"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
6. únor 2012

@wann14 asi miminko vědělo, proč se nechtělo u nás udržet, jsem na jednu stranu ráda, že se to stalo takto brzy a né později, to by bylo ještě horší ☹ Jak je to dlouho , co se ti to stalo? A ovulku si měříš?

@eficenka to je mi jasné, láscě neporučíš! 🙂 Hlavně, když jste oba šťastní a teď tuplem, viď? 🙂

zzaneta
6. únor 2012

@eficenka To je moc fajn ze to vzala takhle v pohode 🙂

eficenka
6. únor 2012

@wann14 jj, strach sem měla veliký ... Jako asi bych nejradši co nejdýl pracovala, ale zase se u nás setkávám na léčebně s dětma s chřipkou, angínou, někdy neštovice ☹ tak ještě nevím, domluvím se s mojí MUDr

gabuli202
6. únor 2012

@zzaneta Žany, ale hlavně víme, že to jde, že můžeme s našemi protějšky otěhu!! Musíme myslet pozitivně 🙂

zzaneta
6. únor 2012

@gabuli202 To je pravda, já se jen trochu bojím aby nebyl problém ve mne, s mou nemocí je to prý běžné. Budu věřit že vše dobře dopadne 😉 Ty už se brzy dozvíš, já ještě čekám na ovulku, nejprve ale tu kontrolu teda.

aluskaasimon
6. únor 2012

@kora1 A ty umis italsky? Nebo se dorozumivate anglicky? Kdyz jsem tady chodila na anglictinu, byla nas prapodivna smeska narodu a mluvili jsme spolu tak ruzne. 😀 No, prevezt veci bude problem, vetsinu prodavame na e-bay a jinak budto si najmeme firmu ( to nas ale vyjde kolem 2000 £) nebo se vseho zbavime a zacneme na novo. Kde na severu bydlite? Mate tedko snih?

eficenka
6. únor 2012

@gabuli202 tj, moc štastní... Ale manžel by mě nejradši viděl už doma bez práce... Bojí se, že tam od dětí něco chytnu ☹ A nevím jak - jestli se tak ládovat ovocem a vitamínama , nebo spoléhat že nic nechytnu, nebo jít z práce... Musím se poradit s doktorkou...

gabuli202
6. únor 2012

@eficenka určitě se poraď s doktorkou, já bych měla trošku obavy z těch nemocí a tak 😒

gabuli202
6. únor 2012

@zzaneta No buď ta ovu byla 17DC nebo ještě dojde, jsem z toho taková nesvá, no uvidíme, 17 jedeme na hory, tak jsem zvědavá 🙂

gabuli202
6. únor 2012

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak se stravujete? Tím myslím holky před otěhu, co se snaží, ale těhulky se taky můžou zapojit! 🙂 Já s tím mám trošku problém, zřejmě jsem zase pár kilo zhubla, nevím, čím to. Ale asi je to tím, že teď dva měsíce piju jen vodu a žádné sladké. Před třemi roky jsem si prožila dost hrozné období s anorexií, měla jsem 38kg a málem jsem umřela.

eficenka
6. únor 2012

@gabuli202 tak ještě že si tu mezi námi 😉 Já jsem taky bývala hodně hubená, ale pak přišla vysoká a mám nahoře 10 kg 😀 Ale jinak od svatby - v září, kdy jsme začali tak promýšlet miminko jsem začala jíst pravidelně ,
3krát denně ovoce či zelenina, žádné tavené sýry a jiné nechutnosti, spíš chleba s lučinou, občas kvalitní salám, jinak vaříme těstovinové saláty, brokolici, špenát a zapečené brambory na 100způsobů... Samozřejmě že občas uletím na čokoládě, ale max jednou do měsíce!

zzaneta
6. únor 2012

@gabuli202 Jejda Gábi anorexie? to musi byt hrozny :( Ja mam opacny problem, za posledni tyden jsem pribrala 2kg a brisko mi zustalo nafoukle :D ale vim ze drive mi stacilo omezit jidlo, ted uz ne, ted uz to chce i pohyb a na ten ja jsem lina,ale mela bych se prinutit 🙂

aluskaasimon
6. únor 2012

@gabuli202 Ja mam opacny problem, pribiram i z vody. 🙂 Navic mam silene chute. Par kilo ti poslu, chces? Stravuju se normalne, hrotit to nebudu. MInule jsem to brala hodne poctive a k nicemu to platne nebylo ☹

gabuli202
6. únor 2012

@eficenka já jím ztěží 3x denně, spíš jen oběd a véču a mezitím piju hodně kafe, ale spíš lattéčka atd. Měla bych se na to zaměřit, jen mám pořád panickou hrůzu z tloušťky, já vím, je to hrozné, ale nemůžu to vymlátit z hlavy ☹

@zzaneta jakože vychrtlá nejsem to ne, ale na mou kostru by to chtěla asi ještě víc. Pořád říkám, až budu těhu, tak budu jíst víc, manža mě za to nadává 😒

@aluskaasimon jasně, spíš to chce přidat zeleninu a ovoce, aby mělo mimi vitamínky. Já se zeleninou láduju pořád 🙂

zzaneta
6. únor 2012

@gabuli202 Tak to je dost málo Gábi, ale chápu, máš to v hlavě a těžko se to z ní dostává. Trochu mi toho Tvého strachu pošli, mně by bodl, doslova prospěl :D

eficenka
6. únor 2012

@gabuli202 Gabuli, měla jsem kamarádku co měla anorexii, bohužel už není mezi námi....
Vůbec sem nemohla pochopit, jak si mohla i tak připadat tlustá.... Ale každej člověk je jiný - zkus si třeba říct, že to jídlo děláš pro své mimi - bude potřebovat z něčeho žít a bude potřeba aby ho Tvoje kostra celých 9 měsíců nosila... Co si takhle zkusit začít dělat svačinky?

gabuli202
6. únor 2012

@zzaneta fakt s tím bojuju, moc ráda bych si dala něco dobrého, ale hlava mi to nedovolí, žiju takový asketický život s tím jídlem, takže jsem dost nervní. Ale opravdu už se snažím jíst víc, zase už nejsem magor a nějak jsem se z toho vyhrabala, miluju ryby! 🙂

@eficenka bohužel, je to hrozná nemoc, mám štěstí, že jsem se vzpamatovala, bylo za pět minut dvanáct, vypadala jsem horzně, v té době jsem se nafotila, takže když se na to podívám, je mi zle. Určitě pokud otěhu, budu to brát svědomitě a dělat i sváči!!!! Pro mimi vše 🙂

terulilinka
6. únor 2012

@eficenka Gábi, to jsme na tom stejně.. já jím jen 2x denně!!!! Oběd a večeři, nesnídám, jen se hodně napiju když už se mi dělá blbě od žaludku.. Jeden čas jsem to dodržovala, jíst 5x denně, ale já to prostě neumím 😖

zzaneta
6. únor 2012

@gabuli202 To mne mrzí Gábi, ale jsi bojovnice a nejhorší máš za sebou. Třeba se ti to s miminkem v hlavě "přehodí" samo 🙂 Hlavně se tím netrap 😉

gabuli202
6. únor 2012

@terulilinka no a ty jsi taky pořádnej hubeňour, viď? Já už jsem zvyklá nesnídat, i když jednu dobu jsem si dala třeba bílej jogurt a kousek ovoce, ale pak jsem si přišla, že jsem tlustá a přestala jsem snídat a omezila jsem i večeře. No a to jsem vážila kolem 54kg.

gabuli202
6. únor 2012

@zzaneta nebudu se s tím trápit a věřím, že s miminkem to už bude o něčem jiném a jídlo si konečně vychutnám 🙂

zzaneta
6. únor 2012

@gabuli202 Určitě 🙂 Držím pěsti 😵

terulilinka
6. únor 2012

@gabuli202 nooo, hubeňour ani ne, mam 62kg.. Můj největší problém je, že nemam režim.. vstávám pozdě a to si říkám, počkám na oběd.. na oběd se nacpu ale pak mam třeba zase hned hlad.. a to s emi fakt dělá blbě, ale vydržím do těch 7 než přijdu domů.. a takhle každej den.. takže mě se ty tuky ukládají, ale vypadám jak těhotná, mam věčně nafouklý břicho :-/ ale jak chodím každý den na wc, klidně 3x denně, tak je to zase pryč..
Asi by jsme měli jíst víc a líp kvůli těm drobečkům🙂

gabuli202
6. únor 2012

@terulilinka já už mám ten metabolismus úplně zblblej po té nemoci a tak, takže si tělo děla, co chce, kalhoty nosím pořád stejný, jako když jsem měla asi tak něco pod 50kg, ale citím, že mám víc kg, ale už přes rok jsem se nevážila, mám z toho panickou hrůzu. A s tím jídlem to máme fakt podobně, taky mám takový blbý návyky ☹ určitě bysme s tím měly začít něco dělat, ať je to tělo na to těhu připravený! 🙂

terulilinka
6. únor 2012

@gabuli202 Gábi, já myslím, že máš super postavu!!! a jenom o těch kg to není.. 🙂 Tak si dáme nějakej jídelníček ať fakt jíme pravdidelně a zdravě .-)

gabuli202
6. únor 2012

@terulilinka no beru tě za slovo, já bych mohla zdravé jídleničky psát na počkání, přesně vím, kdy a co jíst, jen u sebe to nedodržuju, takže začneme 🙂

wann14
6. únor 2012

@eficenka Evi, tak to je parada, ze mate takhle velkej byt a muzuk vam to pribuzenstvo na ty hory, hlavne ze vam to nevadi 😉 taky bych brala rodinu, takhle nekde na horach ... to by bylo parada 🙂
a jinak co se tyce te prace, tak si o tom promluv se svou dr., ale tech nemoci bych se ja nebala, vice bych mela strach kdyby mohlo dojit k nejakemu tahani s temi detmi a nebo kopnuti do briska, ale kdyz ti sefova rekla ze by ti takove lidi nedavala, tak bych do prace chodila, jako rymu nebo anginu muzes chytit i od manzela doma nebo jen kdyz treba pujdes na vychazky ven nekam nakoupit apod. ale samozrejme je to jen na tobe a tvem zvazeni, ja jsem napsala jen svuj nazor 🙂

@zzaneta jj bohuzel je nas tady takovych vic, ale verim ze se vam to holky brzo povede, nechtela jsem to psat, ale kdyz to tak bylo, tak jsem to napsala ... nechci aby jste nebyli nejak zdrble z toho, ze nam se to po tom hned nepovedlo 😒 jo, taky si to rikam, ze kdyz to u nas jednou vyslo, tak se musi podarit i po druhe, ze ma manzel spermiky v poho, ja ted musim dat do kupy ten cyklus a snad to bude dobre 🙂

@gabuli202 Gabi, stalo se to v rijnu, 8. rijna jsem to mela dostat a prislo to az 18. nebo 19., a od te doby jsou vsechny me cykly anovulacni, ptz predtim jsem u sebe mela krasny primo ukazovy hlen a od te doby nic...jinak teplotku nemerim, delala jsem par ovu testu,a le ty mi nevysly a ted mam problem s cyklem, takze u naas to mimi tak brzo nebude 😒
ty brdo, tak ses dobra ze si se z te anorexie vyhrabala, sikula 🙂 drzim pesti aby to s jidelm bylo lepsi ... ja mam opacny problem, posledni rok jsem tak pribrala, ze jsem ze sebe nestastna,a le abych s tim neco udelala, tak to jsem lenoch, ja jidlo proste miluji, jen tak so ho neodepru, mam stesti ze sportuji, ale v posledni dobe to taky neni zadna slava...ja bych potrebovala tak 6 kg zhubnout ale u me je to nemozne...porad o tom budu mluvit ale abych pro to neco udelala...tak to ne 😀

sedivka
6. únor 2012

@gabuli202 neboj, prcek te donuti jist. Budes mit casto hlad a pokud se nenajis, tak se ti udela blbe. Radsi az budes v tom, tak rekni o anorexii svoji gyndarce. Bude ti sledovat vahu mozna s vetsi pozornosti...

gabuli202
6. únor 2012

@wann14 od té doby máš anovulační cykly? tak to jsi mě tedy dost vyděsila, abych neměla to samé, dost se o to ovu bojím! A co ti na to řekla gyndařka? Vždyť na to jsou nějaké prášky, ne?

@sedivka to máš určitě pravdu, při tom začínajícím těhu jsem se budila v noci hladem 🙂 A gyndařka to má u sebe napsané, takže o tom ví 🙂 Jen mám hrůzu z toho, až mě budou převažovat, už mám naplánované, že jim řeknu, ať mi neříkají, kolik vážím 😀

wann14
6. únor 2012

@gabuli202 To jsem nechtela, promin omlouvam se, nezlob se, nechci nejak desit, ted je mi to lito ze jsem to sem napsala ☹ Ale tak v zadnem pripade, to nemusi byt tvuj pripad, kazde telo je jine ... Na gynde jsem byla dnes, ptz mam uz 15 dnu spozdeni a testy samozrejme negativni. Dr me vysetrila, pichla agolutin, bohuzel mi rekla, ze se tem mym vajecnikum neche nejak, ale ze to nevypada ani ze by mela prijit brzo MS, tak snad po te vyvolavce dojde, ale rekla ze tak az za delsi dobu, ze se priklani k tomu, ze az tak za tech 14 dnu. Jinak jsem dostala Duphaston an upravu cyklu, a az to dostanu tak mam prijit na krev, aby zjistila jestli nemam zvysenou produkci prolaktinu a to by mohla byt pricina, proc nedochazi k ovu, prej se to stava ... ale s tim co se stalo nerikala ze by melo mit nejakou souvislost ... takze tak se mnou ted...
hele ale ty se v zadnem pripade nestresuj tim co se stalo me, ptz to nezname ze se to musi stat i tobe...urcite nestane...bohuzel u me me to neudivuje...ja ma stesti vzdycky...me kdyz se neco sero, tak poradne vzdycky vse...