• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

21. srpna 2012 
@bassatorka ahoj :slight_smile:) dej fotku :wink: jinak mamatest nelže a nedělá falešné druhé čárky ani po limitu. Tak to snad aby jsem pogratulovala :slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj sice jsem si to přála,ale docela mě to tedy vykolejilo :D
15. lis 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka šup sem s fotkou :grinning: První reakce jsou vždy všelijaké :wink: To bude doma radosti :slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem taky svatební :slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mooc gratuluji ke // :slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manžel se vrátí do půl hodky z práce tak nevim jestli mám něco říkat nebo si koupit zítra další a pak.
15. lis 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka no záleží na tobě :slight_smile: Můžeš ten test vyfotit a ukázat jak ta druhá čárečka vypadá? At se můžeme pokochat :slight_smile: Jinak pěkná fotečka :wink:
15. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. Ani nevím jak se sem vkládají fotky. Vždycky jsem sem chodila jen číst :slight_smile: Tak poraď . Ted jsem mu volala jesli se staví někde v lékarně pro test. On říkal,ale vždyt si doma jeden měla :D Tak jsem řekla,že to byla prázdná krabička. Tak uvidíme. Co ukáže ten druhej.
15. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka Pod okýnkem,kde píšeš je "Přidej fotky" tak na to klikni a znovu "Přidej fotky..." a vlož fotografii,je to jednoduché :wink:
15. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nevim ,která čárka je která:D Já ten návod spálila jak jsem šla zatopit :D Boože já jsem tele.
15. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bassatorka Tak to jsi jasná těhulkaa!!! Gratuluji!! Další test bude stejný a jen potvrzující :wink:)) V pravo je čárka zda test funguje a vlevo zda jsi těhu :slight_smile:)) Bude jen sílit!! Super :wink:
15. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No hele dokud neudělám ten druhej test tak tomu nevěřim
15. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka :wink: tak pak hned napiš!!
15. lis 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moooc vám gratuluji!!!! to jsou nádherné dálnice!! závidím!!! :slight_smile:
já jsem dnes 22DC a myslím, že asi miminko nikde.. :frowning2: za týden má přijít MS, tak uvidíme.. zatím jsem měla každý měsíc pocit, že už URČITĚ těhu jsem, ale vždy to byly jen planý poplach,.. a teď mi ani nic není, nic necítím, že by mělo být něco jinak, tak už jsem asi vnitřně rezignovala.. :frowning2: chjo,.. snad se nám to někdy zadaří...

hezký den holky moje!! :wink:
15. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey nezoufej taky se Vám zadaří :slight_smile: Jak dlouho se snažíte?
15. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to je uplna lavina tehulek :slight_smile: Moc vsem gratuluju! :slight_smile:

@trolleey Ja mela tento mesic pocit ze jsem v tom, byla jsem takova pozitivne naladena, ale cim vic se blizi jahodove dny, tim vic mi prijde, ze z toho tento mesic nic nebude. ALe co, jedeme dal :slight_smile: Nebud smutna, urcite se zadari.
15. lis 2011 ve 13:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka a kolikátý DC jsi?
15. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nevím co znamená zkratka DC,ale menses jsem měla 17.9. Jo a jinak už mám hotovej ten druhej test :wink:
15. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka já měla poslední MS 18.9. :wink: no a jak teda dopadl? Vsadím se že ta druhá čárka tam zase je :slight_smile:
15. lis 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka tak tohle už je víc než jasné!!! Gratuluji :wink:))))
15. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka Je to je super, velka gratulace...tech testu tady pribyva :slight_smile:))
15. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey nesmutni, jednou to urcite vyjde...holt nekdo si proste musi dele pockat...ale taky se na nas stesti usmeje, neboj :slight_smile:
15. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak budu držet palce vám ostatním :slight_smile: Já tedy ted vůbec nevím co. Jestli to říct rodině nebo to nechat pod stromeček. Taky bych si měla najít doktora :D přistěhovala jsem se před rokem a ještě jsem nebyla schopná nikam zajít.
15. lis 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka velikánská gratulace :grinning:
15. lis 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 ahojka, já za něj dávala 180 KČ :slight_smile: ale aspon si sem jistější, že tam to mimi někde je :slight_smile:
15. lis 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbetak Děkuji :slight_smile: ale ten nejkrásnější šok :slight_smile: pro mě teda byl nejkrásnější co jsem kdy zažila :slight_smile: zářim pořád jak sluníčko :grinning:
15. lis 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jaký lék si dáváte na bolest? Mě dneska šíleně bolela hlava a tak jsem přemýšlela c si dát. Nakonec jsem si nic nedala a vydržela jsem to. Ale tak do budoucna se ptám, co i můžu vzít a co ne. Je mi jasné, že brufen, nalgesin asi ne. Asi by bylo dobré se poradit s doktorem, že?
15. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 to je super, opatruj se!!! tak holky, kdo další? :grinning:
15. lis 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@likvicka paralen nebo aulin! ne ibalgin!
15. lis 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek