"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
8. lis 2011

ahaaaatak to jo🙂 ale stáří těhu se počítá od data poslední MS, prvního dne.ne podle ovu 🙂 tak když si spočítáš kdy bys měla být 5 tý od tohoto data, takby to být mělo vidět...

sissi26
8. lis 2011

holky jak tak to čtu, tak jsem úplně neznalá věcí, jak se tu bavíte o ovu a podle toho pak děláte testy atd. tak teda vůbec nevím jak bych na to šla😀 asi se budu muset přiučit🙂

wann14
8. lis 2011

@twistinka123 tak to mas dobry, ja kdyz jsem brala prasky, mela jsem ji uplne slabou a strasne kratkou, co jsem je vysadila, tak je silnejsi a delsi, takze presne naopak jak u tebe

twistinka123
8. lis 2011

@wann14 tak ještě může být změna, je to první MS po vysazení🙂

wann14
8. lis 2011

@twistinka123 to sice muze, ale preji ti at to pokracuje tak jak ti to ted vyhovuje 🙂

twistinka123
8. lis 2011

@wann14 děkuju🙂 jednu ještě přežiju a pak už jí nechci🙂))

wann14
8. lis 2011

@twistinka123 no vidis, to jsem si neuvedomila, takze ti uz zadnou pristi nepreju, jen // 🙂

twistinka123
8. lis 2011

@wann14 příští ještě bude, ale pak už ne🙂 aco ty? nějaký pokrok?

likvicka
8. lis 2011

@indy2 já se na to moc těším. Jen mám pořád takový povit, že toho štěstí je tolik najednou, že se musí zákonitě něco pokazit. Našim to chceme říct až to budeme mít potvrzeno od doktora a budeme mít první ultrazvuk, tak snad to do 24.11. vydržím 🙂

wann14
8. lis 2011

@twistinka123 aha tak ok, ja porad nic, beru ten norethisteron, mam ho az do nedele, pak by se mi do 3 dnu mela dostavit MS a pak na to vlitnem 🙂
co dneska v praci byl nejaky hezky pribeh nebo naopak smutny?

twistinka123
8. lis 2011

dneska paní doktorka neordinuje, ale co jsem chystala karty na zítra tak 6 těhotných🙂 to bude zase čumendo🙂 smutný příběh byl v pondělí, v 8 tý nenaskočila plodu srdeční akce a prostě to nedopadlo...ale to tady nebudu rozebírat... 😉

likvicka
8. lis 2011

@wann14 jj je to tak. My jsme to taky nikomu neříkali. Ale tchýně taky chodí ke kartářce ale už je babička od švagrové. Ale kartářka jí řekla, že bude babička ještě jednou a švagrová říkala že třetí mimi už nechce, tak to připadá na nás. Tak se nás vždycky vyptává jestli už třeba nečekáme mimčo. Ještě jí to říkat nechceme, až bude vše potvrzeno od doktora.v 🙂

hanickaa.d
8. lis 2011

@twistinka123 je to smutné, ale stává se to poměrně často, že?

wann14
8. lis 2011

@twistinka123 ty jo, tak to si uzijes ...njn nekdy to proste nedopadne, takovy je zivot, ale nam se to nestane, nesmime privolavat nic spatnyho .... takze jsi dneska lenosila, tak to je dobry 🙂

wann14
8. lis 2011

@likvicka nemej zadny spatny pocit a nic spatneho neprivolavej, vse bude dobre uvidis...ted musis vydrzet do toho 24.11. a pak to muzete rict rodine, az vam to potvrdi dr. No vidim ze to i u ostatnich funguje kartarka, ja jsem rekla ze bych asi nikdy nesla, ale za to chodi mama, takze to mame podobne 🙂))

likvicka
8. lis 2011

@wann14 já bych asi taky ke kartářce taky nešla, měla bych strach, že by mi řekla něco špatného a já bych na to pořád myslela, Tchýně chodí pravidelně a pořád se mě vyptává. Manžel se jenom smějě 😀

wann14
8. lis 2011

@likvicka presne tak, i mama chodi celkem casto a kdyz pak doma rikam manzelovi, co mi mama zase rekla, tak se mi jen smeje...on tomu vubec neveri

barbulinka1
8. lis 2011

ahojka holky, vy jste se tada rozepsali, nestíhám dočítat 😀 já jsem dopadla tak, že ve čtvrtek jdu na gyndu s nějaký zánětem, bolest, svědění, výtok, au au au :( :( jinak dneska 28 DC mrška nikde,bazální teplota 37 ale to bude tim zánětem :( a asi to oddálilo i mršku, protože minulej cyklus byl 25 dní :(
@likvicka Moc gratuluju a opatruj se, super 🙂

twistinka123
8. lis 2011

@wann14 nene nelenošila🙂 úterky pracuji jinde, na kardiu, odběrovce a tak kde je třeba🙂
poměrně časté to není, ale je...

twistinka123
8. lis 2011

@likvicka i já gratuluju🙂 je to první?

wann14
8. lis 2011

@twistinka123 aha, ty jo tak tva prace je dost rozmanita, to se mas 🙂 jako zadna nuda a porad dokola to stejne

twistinka123
8. lis 2011

@wann14 no ani ne, dostanu se na internu, kardio, atd, a zbytek 4 dny mám gynekologii🙂 ale tamě baví nejvíce🙂 i kardio, to jsem dělala rok a půl🙂

twistinka123
8. lis 2011

a předtím jsem dělala ještě dva rokyna dětském🙂

likvicka
8. lis 2011

@twistinka123 jj je to první a moc vytoužené. Snad to všechno vyjde a bude vše v pořádku, ale jak jsem teď štastná to se ani nedá popsat 🙂

twistinka123
8. lis 2011

@likvicka to je dobře at ti to vydrží!!! a vše klape jak má!

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 držím palečky, a třeba to budem mimi, co víš?

twistinka123
8. lis 2011

@likvicka po jakém době snažení?

petit.a.nge
8. lis 2011

@indy2 : taky jsem 88 😎 a miminko chceme oba, rok bydlíme spolu, jiank sjme spolu už 7 let a taky dělám v bance...... 😅

likvicka
8. lis 2011

@twistinka123 no v září jsme se dohodli, že chceme miminko, ale nijak jsme se nesnažili no a v říjnu když přišla MS tak jsem řekla že se budeme pořádně snažit. No 6.11. byl první pozitivní test, Takže asi 2 měsíce

barbulinka1
8. lis 2011

@likvicka No byla by to náhodička, protože si myslim, že jsme se netrefili do ovu, ale nevim, nic tomu nenasvědčuje, kromě toho, že zatim nepřišla mrška, ale ona přijde : ( co ty jak se cítíš ? 🙂krásnej pocit asi co ? 🙂