v klidu a uzivej si to 😵

pajiskazemlyna
11. led 2012

@barbulinka1

Ahojda maminko :*
zatím to vypadá docela dobře, že ? 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96 😀

simeonecka
11. led 2012

@gabuli202 To je bezva,mooooc gratuluju a ať čárečka sílí.S výtokem mám taky problém,doktorka mi řekla,že je to normál

gabuli202
11. led 2012

@simeonecka Moc děkuji, už ať je zítra ráno a já vidím, že čárečka sílí!! 🙂

pajiskazemlyna
11. led 2012

@gabuli202
Moc moc gratuluji, věděla jsem, že to vyjde ! Jen at čárečka sílí a vše je v pořádku ! 😵
Doufám, že tě budu za týden následovat, jsem 4DPO 😀

gabuli202
11. led 2012

@pajiskazemlyna doufám,jsem z toho celá napnutá, takže musím sílit!!! 🙂
A to si piš, ty jsi hned v zátahu za mnou 🙂

trolleey
11. led 2012

@barbulinka1 mooooc krásné fotečky a moooc gratuluji!!! to je úžasná zpráva, že je to všechno v pořádku!! úplně ti závidím, že už to máš za sebou! já ještě 9dnííííí.. ufff.. to vůbec neutíkáá... 😝

trolleey
11. led 2012

@gabuli202 parádní dušíček je tam!!! taky potichoučku gratuluji!!! 🙂 😉 to je parádní!!!

gabuli202
11. led 2012

@trolleey děkujííí, snad bude vše, jak má být 🙂

sedivka
11. led 2012

@gabuli202 urcite bude 🙂 jen tomu musis dat cas, aby se stihnul zabydlet, nez ho utestujes 🙂

barbulinka1
11. led 2012

@trolleey Moc děkuju, neboj už to je za chvííli 🙂 🙂 a budeš mít taky klídek 🙂 a oddychneš si, ale neboj, dopadne to dobře, jak jinak 🙂