"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gepe
27. led 2012

@sedivka se mnou? ja prisla v pohode s dotazem 🙂

eficenka
27. led 2012

@twistinka123 ... ahoj, tak jak se cítíš? chci se zeptat, myslím, že si tu psala, že se cítíš na chřipku a pak najednou si byla těhotná? jsem 5DPO a cítím se jako na chřipku 🙂 ale teplotu nemám....

sedivka
27. led 2012

@gepe ty jsi prisla s rypavym dotazem. V pohode uz bych nerekla.

harley26
27. led 2012

@heaven_angel to sis vzala za muze me? 😀

zzaneta
27. led 2012

@heaven_angel je lip,bolest ustala,spineni odpoledne taky, tak uvidime. snad tam bublinka je,ale manzel podle zravky usoudil ze tam je 🙂 o vikendu polezim,v pondeli jedeme s tim ze to bude leharo dovca a po navratu zajdu k dr.at vime na cem jsme 🙂 dekuji za optani, jste vsechny zlaticka 🙂

sedivka
27. led 2012

@eficenka taky jsem se pred Vanoci, kdy se nam to tedy cca povedlo citila na chripku 🙂 nakonec nepropukla a 4.1. Na testu nasla dalnici. Treba to bude i u tebe 🙂)) divny priznak, ale vubec nic jineho jsem necitila 🙂

harley26
27. led 2012

@heaven_angel tak to hlavne rychle rekni vasim, at se to dozvi od vas, takove informace se siri silene rychle 🙂)

gepe
27. led 2012

@sedivka ten kdo to chtel vzit jako rypavy dotaz tak to tak vzal, kdo ne, tak je v pohode 🙂 ja prisla v klidu, miru, nikoho jsem konkretne nezacala urazet atd., spis naopak nektere me 🙂 takze pokud mas nejaky problem vuci me, tak si me prosim nevsimej 😉

sedivka
27. led 2012

@gepe proti tobe vubec nic nemam, neznam te, takze nemam duvod. Mam neco proti nalade, ktera se tu po tvych prispevcich objevila. A ta musela byt necim z tve strany vyprovokovana, protze negativismus se tu za 4 mesice jeste neobjevil.

zzaneta
27. led 2012

Holky jste moc fajn,jsem rada ze vas tu mam a do jinych debat se poustet nebudu,je to uplne zbytecne 🙂

eficenka
27. led 2012

@sedivka no uvidíme, zatím se nijak "těhotně" necítím, spíš mi přijde že předchozí měsíce jsem na sobě nacházela snad 10příznaků těhu a teď nic... Uvidíme, moc bych si to přála 😉

barbulinka1
27. led 2012

@eficenka ahojka, já jsem měla taky chřipku, no spíš jen škrábání v krku a rýmu 🙂 a pak // 🙂 a ještě jsem do toho měla kvasinky teda, to byl taky takovej první ( nepříjemnej) příznak těhu..naštěstí mi něco říkalo, at si čípky neberu, že tam mimi třeba je 🙂 no a za pár dní byli čárečky na testu 🙂 🙂

barbulinka1
27. led 2012

@zzaneta Moc na tebe myslim 🙂 bublinka se udrží, hlavně odpočívej, hodně lež, to pomůže 🙂 Já jsem taky dva dny špinila, bylo to , protože se miminko uhnízdovalo a hnedka jsem dostala utrogestan, myslim, že ti ho doktor už mohl klidně předepsat...

krista1
27. led 2012

@zzaneta Ahoj díky za radu,že nesmím před ovu testy pít,přečetla jsem si to i v návodu,takže nesmím pít dvě hodiny,to bude docela těžké,jelikož já piju pořád 😀 Ale snad to výjde.Díky.

eficenka
27. led 2012

@zzaneta a jak se jinak cítíš? zatím vše ok? Kdy jdeš na kontrolu? asi si to psala, ale nějak to nemůžu najít🙂 protože je tu od včera "zaspamovaná" zeď 😉

eficenka
27. led 2012

@barbulinka1 tak uvidíme 😉 Tý jo, koukám že už 16tt, toto letí 🙂 Přeji klidné těhulkování!

zzaneta
27. led 2012

@barbulinka1 dekuji,tesi mne to. Mne jen zarazil rano husty hlen,ale tak snad dobry. To asi mohl,vubec mne nenapadlo zeptatse na to. Snad uz toprestalo 🙂

gepe
27. led 2012

@sedivka ja ale negativni nebyla pouze jsem vznesla dotaz a nasledne probehlo co probehlo 🙂 pokud lidi meli/maji zkazenou naladu, to neni muj problem. Vidis, neznas me, ale jako ostatni jsi me taky odsoudila 🙂

eficenka
27. led 2012

@gepe blablabla pořád tu něco omýláš dokola.... nikdo Tě neznáme. Ani Ty nás...

barbulinka1
27. led 2012

@zzaneta Já jsem špinila jen da dny a měla jsem ho do 12.týdne, hodně jsem o tom četla a hodně holkám to pomohlo miminko udržet v sobě v tom prvnim trimestru, tak já být tebou, tak až tam pujdeš, se ho na to zeptej, je to dobrá věc 🙂 i když to přestane, já jsem tam šla taky a už jsem nešpinila, jen jsem mu to řekla a hned mi to předepsal...Neboj, bude to dobrý, hlavně optimismus a odpčinek a hladit bříško 🙂 🙂

krista1
27. led 2012

@harley26 copak si dostala za prášky od gynekoložky?Já totiž beru Proveru,tak by mě to zajímalo.

sedivka
27. led 2012

@eficenka ja zadne tehotenske priznaky taky nemela. Ty prisl tak po tydnu od //
@gepe no comment. Pravda je evidentne jen jedna-tvoje. Good luck 🙂

zzaneta
27. led 2012

@eficenka prave ze rikal tak za 3 tydny ale chci tam zajit po dovolene, asi 8.2. At vim na cem jsme🙂 je mi celkem dobre,trochu streva zlobi,mela jsem strach jist ale snad to bude ok 🙂 jinak fajn,zda se ze spineni ustava 🙂

sedivka
27. led 2012

@gepe neodsoudila. Podsouvas neco, co jsem neudelala. Myslim, ze se tomu rika manipulace.

gepe
27. led 2012

@eficenka vyborna slovni zasoba 😀 @sedivka ne, ta vase je jedina pravda a pohled 🙂 prosim Te, nikdo s Tebou nemanipuluje, rozhodne ja ne 🙂 a taky hlavne, nesoudim ostatni a neberu plno veci tak vazne a osobne, hlavne ne obycejny dotazy, nevysmivam se druhym - viz. magnesko, aj.

barbulinka1
27. led 2012

@eficenka No letí to jak blázen, za chvíli jsme v půlce 🙂 🙂 Moc děkuju, zatim je to docela v pohodě, tak snad bude i dál 🙂 A já přeju at najdeš ty vytoužené // 🙂 🙂držim pěstičky 🙂

eficenka
27. led 2012

@zzaneta tak to potichu gratuluji.... Dovolenou si pořádně užijte... Čím budeš víc v pohodě a v dobré náladě, tím to bude lepší i pro "bublinku" 😉 držím palečky!

krista1
27. led 2012

Holky já pořád nechápu,proč se s ní vybavujete,prostě ji ignorujte 😉

krista1
27. led 2012

@zzaneta neboj,určitě bude všechno v pořádku,zvládneš to i tvoje miminko,jako všechny holky tady,držím pěsti 🙂

eficenka
27. led 2012

@gepe no já na Tebe nebudu plýtvat něčím odborným nebo hluboce myšleným... Mě za to nestojíš, a to blablabla mi přišlo vhodné, protže tu meleš jednu a tu samou píseň dokola - já nic, já se zeptala, já to vidím takhle, já tohle a ono 😀