• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@pajav Tak za sebe bych taky rekla, ze holcicka :slight_smile:
17. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1
@pajiskazemlyna
@wann14 holky jestli máte pravdu, tak to bude pecka :D Nevím proč,ale pořád se cítím na kluka,ale je pravda,že baštím samé sladké a pupínky se mi udělaly jak na obličeji,tak na zádech i trocha v dekoltu. Myslíte,že mi to může říct Dr. už ted ve čtvrtek,když budu teprv 14+5? Asi néééé co :frowning2:
17. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Je tak to je super, tak at hezky rostete a vse je v poradku :slight_smile:
17. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Jáko co tady ctu, tak prej kdyz je sikovny doktor, tak to dokaze poznat uz i ve 13 tt, ale radeji bych s tim moc nepocitala, at pak nejsi zklamana, ze to nevis. Taky muze byt spatne otoceny a nepujde to videt. Ale pokud se ti udelaly pupinky, tak by to mohla byt holcicka, rika se, ze ta bere krasu ...
17. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wann14 tak já s tím moc nepočítám že by to už mohl vidět ale zkusím se zeptat,za to nic nedám :slight_smile:
17. led 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Jj to je jasne za zkousku nic nedas a zeptat se kazdopadne muzes, treba budes mit stesti :slight_smile: a ty by sis vice prala holcicku?
17. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wann14 noo já jsem pro holčičku a manžel pro kluka,ale samozřejmě i kdyby to bylo naopak,tak už se moc těšíme :slight_smile: Manžel si zvyká už ted,kdyby to měla být holčička a já se už smiřuju s tím,že je to kluk :wink: Hlavně at je zdravé a at už je tady s námi :slight_smile:
17. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav jj presne jak pises, hlavne at je to zdrave miminko. U nas je to stejne, ja bych si moc prala holcicku a manzel chlapecka. Ale kdyz vidim, jaky problem je to vubec udelat miminko, tak mi to zacina byt asi jedno a taky si rikam, at je to hlavne zdrave :slight_smile:
17. led 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme podle UZ 7+3tt (asi jen o 4 dny mensi nez podle MS) ,mame 1,2cm a srdicko! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@silvaaa super. Tak to jsi presne o tyden vic nez ja :slight_smile: taky mam ze dnes potvrzene srdicko :slight_smile:
17. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka A kdy jdete na dalsi kontrolu?My 7.2.i na krev a uz dostaneme prukazku :slight_smile:
17. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta Peti držím palečky a by se to brzy rozseklo :slight_smile: Jak se jinak máš? Já jsem dnes po týdnu v práci, to jsou radosti :-/
17. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvaaa jdu za tyden. To budu jako ted ty
17. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jéé ahoj, děkuju za palečky...no jsem z toho pořád taková zmatená, včera mi to právě před spaním všechno běželo hlavou, až jsem z toho nemohla usnout :grinning: třeba to dostanu a bude po ptákách tenhle cyklus, ale když ne, tak asi opravdu prubnu ještě jeden testík, ať mám jistotu, jestli tam přece jen něco není :slight_smile: jo tak už pracuješ? a jsi už zdravá nebo je ti alespoň o něco líp? já jsem teprve včera začala pociťovat, že už skoro nesmrkám, ale táhlo se to se mnou fakt celých 14 dní :unamused:
17. led 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka
@silvaaa Moc gratuluju k fazolkám a hlavně k srdíčkůům :slight_smile: :slight_smile: opatrujte se :slight_smile:
17. led 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta to chápu, musí to být o nervy a těžké nemyslet na to, nebo spíše nepřemýšlet.. Dej tomu čas a kdyby ani o víkendu nic, asi bych testla :slight_smile: Já jsem dneska 28DC a jsem zvědavá jak dlouhý cyklus bude tentokrát.. Jojo, už jsem v pohodě, jen tu toho mám docela dost a do toho mám jeden vedlejšák, takže se do víkendu nezastavím, přijedu z práce a budu zase makat, pěkné vyhlídky.
17. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta tak třeba se budeme za chvilku hecovat spolu, která testuje, pokud mrška nedorazí :wink: tak práci zdar a ať je brzo víkend viď? :grinning: :wink:
17. led 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta třeba jo, je fajn mít parťáka :wink: No já mám pracovní i víkend :D takže už ať je ten příští víkend, to mi začne týdenní dovča :slight_smile:
17. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka ty jo tak si mě dohnala:slight_smile: 6+4 jsem dneska dle MS :slight_smile: na Uz jdu zítra v 9,30 tak mi drž! proč jdeš zase za týden????
17. led 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 kdyz bude vse ok tak dostanu pristi tyden prukazku, dohodnem se o prvosemestralnim screeningu a zkontroluje jestli se ta cysta zase zmensila. Takze ted za tyden, dalsi za dva tydny. Drzim palce :slight_smile:)
17. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka myslelas prvotrimestrálním vid:slight_smile:))))
17. led 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 :slight_smile:))))) presne. Holt jsem zatim ve svym zivote pouzila vickrat slovo semestr nez trimestr :slight_smile:
17. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jo v poho, mě to jen tak rozesmálo :slight_smile:
17. led 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no, my jsme měli před 14ti dny 4cm, tak počítám, že v pátek budeme mít tak 6cm . už se těším. Tvoje bříško i tebe celkově bych tipovala na holčičku, tak jsem zvědavá, co to bude. hihi. já se taky cítím na holčičku, ale předevčírem se mi zdálo, že máme nádherného blonďatého chlapečka. byl v nádherně modrých dupačkách a strašně se na nás smál, tak nevím. :grinning: už aby jsme to věděly, že?

@barbulinka1 já jdu na screening v pátek v 12h, tak mi držte palečky, bojím, bojím...
17. led 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka moooc gratuluji!! :wink:
17. led 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey Neboj, to bude dobrý, dopadne to určitě dobře :slight_smile: :slight_smile:Já se taky cejtim na holčičku, tim jak vypadám a celkově, ale ze začátku jsem se cejtila na chlapečka, tak jsem zvědavá, co z toho za 5 týdnů vyleze :grinning: :grinning:
17. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petanevesta s tím testováním je to hrozný, dokud jsem měla nějaký doma, tak bych testovala pořád :slight_smile: i když jsem fakt skoro věděla, že přijde mrcha, ale radši jsem se testla :D a šup, druhý den mrcha.... Teď mám doma poslední testík - má ho schovanej manžel.... Jsem dnes teprve 10DC, tak se snažíme a snažíme a uvidíme co z toho bude či nebude :sweat_smile:
17. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, je možný, že bych tento cyklus vůbec neměla ovu? nebo to na sobě alespoň nepocítila?:slight_smile: už jsem 20DC a stále nic :slight_smile:
17. led 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka
Terezko, já si taky myslela, že ovu nebude a přišla až 32 DC :grinning:
Dneska už jsem 42DC, 10DPO, test negativní a já zoufalá :grinning:

že by ani 5.měsíc snažení nebyl konečný ?? Už to začíná být chvílemi smutnééé......
17. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna O tom mi nemusis vykladat :D taky bych chtela byt tehotna, si optimisticky predstavuju, ze kdyz se nam to povede v dalsim cyklu - tak to muzu dat jako prekvapeni manzelovi k narozeninam :D to sem ale magor, co? :slight_smile:)
17. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek