"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@evik19
Já už jsem skoro 7.měsíc snažilka .. Dneska bych měla být 1DPO, takže tak za 14 dní budu vědět, jak jsem na tom 😵
Tentokrát jsem dělala ovu testy a snažení jsme "neflákali", tak by to konečně mohlo vyjít ...

kora1
16. únor 2012

@evik19 Ahojky, tak to mi spis odpovida na nejakou infekci..lehce. Ale i tak, kolikaty jsi ted den?
Mne testy jeste nedosly 😠 Ale ten ovu test pozitivni je dobre. Ale trochu jsem premyslela, zda verit tem testum z Tesca, kdyz o tom tak pises. Nicmene obecne u testu-falesne pozitivni skoro neexistuje, je toi vzacna vec. Naopak ano, stava se..
Kup si jinou znacku a zkus ho od jiny znaccky. A behem cyklu mas teda pozitivni vsechny ovu testy nebo jak to je? 😀 😀
Ja nic, vcera vecer me tahl podbrisek, dnes rano uz nic necitim a teplotku rano jsem mela 36,6 pod pazi a to jak po 5 min tak i po 10 min, takze ta predesla vysoka souvisela asi s dutinama a nachlazenim, beru antibiotika, uz zabraly, takze asi i teplota klesla.
@harley u tebe to vypada nadejne!!!
@harley26 @evik19 holky, ja to tento mesic vzdavam, tehu urcite nejsem. A navic, pry sperma po horecce muze byt "poskozene" az dva mesice, nevim, co si mam myslet, jak velke poskozeni atd.
Nebolli me prsa a nic necitim. Mam zase negativni naladu ☹
🙂

evik19
16. únor 2012

@lucille85 Díky, samozřejmě bych si to moc přála, ale přece jen nemám žádné příznaky a ten přelud....fakt to není duch! Ducha chápu jako něco, co je vidět bez zkoumání, byť je to slabounké. Ale tohle teda ani po zkoumání není něco, co bych mohla považovat za pozitivní test...

kora1
16. únor 2012

@gabuli202 ja ti rozumim, me taky uz neboli a ani podbrisek netahne..🙂
Ale urcite budou nove tehule tento mesic, ja to ale urco nebudu.
Mam ted stres v praci, snad vas stihnu nekdy docist.., ale hlavne na to nemam cas myslet, musim zitra delat nejake pohovory, tak studuji.
Ale jinak jsem skepticka. Papa holky 😉

evik19
16. únor 2012

@kora1 Ještě nehaž flintu do žita, třeba to vyjde...však tu někdo psal, že otěhotněl právě během nějaké nemoci...JInak já si ovu testy nedělám, ale měla jsem nějaký doma, takže když se mi zdál hlen, tak jsem zkusila test a vlastně vždycky kromě jednou mi vyšel pozitivní. Takže vlastně ani pořádně nevím, jak vypadá negativní ovu test. Za to o negativních těhu testech bych mohla vyprávět🙂

@pajiskazemlyna No tak to vypadá nadějně, tak budu držet pěsti, ať to klapne🙂

kora1
16. únor 2012

@holky nenechte se nakazit mym skepticizmem 🙂))

mrcha hnusna cervena, urcite se priplazi, plizive a s drcujici jistotou, uz ji nenavidim 😠 😠 😠

Napisu mozna roman na tohle tema 😀

@petanevesta Peti, ty jsi urcite tehulac 🙂 Informuj o svem stavu, pravidelne ! 🙂

kora1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna juu, budu drzet pesti!! 🙂

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@kora1
Určitě nedorazí, trošku optimismu ! 😀
A děkuji moc, pěstičky se budou hodit, třeba nám taky konečně přinesou štěstí 😵 Ale mám ještě čas, cca 10 dní do prvního testíku 😀

kora1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Myslis Paji? no minule ta hnusna mrsie mi prichazela 2 dny, jen takove spineni a ja mela ty dva dny takovou nadeji 😵 😵 No a pak stejne vzdycky prijde, vsak to znate. A ja si nemuzu koupit ani pejska, abych se od toho odpoutala, protoze mam alergii.
Urcite Paji budes mit stesti, byli jste tak poctivi tento mesic!!

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@kora1
Já si dělám velké naděje pořád .. Nejde se mi od toho vůbec psychicky odpoutat .. ☹
Doufám, že nás tento měsíc bude těhulek spousta !!! 😵 A mrška nedorazí, ani Tobě ani mně ! 🙂
Ty máš alergii jako na chloupky nebo přímo na pejsky ? 😕
A co třeba jiné zvířátko ? Takového mazlíčka, aby jsi měla alespoň takové menší rozptýlení ? 😵

zzaneta
16. únor 2012

@petanevesta Petiii držím palečky, vypadá to nadějně 🙂 Já si po tom včerejšku moc naděje nedávám..

eficenka
16. únor 2012

@lola024 jj, má jedno oko modrý a druhá hnědý 🙂 je strašně chytrá, je jí 8 měsíců a umí : sedni, pac, lehni, zůstaň, přines klacek nebo přines talíř a umí i zůstaň ( jdu pak 200M vyhodit její bobíky do koše a ona zůstane u vchodu a čeká)... Tak doufám, že s miminkem to taky bude ok....
JInak jsem dneska 5+4.... a jdu na další kontrolu 6+4 to už by mělo být konečně srdíčko....

eficenka
16. únor 2012

@terulilinka díky... kolem 3 si ještě sjedu do lékárny pro clogin a ještě koupím vedle v potravinách něco probiotickýho 😒
Tak jsem si přála těhu a dostala jsem k tomu i mykózu.... Ale pořád převažují klady 😉

eficenka
16. únor 2012

@lola024 😀 😀 hehe, u nás v celém městě je troubnení zakázáno, každý tři metr je tu značka zákaz troubení, to by měl Tvůj manža asi problém 😀

terulilinka
16. únor 2012

@eficenka tak at uspěješ 🙂 mykoza přejde brzo, těhotenství až za 9měsíců a ještě s dárečkem 🙂))

kora1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna no prave na srst, peri, sliny a vykaly zvirat...Takze v uvahu prichazi jen jester (uz jsem je kdysi mivala doma), ale ten nevyzaduje tolik pece, aby mi odpoutal pozornost...☹
😀

lola024
16. únor 2012

@holky pomoc! Prave jsem si na rtu nasla opar! Neni to v tehotenstvi nebezpecny? ☹

lola024
16. únor 2012

@eficenka tak to bude urcite ta inteligentni rasa, kterou chce manzel 😉 A oci jsem se vsimla dobre, to je zvlastni, jeste nikdy jsem to nevidela! Nasemu hafanovi jsou 2 roky a umi sedni a pacinku, ale jenom pokud vidi, ze dostane neco na zub, jinak dela, ze neslysi, je to peknej vychcanek 😀

petanevesta
16. únor 2012

@lucille85 děkuju Luci, no spíš to zatím radši přičítám nějakýmu chřipkovýmu bacilu, ale bylo by fajn, kdyby se to zadařilo 😉

lola024
16. únor 2012

@eficenka jo a ja jsem dnes 5+1, myslim, tak to jsme skoro stejne 😉 Jsem zvedava jestli uz priste to srdicko videt bude 😉 Ja se pristi tyden objednam na kontrolu, mam z toho celkem strach...ani nevim proc.

petanevesta
16. únor 2012

@zzaneta neklesej na mysli Žanet, třeba to taky vyjde 😉

petanevesta
16. únor 2012

@kora1 kéž by 😉 klidně ráda s chřipkovým bacilem přivítám i malého vetřelce do bříška 😀

zzaneta
16. únor 2012

@petanevesta No třeba, ale kdyby jsi viděla jak jsem se klepala, bolelo mne u srdce, hystericky jsem brečela.. byla jsem pak uplně vyplivnutá a dneska mne dopoledne bolelo břicho.. ale lepší je s tím nepočítat a mít překvápko.. už ať je 26.2. 🙂

petanevesta
16. únor 2012

@zzaneta určitě bude příjemný překvápko, já tomu věřím! 😉 taky bych nejradši posunula čas 😀

zzaneta
16. únor 2012

@petanevesta Děkuji Peti, jsi zlatíčko 🙂 Ty to máš za chvilku 😉 ale chápu - už aby to bylo 🙂

kora1
16. únor 2012

@evik19 pekne hory preji!
@petanevesta ja tu hnusnou ms taky cekam asi v ut

kora1
16. únor 2012

@zzaneta Zany, neblazni, jestli to chapu dobre, tak te vcera manzel vylekal a bolelo te bricho, ja si fakt nemyslim, ze by to mohlo neco ovlivnit, ja vim, ze kdyz se mimi ma udrzet, muze zenska treba i ...nevim, fetovat-fuj, ale por priklad- a udrzi se, neboj! T%im jsem si jista, ze se nic zleho nestalo.
Ale je mozne, ze jsemto spatne pochopila, ja necetla dnes poctive, jen ten prispevek, ze te manza vylekal..
Drzim palce neboj! 😵

harley26
16. únor 2012

@holky tak sem vas poctivě dočetla 🙂 @pajav gratuluju k chlapečkovi.
Prubezne me pres den popichuje v podbrisku a v krizi. Jinak na sobe nepozoruju vubec, ale vubec nic. @wann14 negativni mysleni me uz opustilo, ale je mozne ze se za par dni (az prijde menses) zase vrati 😀 Holky, uvazuju, ze si koupim clear blue. Kdybych mela zazrakem ducha na normalnim testu, ze bych to prubla i na tom digitalnim 🙂) Maluju si to vsechno hrozne ruzove, co?

kora1
16. únor 2012

@lola024 tady netroubi skoro vubec, tady je klidek 🙂

harley26
16. únor 2012

@kora1 vubec nic takoveho neprivolavej, osobo!!! 🙂 co jinak noveho? Ja doufam, ze tenhle vikend utece stejne jako mi vzdycky utecou ostatni vikendy a ja budu moct testovat 😉