"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

silvaaa
12. únor 2012

@terulilinka No ja bych na tom byla asi stejne jako ty,taky jsem si rikala,ze kdyz se tak do 3-4 mesicu nezadari,ze si ji zacnu taky merit...jak tady dycky koukam na ty grafy od holek,tak tomu vubec nerozumim 😅 .

petanevesta
12. únor 2012

ahoj holky, tak na testu sněhobílo a to jsem asi 17DPO, jestli ovu testy nelhaly ☹ jinak jsem ale 26DC, tak jsem zvědavá, kdy tentokrát mrška dorazí...dřív jak příští víkend to ale nečekám

terulilinka
12. únor 2012

@silvaaa no u nás už je to skoro půlrok :( Já se tomu hrozně bránila, přišlo mi to dost "nechutný" ale teď si říkám, že to neni tak strašný 🙂 ale vám se to povedlo brzo ne??

silvaaa
12. únor 2012

@terulilinka jj,nam po 2 mesicich od vysazeni HA.Ale s tim jsem nepocitala,chteli jsme se srpen -zari brat,no a misto toho mam v tu dobu termin porodu 😅 .Prave jsme pocitali,ze se hnedka nezadari,chteli jsme se snazit az po svatbe,ale pak jsme si rekli,ze ta se da naplanovat,ale s prckem to tak jednoduche byt nemusi....je mi uz 28,tak radeji odlozime svatbu.Navic v tu dobu kamaradka byla po neuspesnem umel.opl. plus se ji k tomu pridaly komplikace ☹ ,tak jsem taky dostala strach.....

terulilinka
12. únor 2012

@silvaaa Svatba se dá pak naplánovat kdykoliv, budete rádi, že se to povedlo tak rychle 🙂 Než se pak stresovat jestli jste v pořádku nebo ne... A jaké komplikace?:( já nejsem zastáncem toho umělýho, z důvodu těch hormonů a stejně se to nemusí podařit.. ale zase lepší než adopce :(

kora1
12. únor 2012

@lola024 Ahoj, strasne mooc gratuluji, a uz jsi to vnitrne tusila, kdyz jsi sem vcera prisla? 🙂 Krasne carky..A jak ze jste se dlouho snazili?
Ja ziji taky v Italii. Parma. Taky chodim na gynekologii jen v CR a taky se mi tady nechce hledat gynekologa 😝 Ale budu muset. Na Sardinii kde zijete? A z CR jsi odkud? Jsem zenska zvedava..🙂

silvaaa
12. únor 2012

@terulilinka No oni taky nechteli umely,ale bylo ji receno,ze nema pruchodne vejcovody a partner mel i horsi spermie...jedno s druhym....oplodneni se jim povedlo,ale neudrzelo se v deloze,bylo to mimodelozni,nemohli ho najit kde je....no hrozne,byla cistit asi 2x delohu....pry se to stava hrozne vyjimecne.Chudak ☹ .Navic ma porad slabe hodnoty HCG,tak dr.maji strach jestli ten zarodek nemuze porad nekde byt,pokud ano,tak muze zacit rust a vzniknout z neho v nejhorsim pripade i nador.No proste hruza,je mi ji hrozne lito.Hlavne vzdycky jak se stavi,zacne o tom,pak se rozbreci a ja nevim jak ji pomoct ☹ .Ale snad uz si to zle vybrala a uz to bude O.K.

hanickaa.d
12. únor 2012

@barbulinka1 baruli 3,5kg mi přijde v poho, nato že jsi téměř v polovině 🙂

barbulinka1
12. únor 2012

@hanickaa.d No uvidíme, jak to bude pokračovat dál a na jaký konečný váze skončim 😀 😀 😀 no radši to nechci vidět :(

hanickaa.d
12. únor 2012

@barbulinka1 já si nemyslím, že to bude tak drastické, myslím, že váhu máš fakt OK....já jdu do 4. měsíce a mám 2kg navíc, cítím se jak hrošík

gabuli202
12. únor 2012

Holky těhulky, mám dotaz, byly jste od té doby, co jste těhu někde v teplých bazénech? Vím, že plaším, ale kdyby se nám to náhodou povedlo, tak v tu dobu budeme na horách a chodíme se koupat do termálek, tak jestli by to plodu nějak neuškodilo. Nejsou to vyloženě termálky, spíš takový teplejší bazény 🙂

sedivka
12. únor 2012

@silvaaa tak to jsme meli stejne. Povedlo se driv nez jsme cekali po dvou mesicich 🙂)
@lola024 gratuluju!!! 🙂

sedivka
12. únor 2012

@gabuli202 ja nikde nebyla, ale myslim ze prvni trimestr se horka lazen a sauna rozhodne nedoporucuje...

barbulinka1
12. únor 2012

@gabuli202 Já ne, já se tomu vyhýbám ani vanu si nenapouštím, radši..ta teplá voda není moc dobrá pro miminko...takže nevim no,ze začátku by se nmělo vůbec chodit někam do výřivek, saun atd. takže záleží jak hodně ta teplá voda bude 🙂

barbulinka1
12. únor 2012

@hanickaa.d No já se taky cítím jako hroch :( hlavně večer 😀 2 kg o je v pohodě 🙂 to kilo a pů jsem přibrala za tenhle měsíc :(

gabuli202
12. únor 2012

@sedivka
@barbulinka1 holky, tak to jste mě moc nepotěšily, budeme tam s našema, takže nevím, na co bych se měla vymlouvat 😒 no uvidíme, třeba jen plaším

barbulinka1
12. únor 2012

@gabuli202 uvidíš 🙂 a kdy jedete ? příští víkend ? uvidíš, jak se budeš cítit, to by semohlo zrovna třeba miminko zavrátavat a ta horká voda by nemusel bejt pro to dobrá, ale uvidíš 🙂 🙂

gabuli202
12. únor 2012

@barbulinka1 ¨jedeme v sobotu a zítra budu 1DPO, no uvidíme, ale asi bych na sobě nic nepoznala 😒

sedivka
12. únor 2012

@gabuli202 tak teple vode se nemusis extra vyhybat, jen bych se vyhnula horku - sauna, para... Muzes se vymluvit zes mela rymu a nedela ti to dobre...

gabuli202
12. únor 2012

@sedivka tak sauna a pára nepřichází v úvahu, ale tohle mi docela vrtá hlavou, no uvidíme, jak vše bude probíhat 🙂

harley26
12. únor 2012

Ahoj holky, zdravim vas takhle v nedeli! CHci se zeptat, ja si BT zatim nikdy nemerila, jen v jednom cyklu par dni,... ale v jakych hodnotach by se zhruba mela teplota drzet po ovulaci? Kdyz by byla tena tehotna? plus minus?

hanickaa.d
12. únor 2012

@gabuli202 já se na to ptala doktorky jak jsem byla už těhu a řekla mi že jen na chvilku, saunu vůbec, způsobuje to stahy dělohy a ta by mohla emryjo vypudit....

hanickaa.d
12. únor 2012

@gabuli202 já bych z toho nedělala takové drama a na chvilku se vyvalila do vířivky 🙂

gabuli202
12. únor 2012

@hanickaa.d takže by chvilka nevadila? no já nevím, asi to moc řeším, když nevím, jestli se zadaří, právě si tam nechci brát těhu testy, stejně by by,o brzo, vracíme se, když budu 13DPO 🙂

gabuli202
12. únor 2012

@hanickaa.d jo? sice to není vířivka, jen teplý bázen 🙂

hanickaa.d
12. únor 2012

@gabuli202 já bych to brala jako relax a myslím, že když budeš chodit do bazénu po kratších úsecích, tak to bude ok...já bych se fakt nebránila a testy neber 🙂 teď jela jedna holka ve 4. měsíci do termálů

pajiskazemlyna
12. únor 2012

@harley26
Ahojky,
já měřím už dlouho .. ale není daná teplota, když je žena těhotná, každá máme poovulační teploty jiné, musela by jsi měřit v kuse alespoň 3 měsíce. Těhotenství podle grafu poznáš tak, že v poovulační fázi je teplota zvýšená minimálně 18 dní 🙂

gabuli202
12. únor 2012

@hanickaa.d testy brát nebudu, alespoň tam nebudu zbytečně nervovat, snad to bude vše ok 🙂 Díky Hani 🙂

pajiskazemlyna
12. únor 2012

@petanevesta
Ahojky Petí, prosím Tě, koukala jsem na tvůj "pozitivní ovu test" ..
Jsi si jistá, že ovu v ten den opravdu byla ???
Jak se ti na testě ta barva rozpila, mohlo to zkreslit výsledek ....
Luteální fáze po ovulaci by měla být totiž přibližně stejně dlouhá cca 10-17 dní ...
Zdá se mi divné, že bys nedostala mestruaci samovolně, kdybys byla už 17 DPO a těhu test jsi psala, že je negativní ....

Nemohla být ovu mnohem později třeba ??

zzaneta
12. únor 2012

@petanevesta Peti přidávám se k Páji, třeba ovu ještě ani nebyla. Držím palečky dál!!!