• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
autor
Ahoj holky, moc Vás zdravím.. nejde nám teď doma net, tak v rychlosti dočítám jen v práci :slight_smile:.. Všem MOOOC gratuluju, teď aby se to přesunulo ještě na nás "netěhotný" :slight_smile:. Já jsem dnes 27 DC, minulá MS byla po 28 dnech, tak čekám, kdy to přijde.. Přeju pěkný den (u nás šílená inverze).. pa pa
15. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy ahoj :slight_smile: u tebe je ještě brzy na testování? Jak jsi na tom :slight_smile:
15. lis 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas Držím palečky :slight_smile:) testovat nebudeš?
15. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav, @barbulinka1 Diky moc :dizzy_face: a Ja vlastne tiez moc gratulujem :wink: Mam prijemny mierny sok :dizzy_face:
15. lis 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no ještě asi jo, co mi hodil grafík tak jsem 7 možná 8 DPO a dneska 31DC a poslední cyklus byl 30dní tak uvidíme uvidíme :wink: ale bříško teda bolí jak když má dorazit každou chvíli tak furt lítám kontrolovat ale teplotka se drží vysoko :wink:
15. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dashyyy to je super :wink: Vypadá to dobře :slight_smile:
15. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav už bysme si to taky zasloužili :wink:
15. lis 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jen pro přirovnání,jak vypadal včera můj UZ..podotýkám,tato fotka NENÍ MOJE ,ještě žádnou nemám,našla jsem ji na netu..ale přesně takhle vypadala moje bublinka!
15. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav to je ta černá tečka uprostřed?
15. lis 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy jojo :slight_smile:) Embryo u mě ještě vidět nebylo,jen ta bublinka :slight_smile:
15. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav to je ale krásná bublinka :wink:
15. lis 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy taky se mi líbila :slight_smile:) doufám,že příští týden bude větší i s milimetrovým mimiskem :slight_smile:)
15. lis 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky berušky moc Vás zdravím:slight_smile: koukám na Vaše bříška:slight_smile: jsou krásný:slight_smile: svoje ani nebudu fotit - ty moje špeky:slight_smile:)) zatím netestuju, zatím jím jen listovku a těším se na Vánoce, kupujeme dárečky o stošest:slight_smile: dneska jsem si vyzdobila ambulanci umělým sněhem (to zítra bude Dr. koukat :grinning: ) a tak:slight_smile: moc všem gratuluju, odpočívejte. jo a ty výtoky jsou normoš
15. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Tak u nás zatím nic novýho :slight_smile: asi tento týden zkusím ty ovu testíky :slight_smile:) Tak jsem zvědavá :slight_smile: Jinááč už mě 3 den pobolívá vaječník tak jsem z toho trochu nervníí :frowning2:
15. lis 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bára mě nakazila :D Já si taky šla ještě koupit TT :grinning: A s radostí jsem na ten test koukala,testovací čárka tam byla v první vteřině a je tmavší tež ta druhá co tam je vždy :grinning: To už bylo jen tak ze srandy ten test :dizzy_face: Dnes 25DPO :slight_smile:

@twistinka123 ahoj :slight_smile: já už taky pomalu nakupuji výzdobu do bytu :slight_smile:)) A nevím, jak mám letos nazdobit stromeček,v jakých barvách :-///
A dárečky ještě nemáme...páč nás nic nenapadá :grinning:
15. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak dlouho po ovulaci ma cenu delat si tehotesky test? Delala jsem si ovu test minule pondeli a byl pozitivni..... ted je jeste asi brzy testovat ze?
15. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A po 10-ti minutách takto:
:sunglasses: mám nový koníček asi :grinning:
15. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@betka20 Ahoj, ideální je testovat 14 dní po ovu, někomu se to ukáže už po 10-11 dní..
15. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav jee diky moc :slight_smile: no dneska jsem to totiz nevydrzela a zkousela a samozrejme nic :slight_smile: vim, ze to bylo brzy, ale stejnak mi to nedalo :slight_smile:
15. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav a jinak velika gratulace k // :slight_smile:
15. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 děkuju :slight_smile:) Včera mi to i pan doktor potvrdil :slight_smile:) Dnešní test už byl jen tak pro radost :slight_smile:)))
Test si udělej nejdříve v pondělí :wink:
15. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no hrozne ti to preju :slight_smile: jak dlouho jste se snazili? uz se taky tesim az budu moct mit takovou radost jako ty :slight_smile: diky za radu v pondeli si ho udelam :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 snažili jsme se od května,takže půl roku :slight_smile:) Přeji hodně štěstíčka :slight_smile:)))))) Pak dej vědět jak to dopadlo :wink:
15. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav diky :slight_smile: jasne jak neco budu vedet hazu sem fotky testu :slight_smile: tak at vse dobre probiha a neni ti spatne :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betka20 no můžu říct že se mi často motá hlava (díky mému nízkému tlaku) a špatně se mi dělá trochu vždy až večer takže zatím dobrý :wink: Snad bude vše ok :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 muzu se zeptat kolik ten digi test stoji?
15. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav musis se setrit :slight_smile: do pristiho tydne to snad nevydrim :grinning: uz se nemuzu dockat :slight_smile: ale predpokladam, ze to bude sklamani, po 7 letech HA a ted prvni snazeni,,,, no uvidime :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 co ty víš, někomu se může zadařit hned napoprvé :wink:))
15. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no to maji opravdu stesti :slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat?V Březnu jsem vysadila HA,ale zatím jsme se nijak výrazně nesoustředili na ovulaci a hupsli na to podle nálady :D Před měsícem jsme si řekla,že už to budu trošku hlídat at je to snažení k něčemu. Před 2 dny jsme měla dostat menses a zatím nic. tak jsem si ze zvědavosti udělala mamatest a objevila se tam i ta druhá čárka.Celekm výrazná,ale asi tak po 5min možná dýl.Šla jsme mezitím zatopit :D a jak jsem došla koukám na to. Ale nevím no. Zítra skočím por nový test.
15. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek