• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@betka20 ja 9 let, takze taky dlouho :unamused: Ale tak treba to vyjde, musite zkouset a brzo sama zjistis jestli to vyslo...preji ti aby se to podarilo :slight_smile:
7. lis 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@likvicka no a víš, který den jsi měla ovu? jak dlouhý míváš cyklus?
7. lis 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wann14 diky :slight_smile: ja tobe taky :slight_smile: no budeme se tu informovat o dalsim deni :slight_smile: uz se hrozne tesim, ze tam budou dve carky a ja budu vybirat veci na mimo :slight_smile:
7. lis 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr to víš že jo, budem čekat spolu co bude :slight_smile:
@twistinka123 já objednávala z ovulacnitesty.cz testy wondfo-proužek a pak jsem kupovala v lékárně ty claerblue digitální-když bylo před ovu ukázaly to oba spolehlivě, takže jsem spokojená...navíc ty wondfo jsou celkem známý, o těch onestep jsem taky slyšela...spíš se vyplatí objednat přes net, v lékárnách jsou hrozně drahý a na netu objednáš třeba 20ks za 400,-.
@betka20 nejsi sama, je nás víc :grinning: ale já to beru jako dobrodružství, i manžel se zajímá a učí se se mou jakže to všechno funguje...tak mu řikám třeba že naše vajíčko už má možná osm buněk a tak...ono podle mě na TO nejde nemyslet, spíš je hlavní se nehroutit když to nepůjde hned...s tim já i počitám, nijak se na to neupínám, ani manžel, jen řikal že by byl rád kdyby to třeba vyšlo...tak uvidíme!
7. lis 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky se snažíme od miminko, od října, antikoncepci neberu asi 2 roky, taky to asi necháme náhodě, ale tak doufám, že se to povede brzo, už bychom to miminko moc chtěly...všem snažilkám držím palečky:slight_smile:
7. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za tipy a rady na ovu testy:slight_smile:
7. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 držím palečky at to klapne a to co nejdříve!!! :wink:
7. lis 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 tak to je ono :slight_smile: budeme se toho drzet a urcite to brzy vyjde :slight_smile:
7. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 taky držím palecky, at se ti to co nejdrive podari :slight_smile:
7. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 kdy budeš zkoušet testovat??
7. lis 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, když je anovulák znamená to, že teplota je pořád stejná?? Myslíte, že u mě proběhla? http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx?s=20.10.2011&e=16.11.2011&i=1
7. lis 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr no vzhledem k tomu že absolutně netušim jak dlouhou budu mít luteální fázi tak asi nejdřív 12DC pokud MS teda nedorazí dřív...a Ty?
7. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 ovulku jsem měla 14DC tak počkám do příští středy jestli bude tedy nějakej příznak,jinak se mi dneska spustila rýma :frowning2:
7. lis 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr tak ať je brzy líp, neboj rýma nevadí...já měla ovu 33 DC :sweat_smile:
7. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 já mam pravidelný cyklus +- 27-28 ovulka 14DC
7. lis 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr tak to máš krásný, já po vysazení HA jaksi nevím jaký mám cyklus...zatim nejnovější poznatek je že je moje tělo schopný uvolnit vajíčko :slight_smile: dál jsem zatim nepokročila...
7. lis 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas nejde zobrazit ten odkaz..zkus to znovu :slight_smile:) pod grafem je "sdílet graf" tam zkopíruj ten link
7. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy já bych testovala už od 10DPO :grinning: 10-11DPO se už u některých ukazují dušíci :slight_smile:
7. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já mám sice 2 kila cukroví objednané ale i tak budu muset péct - manžel je hrozný - sežere klidně 3 kila sladkého za den, a navíc dávám cukroví vždycky taťkovi a ségře takže péct musím, na perníčky už mám zadělané těsto ... co se týče pečení cukroví u mladých holek, tak já se bez mučení přiznávám že peču s mamkou od mala a tak od 14 už jsem na to většinou byla sama a později se ségrou, ale taky bych se bez toho stresu obešla :slight_smile:

Jinak já dneska 15DC, ale tenhle měsíc to moc nevidím, snažili sme se 7DC a 12 DC tak se bojím že sme se do ovu netrefili a asi bude snaženíčko i dneska , ale stejně si nedělám naděje že by to vyšlo do ovulky

@dashyyy: na testování je asi ještě brzo :slight_smile: já bych počkala tak do pátku nebo do soboty

@wann14: ne ne, do Zlína je ta cesta celkem pakárna, nejblíže bych to měla do Olomouce ale manžel má stejně práci v Ostravě takže jezdíme většinou spolu :slight_smile:

@likvicka: gratulace :slight_smile: a držím pěstičky ať je všechno jak má být :slight_smile:

@uktapzop: dobrý článek :slight_smile:

@lili_h : to ti shvaluju, těhotenství si má maminka užit, stres neprospívá ani jednomu, hodem pozitivní test a na nemocenskou :grinning:
7. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 HA mi taky rozhodila cyklus od druhýho porodu nic neberu mam to pravidelný
7. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander to je rozumný :grinning: přeci jen skoro dvě kilka jsou dost
8. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no já zkusim počkat co mi nervíky dovolí takže nejlépe až do MS :grinning:
8. lis 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy taky jsem tady odpřisahávala,kdy budu nejdříve testovat a prdlačky :grinning: Ale jasný,čím později tím přesnější výsledek :slight_smile:)) Moc držím palečky!!!
8. lis 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav poslala bych graf, ale netuším jak :grinning: podle mě tam byla ovulka jak vyšitá a zrovna jsme stihli krásný snaženíčko, takže doufáme doufáme v dušíka :sunglasses: a co u vás už řešíte aspoň jména=))))?
8. lis 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas řekla bych,že ovulka byla 4.nebo 5.11 :slight_smile:)) teplotka pěkně stoupla :wink:))
8. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy na jakých stránkách máš ten graf? Ti pomůžu :grinning: Jinak jména ještě neřešíme,na to bude ještě dost času :wink:)))
8. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajav fáááákt? Díky.. přišlo mi, že to nestouplo o tolik.. :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas teplotka může stoupat postupně :slight_smile:)) i kdyby měla zůstat taková tak ti to zachvíli vyznačí samo plodné dny :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek