• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@pajav supeeeer, mám tooo :grinning: :grinning: Já se modlím, ať to je ještě panne a né váha :grinning: manža je lev a já rybka :slight_smile:
14. led 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 já jsem znamení nikdy nijak nestudovala,takže nevím co se o čem říká :slight_smile:)
14. led 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Já se zase o to zajímám, ale hlavně, že bude mimi zdravé :slight_smile:
A ještě otázečka, když zítra začnu 5.týden, tak to už začínám 2.měsíc?
14. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 tady podlé te tabulky se orientuj :wink: takže až budeš 4+4tt,tak začneš 2. měsíc :slight_smile:
14. led 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav super, tak teď už to snad chápu, moc děkuji!! :slight_smile:
14. led 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabuli202 co máš proti vahám?:slight_smile:) já jsem ale taky ryba :wink:
14. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda, vy jste se tady rozepsaly.. :slight_smile:

@gabuli202 mám z tebe velikou radost! to je super. už jsi volala doktorovi? kdy jdeš na kontrolu? :slight_smile: já jsem taky ryba. ani nevím, co bude mimísek, když se narodí 29.7. jaké je to znamení?

@pajav ty už začínáš 15. týden? to je šílené, jak to letí. to je super. :slight_smile:
14. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terulilinka Ahojky, fakt už mi to lezlo na mozek nebo možná ještě leze :D tak se chci trošku uklidnit, říká se že když nejmí'n to mimčo chceš tak přijde, tak já kdybych měla tu práci tak bych si ji chvilku chtěla užít :grinning: každopádně ti držím palečky !!! :wink:
14. led 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi stopli fotoportrét - prý byl nějak natočený a nebyla mi vidět uplně celá tvář :D hlavně že mnoho maminek má na fotce brýle, vyfocenou půlku hlavy atd.... A nestopnou falešný profily :-P
14. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka jj s tím mě taky serou! :grinning:
14. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka tak vesměs nic, ale byla bych raději pro pannu :slight_smile:

@trolleey měl by to býtlev, pokud se nepletu :slight_smile: Tak další rybičkaa :grinning: Jinak měla jsem jít k dr. 24., ale zřejmě půjdu už 20.! Už aby to bylo :slight_smile:
14. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už vím proč mě alba nestopujou - mám je zamčené jen pro přátele a jelikož admini nemám v přátelíchtak je vůbec nevidí:slight_smile: takže si je uzamkněte a mají smůlu:slight_smile:))
14. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby děkuju, já tobě taky!!! jsem se tenhle měsíc nějak rozjela a pořád chodím někam pařit :grinning: což se mi dloooouho nestalo :slight_smile: a co to budeš mít za tu práci?
14. led 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 to já taky, ale mam smůlu :grinning: četla jsem, že jsou panny dost podobný rybám a mě s emoje znamení dost zamlouvá :grinning:
14. led 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka
@gabuli202

Holky, jen že si píšete o těch znameních, já jsem LEV a jsem na to pyšná !! :grinning: :grinning:
14. led 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ahoj, ja o pannach vubec nic nevim. Ale asi bych mela nastudovat :slight_smile:)
14. led 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ja jsem beran a manzel je vodnar. Miminko tedy nejspis panna
14. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no mě taky mimi vychází na pannu:slight_smile: já jsem vodnář a manžel rak :slight_smile:
14. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka
Beran je můj přítel a vodnář je moje maminka :grinning:
14. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ááá, lvi nemam ráda :grinning: ale musím říct, že tebe jo :grinning:
14. led 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka o panně píšou, že je jako dítě moc hodná a milá :slight_smile:))
14. led 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka :grinning: tak to je super:slight_smile:
14. led 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka tak to bude mit s nami co delat :slight_smile:)
15. led 2012 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky dělám si testy od čtvrtka a ve čtvrtek byla 2 čárka slabší a pak v pátek se zvýšila ale i dnes je stejná jako v pátek. může být něco v nepořádku?
15. led 2012 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav jéé já jsem taky vodnář i manžel....dítě bude lev nebo panna, ale s pannou nemám nej zkušenosti :slight_smile: tohle ale asi neovlivnímě, kdy ta mrňata vylezou :slight_smile:
15. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trolleey bude to lev :slight_smile: svým způsoběm exibicionista, organizátor, dominantní, potřebuje být ve středu pozornosti :slight_smile: ale každý je jiný :slight_smile:
15. led 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka no, to bych neřekla, že jsou podobný rybám, panna je můj táta i mamka :slight_smile: jsou to fajn znamení, drží se při zemi, né jako my, ryby, pořád někde lítáme :grinning:

@pajiskazemlyna to bu´d, lvi jsou fajn, manža je lev :slight_smile:
15. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabuli202 Ahoj, ja jsem vaha! :angry: :confounded: Pritel je beran a prcek,pokud se nenarodi cca 14-7 dni pred terminem,tak bude panna.Kdyz bude pospichat,stihnem jeste lva.Ale asi bych radeji panenku :wink: ,ma byt rok draka,tak ta panna to trosku sklidni :grinning: . P.S. Ale je fakt,ze vahu jsem taky nechtela,nejsme zrovna nejlepsi znameni :grinning: ,jo a hlavne jeste stira.
15. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak poslední test je 15DPO-to je dnes, proč mi to sílí tak pomalu? Kdy už budu mít stejně silnou čárku jako testovací? :unamused:
15. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvaaa ahojky, nic pro váhám, ale jsou prostě hrozně váhavé :grinning: :grinning:
Lvíček je fajn, toho bych brala taky. :slight_smile:
15. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek