"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
31. říj 2011

@kleik Ahoj,no určitě už dneska 🙂) Jinak já testuju už od května 😉 Jak praštěná,ale co kdyby vid 😉

Krásný den všem maminkám a snažilkám 🙂)))))))) Já už ani nevím,co sem psát,pořád se jen opakuju. Dnes 44DC,teplota 37,2, MS nikde, už má týden zpoždění. Jakmile se dám dokupy,jdu koupit testíky a pak se budu znovu hlásit 😀

uktapzop
31. říj 2011

@pajav Jen klidně takhle pokračuj, to jsou přeci pozitivní zprávy! Už to jen zakončit tím "//" Ale to napětí ti ani moc nezávidím...

lili_h
31. říj 2011

ahojte, tak bych se taky ráda přidala 🙂 už to tady pročítám delší dobu, ale nějak nebyla odvaha. Zatím dobírám poslední balení prášků - zbývají poslední 4, a pak se začneme snažit - nebo spíš tomu necháme volná průběh a uvidím jestli to vyjde nebo ne. Původně jsme chtěli s manželem až za rok, protože ještě stavíme, ale nakonec jsme si řekli, že by to pak třeba nešlo a čekali bysme další rok, tak tomu necháme volný průběh. Na jednu stranu se na mimíska moc těším a moc bych ho chtěla, ale zase se bojím jak to budu zvládat na stavbě. Manžel mě ale povzbuzuje, že pomůžou rodiče nebo i on sám s úklidem apod. tak snad se to zvládne. Vím že jsem asi naivní, ale asi proto že si bych prcka chtěla až trochu později, si myslím že to vyjde na poprvé 🙂 A manžel mi říkal že je to jasné, že přece on to zvládne samozřejmě napoprvé 😀 Začala jsem brát listovku, ale vitamíny raději nechci, kamarádka po nich měla obříka 🙂 Možná si ještě koupím nějaký čají, které jste tu popisovaly. Tak přeju všem ať se vám snažení daří a ať brzy najdete // na testíku 🙂

pajav
31. říj 2011

@uktapzop víš co mě celkem děsí? Že tam ty // nebudou..nemyslím hned dneska,ještě se to ukázat nemusí,ale že tam nebudou třeba ani za týden ☹ Jsem z toho nervozní...

uktapzop
31. říj 2011

@pajav Svým způsobem je blbé, že o tom tolik víme - kdy má co přijít a jaké jsou naděje. Pak přichází zklamání... Nesmíš se na to moc upínat (to se mi to snadno radí,že?) Já si třeba vždycky říkám, že když přijde MS, tak se odměním něčím co bych jako těhule nemohla. Třeba si zajdeme na carpaccio, objednáme domů sushi, nebo se psem vyrazím na závody v agility. No a za pár dní je zase ovulka a to už je pozitivní 😉

@lili_h Ahoj, moc ti fandím a jsem zvědavá, jak dlouho ti tenhle přístup vydrží. Upřímně, čím víc budeš chodit na koníka, tím menší šanci tomu dávám 😀 V těhu bys určitě na stavbě tolik neudělala, jednak nemůžeš tahat těžké, obecně se musíš šetřit a taky ti pravděpodobně nebude úplně dobře... Ale nemá cenu předjímat, radši tomu nechte volný průběh...

pajav
31. říj 2011

@uktapzop Já všem kamarádkám,co se snažily o mimi také radila,nemysli na to..a ted vím,že to není tak jednoduché. Snažím se jak jen to jde 🙂 Bud at mi ta MS chodí sakra pravidelně nebo se z toho zblázním 😀 Ale jak říkáš,je třeba se pak něčím odreagovat 😉

uktapzop
31. říj 2011

@pajav jednou to vyjít musí. Já jsem mezi svými kamarádkami první exot, co chce dítě. Zrovna dnes máme večírek, tak jsem zvědavá co budou říkat, až jim vysvětlím že nepiju 😀

pajav
31. říj 2011

@uktapzop a ty jsi na tom jak? Kdy čekáš MS?

uktapzop
31. říj 2011

@pajav to kdybych věděla, taky nepravidelná.. 22-47 dnů 😀 Ale tak ty poslední dvě byly cca 23dnů, to by bylo teď v pátek

pajav
31. říj 2011

@uktapzop ty bláho, 47 dnů..to bylo jak dlouho po vysazení tak dlouhý cyklus?

ange_de_la_morte
31. říj 2011

@uktapzop: no já beru Double X od Nutrilitu a nedám na to dopustit, tam je obrovské množství všeho možného, včetně kyseliny listové, a ono se obvykle nedoporučuje k Double X brát nějaké jiné vitamíny protože samo o sobě to má obrovské množství všeho možného takže se chci raději poradit, zda k tomu mám brát i něco dalšího ( zase se nechcu předávkovat), navíc moc nefandím klasickým vitamínům, preferuju stoprocentně přírodní vitamíny a věřím jen Nutrilitu

uktapzop
31. říj 2011

@pajav to bylo po revizi, to bylo asi tím.

@ange_de_la_morte tyhle vitamíny neznám, ale obecně se jich nemá brát víc současně.. určitě bych se taky poradila. Proč máš pocit, že ti nějaký vit. chybí?

lili_h
31. říj 2011

@uktapzop děkuju, no taky jsem zvědavá 🙂 Zatím jsem si tu pročítala diskuze spíš co se týče vysazení antikocepce apod., protože jsem se to o věci o těhu zatím moc nezajímala a všechny blízké z okolí to zatím čeká, takže jsem si neměla s kým si o tom promluvit a poradit se.

pajav
31. říj 2011

@uktapzop aha.. já se pomalu obleču a jdu do lékárny 🙂)

sedivka
31. říj 2011

@uktapzop taky neberu nic, o kyseline listove vim a pujdu si ji tento tyden koupit. 🙂

uktapzop
31. říj 2011

jak to má asi pajav daleko do lékárny? 🙂

pajav
31. říj 2011

@uktapzop no už jsem z lékárny doma...a na TT jen jedna čárka, ptala jsem se v jiné diskusi a prej mám ještě pár dní vydržet,že můžu být tak 9DPO a to je ještě v celku brzo..zase čekat!!! No každopádně,ještě mám 3 testy :D

uktapzop
31. říj 2011

@pajav tak aspoň že není MS ...

pajav
31. říj 2011

@uktapzop naděje umíra jako poslední 🙂

uktapzop
31. říj 2011

@pajav To jsi mi připomněla, jak se me doktorka ptala, jestli dvě čárky, když jsem jí říkala o pozitivním testu. Asi občas přijde holka že má jednu čárku a že je v tom 😀

pajav
31. říj 2011

@uktapzop I to se může stát 😀

uktapzop
31. říj 2011

@pajav ještě že my už jsme zkušené uživatelky...

uktapzop
31. říj 2011

@pajav mimochodem, jestli můžeš být 9DPO, já jsem nejspíš 8DPO 😉 Dáme závoda? 😀

pajav
31. říj 2011

@uktapzop oki,tak kdo z koho 😀 Jsem teda zvědavá 😉

pajav
31. říj 2011

@uktapzop s tímhle to asi nevyhraju co? 😀

uktapzop
31. říj 2011

mno, mám sice bujnou představivost..
ale abychom nesoutěžily moc dlouho, počítá se i červená, jo? 😀

pajav
31. říj 2011

@uktapzop jak to myslíš s tou představivostí? 😉 Jasný,červená se taky počítá 😀

uktapzop
31. říj 2011

@pajav no že jsem se snažila si tam tu druhou čárku představit..

pajav
31. říj 2011

@uktapzop já taky a proto jsem si ji tam na denním světle přikouzlila 😀 Samozřejmě,že tam nic není...ale pro můj klid ji tam na 1% vidím 😉

uktapzop
31. říj 2011

@pajav Zkus fialovou fixu 😉 Hned bude vidět lépe!