"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

silvaaa
15. led 2012

@gabuli202 To si je delas kazdy den?Zkus radeji aspon co druhy,to poznas vice 😉 .Ja jsem si cca 4 udelala ob 2 dny a potom az za tyden a ta carka uz teda byla !! 😀

gabuli202
15. led 2012

@silvaaa no, asi to bude muset vždycky den vydržet to nedělat, pak to doufám poznám lépe!

silvaaa
15. led 2012

@gabuli202 Jj 😀 😀 ,to znam 😉 .Proto bych ji taky moc nechtela.Mamka je taky vaha,no a kdyz jdeme spolu na nakupy,tak je to fakt sila 😀 😀 😀 .

barbulinka1
15. led 2012

@gabuli202 ahojka, a nechceš jít za zajít na krev ? každému hcg stoupá jinak, ale taky si myslim , že by čárka měla být už silnější...já jsem první test dělala 14.11 a 19.11 jsem měla stejně silnou čárku jako testovací, ale nechci tě nějak strašit nebo něco, každý jsme jiný a třeba ti to hcg leze pomaleji, ale asi bych si zašla nabrat krev na hcg být tebou 🙂

barbulinka1
15. led 2012

@gabuli202 a přesně zkus si dělat obden, to je pak vidět lépe, jak tmavne 🙂

gabuli202
15. led 2012

@barbulinka1 no, jdu k doktorce v pátek, to to už asi nechám být a počkám, ale opravdu je to na těch fotkách blbe vidět, ve skutečnosti je ta čárka opravdu o dost tmavší

barbulinka1
15. led 2012

@gabuli202 no vidíš to, tak to je super 🙂 na fotkách vypadají skoro stejně, ale zkusi si doma porovnat vždycky ob den čárečky a cler blue ti to taky krásně ukázal, tak akorád ti hcg leze pomaleji a přístí týden už bude stejná jako testovací 🙂

silvaaa
15. led 2012

@gabuli202 ja si myslim,ze je to O.K. 😉 taky podle me zalezi,kolik je to dni po Ovu.Ja jsem mela kratkycyklus,normalne po 28 dnech,no a silna carku jsem mela 39DC ,a pak tak po 2 dnech uz byla stejne,mozna i vic silna jak testovaci.Zkus vydrzet a nedelat si ho kazdy den a uvidis ten rozdil! 🙂

gabuli202
15. led 2012

@barbulinka1 já doufám! fakt jsem začala mít stach, na fotkách to vypadá jako dušíci, ale už je to fakt čárka, akorát ne tak silná jako testovací. Doufám, že bude vše ok!! 🙂

gabuli202
15. led 2012

@silvaaa doufám, že máš pravdu!! Myslím, že za 3,4 dny už by mohla být stejně silná, doufám!

silvaaa
15. led 2012

@gabuli202 mozna jo 😉 ,ale nejsme stroje,tak to hcg nemusi byt presne stejne,mrkni i na tabulku HCG jake tam jsou velke rozdily (videla jsem to nekde na netu) .Jak ti kazdy den trosku sili,my to na fotce moc neuvidime,tak si myslim,ze muzes byt v klidu.Ja jsem z toho taky byla nervozni,porad jsem testiky zkoumala,pritel uz byl ze me hotovy 😀 😀 . no a na gynekologii vsechno v pohode.Akorat mi rikala,ze pokud budu krvacet,tak mam hned prijit,jinak nic.V utery me ceka druha kontrola,uz by melo byt srdicko,tak mam zas nerviky......

gabuli202
15. led 2012

No já možná zítra na gyndu zavolám, že dojdu dřív, aby mě prohlídla, hrozně se bojím!!! Ale čárka vypadá silnější něž před pár dny, tak budu doufat, že vše je tak, jak má být ☹

barbulinka1
15. led 2012

@gabuli202 to si myslim, že nic neuvidí, spíš si dojdi na tu krev a na gyndu třeba zavolej, ale takhle brzo asi nic neuvidí :(

pajiskazemlyna
15. led 2012

@gabuli202

Hele, Gábi a nešly by ty tvoje testíky vyfotit s bleskem a někde na světle ?
bylo by to lépe vidět ... Nechceeme tě tu děsit, neměj strach, vše je určitě v pořádku !!
Drž se !! 😵

gabuli202
15. led 2012

@barbulinka1 tak krev by mi vzali i na gyndě, ne? asi jí zítra zavolám a zašla bych tam zítra

@pajiskazemlyna nemám tak dobrej foťák, zkouším to fotit, ale prostě ono to ty čárky tak nevezme, vždycky je vidět o dost míň 😒

gabuli202
15. led 2012

Zítra asi zajdu na tu krev, do kdy mi to řeknou do druhého dne? A z toho zjistí, jestli je to v pořádku?

barbulinka1
15. led 2012

@gabuli202 jo jo vezmou ti ji na gyndě, u nás berou krev ráno mezi 6-7 tak tam zavolej a oni ti reknou, kdy máš přijít, neboj se, bude to dobrý 🙂

simeonecka
15. led 2012

@gabuli202 Gábi,jestli můžu říct jenom názor.....Nech si nabrat krev,tam už bude HCG-to je jasné a víc se nestresuj.Čárky jsou vidět a budou postupně sílit!!A žádné nervíky,je to tam.Takže nožky hezky v teplíčku a mysli na to krásné,co tě čeká

gabuli202
15. led 2012

@barbulinka1
@simeonecka holky, jak jsem psala, zítra zajedu na tu gyndu a nechám si nabrat krev, doufám, že to bude v pořádku, už se tu klepu 😒 ☹ ☹ ☹

pajiskazemlyna
15. led 2012
simeonecka
15. led 2012

@gabuli202 Neboooj,bude to dobré.Zítra budu držet pěsti,ale věřím tomu,že to určitě dobře dopadne....

pajiskazemlyna
15. led 2012

@gabuli202
Držím palce, určitě je to v pořádku, neměj strach ! 😵

silvaaa
15. led 2012

@gabuli202 Presne jak pise Simca,carecky tam jsou,pokud se chces ujistit,tak si zajdi na tu krev,ale ja si taky myslim,ze je vsechno jak ma byt a nemusis se zbytecne nervovat 🙂 .

pajiskazemlyna
15. led 2012

Holky, už asi vím, jak vypadá "hojný bílý výtok", o kterém jste tu všechny tak mluvily 😀 Prominte mi ten výraz 😀

terulilinka
15. led 2012

@gabuli202 já jen říkám, co jsem četla 😉

terulilinka
15. led 2012

@pajiskazemlyna že by že by?🙂))

pajiskazemlyna
15. led 2012

@terulilinka
Těžko říct, ale už brzy se dozvím ortel 😀 😀

jakpak se vůbec máš Terezko a jak to s tebou vypadá ?? 😵

twistinka123
15. led 2012

@pajiskazemlyna to másnad každá v těhu🙂 je totiž zvýšená sekrece🙂 holky já jsem zcela fit, úplně vše odeznělo 😀

twistinka123
15. led 2012

teda až na citlivá prsa 😀