"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
16. únor 2012

@eficenka Evi,tak se jukni na můj nový graf,už jsem ho tam vložila,tak nevím...myslím,že šnace moc není ☹

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@krista1
Neztrácej naději, dokud není červená, šance je ! 😵 Držím moc palečky !

@terulilinka
Terezko, tento cyklus a měsíc jsou tvoje ! Budou tam //, věřím a doufám ! 😵

krista1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna díky moc,no už mě bolí podbřišek,takže to asi dojde ☹ Ale opravdu děkuji,snad je ještě nějaká naděje...a jak si na tom ty?Něco nového?Ovulka už byla?

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@krista1
Já jsem na tom fajn, ovu už podle testíku proběhla (včera), tak jsem ráda, že vůbec dorazila 😀
A do 14 dnů budu vědět, jestli tolik snažení, testování a měření přinese nějaký výsledek 😵

P.S. Víš, že bolesti v podbřišku nejsou jen příznakem přicházející menstruace ? 😵
Mohou být i příznakem zavrtávajícího se miminka ! 😵

krista1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna jo to vím,ale bolí mě to delší dobu,takže to asi nebude ☹ Ale jinak díky,vím to.Držím pěsti,ať se snažení zadařilo a povedlo se,hodně štěstí,tak to ještě pojistěte pro případ dneska,nikdy nevíš 😉

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@krista1
To pojistíme, jistota je jistota .. 😵
Nezoufej, já vím, že se snažíte dlouho a už ani optimistické řeči nemusejí pomáhat .. ☹ ☹
Určitě se ale svého mimíska dočkáš, neboj !Každá z nás se dočká .. dříve či později ! 😵

krista1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna jj,já vím,ale už se mi nechce čekat,no to píšu každý měsíc 😀 No držím pěsti a pojistěte to! 😉

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@krista1
Je mi to jasné... Je to hrozná nespravedlnost, Ti, co by si miminko opravdu zasloužili, chtěli by ho a dokázali by ho milovat, chránit a zabezpečit, ho nemohou mít nebo jim to trvá dlouho a Ti, kteří o něj nestojí .... No však víš ... ☹

Strašně moc Ti tu všichni fandíme, aby se už brzy zadařilo !! 😵

krista1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna je to nespravedlivé,ale jsou určitě i horší věci,co tě můžou v životě potkat, a pořád si říkám,že to čekání je asi k něčemu dobré,ale pořád nevím k čemu,třeba na to jednou příjdu.Opravdu si toho cením,když mi držíte tady všeny pěsti,tak to už by se nademnou mohla příroda smilovat 😅 no jdu teď cvičit,ať nenakynu,ještě před tím,než otěhotním,cvičím doma ale jen tak lehce,tak přeji krásný večer a výkonné snažení,ať se zadaří 😉

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@krista1
Moc děkuji .. 😵
Já jednu výhodu v tom čekání vidím - i když čekám o polovinu méně než ty ...
A to tu, že budu možná víc překvapená, když se konečně podaří 😀 (Ta výhoda je ale jen jedna, jiná není) 😀
Zacvičit si jdi, to ti určitě hodně prospěje, jak "fyzicky", tak "psychicky" ..
Taky bych se sebou měla začít něco dělat 😀
Já mám asi 175cm a 69kg, což je podle mě hodně a to jsem nakynula takhle až za poslední rok, cca 😠
Měj se hezky ! 🙂

kora1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Tyyyyy jo, Paji, ty jsi ted na tehle fotce upne jina!! 😕 😕 Ja te vubec nepoznavam, nova holka pro me 😀
Ale kocka 😵

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@kora1
Děkuji, musela jsem najít nějakou, kde jsem trošku vidět - pro Vás holky !!! 😀 😵

zzaneta
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Juuuu Páji, to je změna 🙂 Sluší i to 😵

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@zzaneta
Děkuji Žanetko ....
Nechte toho holky, normálně se červenám 😀

zzaneta
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Jen se červenej, to je někdy třeba 🙂 🙂 😵

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@zzaneta Jakpak se vůbec máš Žany? 😵
a copak jsi dnes "kutila"? 😵

zzaneta
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Docela dobrý, den blbec v práci je za mnou, dala jsem si sklenku vína a relaxuju. V práci toho bylo plno, nezastavila jsem se a všichni chtěli všechno urgentně.. ale je to za mnou a zítra snad bude pohodička.
Jinak všechno v pohodě, čekáme na příští neděli kdy se dozvíme ortel 😀
Co ty Páji?

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@zzaneta
Jsem napnutá, jako kšandy a těším se, že ortel bude pozitivní! 😀
To mě mrzí, že jsi neměla zrovna nejlepší den v práci ... Zítra bude určitě lépe ! 😵
Jinak já jsem dnes celé odpoledne uklízela, bylo to tu jako po výbuchu bomby 😀 Stáhla film a až přijde přítel, tak budeme koukat ! 😀 Koupili jsme lambrusco a něco slaného, tak spolu budeme relaxovat 😎

Jak se jinak cítíš ? Nějaké změny ? 😕

zzaneta
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Děkují Páji, jsi zlatá 🙂
Taky doufám a věřím že bude. Hlavně se nesmím vždycky nechat tolik rozhodit, prostě v klidu, ale já jsem beran, tak to někdy jde těžce 😅
My máme víno, brambůrky a za chvíli pustíme Zoufalé manželky.. Tak si užij pohodičku 🙂

Páji a co ty vlastně děláš?

Já se cítím docela dobře, jen mne bolí prsa, ale to může být ještě od ovulace. No a táhlo mne v podbřišku a dneska i bolelo, ale snažím se to moc nesledovat, i když to jde těžce. Minulý cyklus jsem měla stejné příznaky 😕 necháme se překvapit 🙂

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@zzaneta
Přítel je taky beran 😀 Takže přesně vím, o čem mluvíš, když říkáš, že se občas musíš "držet na uzdě" 😀
Taky si s manžou užijte pohodičku, po tom perném dni si ji rozhodně zasloužíš ! 😵

Příznaky jsou skoro vždy nicneříkající, protože nevíš jestli patří k ovu, PMS nebo těhotenství, achjo ! 😀 Pevně doufám, že tentokrát pro tebe bude to překvapení pozitivní a to v podobě // .. 😀

Jinak já jsem stejná mladice jako Gabi a Terezka - 21 a studuji. Mám za sebou střední zdravotnickou školu, teď dělám Všeobecnou sestru Bc. druhým rokem a přitom s přítelem vlastníme internetový obchod, plus ještě chodím do práce do školky - vždy, kdy to jde 😀
Takže takto ... Budu se muset rozloučit, ukážu se tu u vás zítra nebo pozítří, Žanetko měj se krásně a užijte si s manžou hezký večer ! 😵

zzaneta
16. únor 2012

@pajiskazemlyna No právě, vždycky to může být obojí, takže uvidíme 🙂
Jéé, tak to jsi vážně mladice 😵 To je hezký že tak brzy chcete miminko. Já ho taky chtěla už brzy, jen nebylo s kým a na toho pravého jsem si musela počkat 🙂 A stálo to za to..
Přijď se na nás zase podívat, taky si užijte pohodičku a měj se krásně 🙂

kora1
16. únor 2012

@pajiskazemlyna wow, ty mas tolik aktivit? A peknych 😵 A jsi desna mladice! 😝 😀
Strasne moc souhlasim, clovek uz je zblblej a nevi, zda je to ovu, nebo PMS, nebo ms nebo tehu nebo jen travici potize 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@kora1
Já mám strašně ráda děti ... 😵 A vždycky jsem měla .. hlídala jsem prďolky v anglické školce, ve třech různých rodinách, pracuji ve školce a nejradši jsem měla praxi v nemocnici na dětském ... 😵
Zapomněla jsem dodat, že ještě když mám čas chodím se starat o přítelovu prababičku ... ☹ Je hodně nemocná ...
Jinak s tím zblbnutím se ztotožňuji ! 😀

terulilinka
16. únor 2012

@kora1 ježiiiiš, ještě negratuluj!! 🙂 je moc brzo na to dělat nějaký závěry, já tomu stejně moc nerozumím, spíš myslím, že je vysoko jen kvůli tý ovu, do ms je daleko 🙂
@eficenka Evi, opravdu? já myslím, že stejně klesne, ms má přijít až cca za týden 🙂

@krista1 jsi hodnáá ♥ a na kolik ti klesla? to ještě nemusí znamenat ms!!!! ještě věř!!! 😵

terulilinka
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Pájí, děkuju, jsi zlatá!:-* beztak to nic neznamená, ms je daleko 🙂 a co ty, jak je?

kora1
16. únor 2012

@terulilinka 😀 Uvidime, ja simyslim sve 😉
Teri,jak jsi vytvorila to srdicko? 🙂

terulilinka
16. únor 2012

@kora1 joo ještě jsi se ptala jak dlouho se snažíme viď? jsem ostuda 😀 je to pátý měsíc 🙂 a srdíčko je: alt a 3. zmáčkni to najednou 🙂

kora1
16. únor 2012

@terulilinka mne to nejde!! jak to? 😨 🙂

terulilinka
16. únor 2012

@kora1 nejde?? ty jo tak to nevím 😕

krista1
17. únor 2012

@terulilinka teri,mám ten graf u sebe tak se jukni,no dneska je zase 36,6.Tak pak napiš,co si myslíš,jestli je ještě šance?