• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@eficenka páááááááááni, gratulujuuu!!! :dizzy_face:
5. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka děkuji moc Evičko,tobě držím pěsti,ať mimi do 17.2.vydrží a ono vydrží a budeš vidět krásné bijící srdíčko,hlavně buď šťastná a v klidu.Tak ať cesta dobře dopadne a doma už se radujete s manželem :wink:
5. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka díky moc! Řada je teď na Vás holky... Do roka a do dne tu budou už jen těhulky nebo maminky :wink:
5. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista1 díky, přeju klidné nervy při učení, pohodu s manželem a za pár měsíců vysněné // !
5. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka Jasně že bude vše v pořádku, hlavně klídeček, ten teď potřebujete nejvíc :slight_smile:
Já čekám na ovulku, ale jsem 11DC a normálně byla okolo 20DC. Takže vlastně teď spíše čekám na tu kontrolu co mi doktor řekne.

@misam vidíš, já mám doktora u nosu a stejně přemýšlím že změním a budu pak jezdit přes půlku Prahy :slight_smile:
5. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pár dnů tu nejsem a takovýhle novinky :dizzy_face: jinak měřím také BT akorát tomu teda moc nerozumím, můžu vám ukázat grafík? co jsem koukala na jiné, tak já mám ted ty teploty nějak nízko... :confused:
@eficenka Líbí se mi jak z Tebe září Tvé štěstí, je to krásné :dizzy_face:
@kora1 :grinning: tak zní to možná náročně, ale je to jednoduché :grinning:. Bydlí v městečku Lonigo. Taky jsem včera koukala na TV, jak tuším někde na Malorce nemají v domech topení a teď tam napadl sníh a všechny přímotopy jsou už vyprodané. Stejně jsme tu přírodu tak zblbnuli my :confounded:.
V pohodě, klidně se ptej. Cyklus mám pravidelný. Ovu tak 11-14 den cyklu. A co ti říkala ta tvoje doktorka? Že se zdá vše v pohodě a že máte pokračovat ve snažení dál?
5. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka hmm to zní jako proroctví :grinning: mam radost za Tebe!! už se těším na fotečku malýho fazolátka :slight_smile:
taky jsem se pustila do BT a sexu taky moc nedáváme.. a v březnu nás čeká kontrola jestli jsme v pořádku :slight_smile:
5. únor 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka já jsem měla teploty ještě nižsí než ty :slight_smile: tak si udělej album z grafíku ať to postupně můžeme komentovat! Taky se těším na fotečku!
5. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka
@terulilinka holky jak měříte BT? každý den v přibližně stejnou dobu? Jaký máte teploměr? Kde je nejlepší měřit? Děkuji vám :slight_smile:
5. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta no já s tím hlavně tento měsíc ani nepočítala.... Ale je to krása - teď jen aby bylo vše v pořádku - však to znáš :grinning:
5. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta
@terulilinka
tak já jsem měřila BT digitálním teploměrem od omronu, každé ráno V 6 hodin (plusminus půl hodiny),
Měřila jsem v ústech u uzdičky jazyka - prvně jsem dala teploměr do úst - nechala ho tak minutu zahřát a pak až jsem ho zapla.....
Někdo říká, že je nejlepší měřit u zdroje, ale to se mi moc nezamlouvalo :wink:
5. únor 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka Však to znám, ale věřím že bude :slight_smile: držím palečky, moc :slight_smile:
5. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzaneta ..já měřím rtuťovým, přímo u zdroje a taky kolem 6 00 hod.
5. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka U zdroje se mi to právě taky nezamlouvá :D Jen bych chtěla vyšetřit ovulku, ale to asi kdyžtak až příští měsíc :slight_smile: Děkuji za info
@misam Já rtuťový nemůžu sehnat a ten digi co máme mi příjde divný, nepřesny :slight_smile:
@zzaneta já jsem taky nevěděla, jestli mám ovulku... můžeš se kouknout do mého alba
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eficenka/album/merime-bt/8716222/ měřila jsem v ustech a ovulka tam teda poznat je :slight_smile:
5. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka Je vidět krásně :slight_smile: Já vím že byla, ale nejsem si jistá kdy :slight_smile:
5. únor 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Jo a ještě kde sis zadávala ty teploty aby Ti pak vyšel graf?
5. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Rtuťové se myslím už nevyrábějí. Ale místo nich jsou nějaké jiné (nemyslím digitální)..jen v nich není rtuť.
5. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta taky sem nevěděla kdy je přesně, tak jsem měřila a v momentě kdy klesla teplota, tak sme se snažili a snažili dokud nestoupla :grinning: manžel vždycky ráno - už je nahoře? a já: nene, je pořád dole - tak jdem na to :grinning:
@misam Na to už jsem koukala :slight_smile: Tak možná ho zkusím koupit..

@eficenka To je hezký :slight_smile:
@zzaneta hezký, ale docela vyčerpávající :grinning: muž má obdiv... Ale povedlo se, tak si snad teď chvíli odpočine, jestli nebudu labilní těhulka :slight_smile:
5. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka A snažili jste se ráno nebo večer? :slight_smile: My večer a je možné že vždy propásneme nejvhodnější okamžik :slight_smile:
@zzaneta ...eficenka mi poradila stránky www.womenzone.cz - stránky jsou docela návodné a dobře se s nima pracuje
5. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam no myslím že kolem ovulace 2 krát ráno, ale pak už nebyly síly pracovat, tak pak další dny k večeru.... Hele, ty mršky (spermie) většinou přežívají tak 2 dny, takže si tam na vajíčko musí taky počkat!
5. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka ..no študovala jsem, že vydrží v průměru tak 2 dny. Ale co já vím, jak jsou ty naše zdatné :grinning:. Vezmeme si příklad a zkusíme se posnažit někdy i ráno.....ale to bude teda pro mne náročné :grinning:
5. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misam tak já manželovi taky říkám, že ráno mám vyplavené spací hormony a prostě ty milovací jsou na nule.... Tak se musí více snažit aby stoupla jejich koncentrace :grinning:
5. únor 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka :grinning: :grinning: mám to stejně. Navíc když musím ráno do práce, tak je to takové honem honem :grinning: a to nemám ráda.
5. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misam mě občas manžel vzbudí klidně ve 4 ráno, to pak mě půl hodiny probouzí než vůbec dostanu chuť :grinning: ale pak to jde!
5. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek