"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
14. lis 2011

@likvicka výtok je v těhu prej normální,já ho mám už od začátku každý den 🙂

likvicka
14. lis 2011

@pajav děkuju. No já ho taky pozoruju skoro každý den. Ale nijak mi nevadí ani mě nepálí. Takže jsem si četla že je to v těhotenství normální. Ale stejně se těším k tomu doktorovi, aby mi potbrdil, že je vše v pořádku. 😉

barbulinka1
14. lis 2011

@pajav Tak to budeme všechny tak nějak podobně, to je super 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka já nevim čím, asi nějakýma změnama nebo čím :( a můžu se zeptat, jaký je jestli nevadí ? já mám takový všelijaký právě :( tak se bojim,a by vše bylo ok...

pajav
14. lis 2011

@barbulinka1 jojo vyšlo nám to skoro stejně 😉 Si pak můžeme psát dojmy,starosti a radosti 🙂)

barbulinka1
14. lis 2011

@pajav No právě, to je uzasný 🙂 a když nám to všem dobře dopadne, jakože musí 🙂 🙂 tak časem můžeme udělat i srazík 🙂 🙂

pajav
14. lis 2011

@barbulinka1 no já jsem pro 😉))

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 no já ho taky nemám úplně čirý, je trochu do žluta, ale nijak mi právě nevadí. Ani nezapáchá. Já myslím že je vše OK. Jen pokud by tě pálil, nebo silně zapáchal, tak by to mohla být infekce, ale to by jsi určitě poznala.

lezu
14. lis 2011

Ahoj holky, myslíte, že můžu být těhu, když mi mama test ukázal druhou čárku až po uschnutí?

likvicka
14. lis 2011

@barbulinka1 to by bylo super, ten srazík by byl moc mco super. Třeba až všechny porodíme. A mohli bychom si navzájem pochlubit miminka. .... snad všechno dobře dopadne. Moc bych si to pro nás všechny přála 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka Tak to mám uplně stejný 🙂 spíše do žluta, jak kdy, ale spíš třeba na toaletáku, tak mi taky nevadí, tak to jsem ráda, že nejsem sama 🙂 🙂snad je to ok 🙂 no a srazík ? já jsem pro, v dnešní době aut atd. to není nikam daleko 🙂 ale ted hlavně at máme všechny mimi tam kde má být, at má srdíčko a roste, to si přeju pro nás všechny 🙂

wann14
14. lis 2011

@barbulinka1 tak to je super, ze se to povedlo po tak kratky dobe, ale je hezky ze si to napsala, ptz aspon clovek vi, ze to jde i po tak kratky dobe od vysazeni a po tak dlouhem brani HA, ja ji brala 9 let v kuse

pajiskazemlyna
14. lis 2011

Ahoj "maminky" 🙂
Už jsem tu dlouho nebyla, ale pravidelně vás pročítám, takže vím, co je nového🙂
Všem, které jste našly // moc moc gratuluji a přeji, aby bylo vše v pořádku !! 😵
Já jsem dnes 11 DC, celou dobu od skončení ms mě docela bolí v podbřišku a jsem nějaká nafouklá, tak doufám, že to není nějaký problém ...

Holky, držte se ! Všem Vám držím palečky! Ať je vše v pořádku 😵

barbulinka1
14. lis 2011

@wann14 Já právě 8 let v kuse, tak jsem ani nedoufala, že to vyjde tak brzo 🙂 a to jsme se ani netrefili přímo do ovulace ( měřim si BT 🙂 ) ted si přeju at už je pondělí a je to potvrzené od doktora 🙂

pajiskazemlyna
14. lis 2011

Holky těhulky, která máte větší břuch než já ? :D:D
P.S. - nejsem nějak tlustá, takhle jsem po ms nafouknutá ...Už přes týden 😕

pajiskazemlyna
14. lis 2011

Kdybych věděla, že jsem těhule, tak to pochopim, ale tohle teda... 😀
Pff, jen pro pobavení :D

aluskaasimon
15. lis 2011

@pajiskazemlyna Ja teda vypadam dost podobne, jsem rikala svemu muzi, ze jsem jak balon. 😀 Dneska uz je to lepsi, ale drzelo me to 3 dny.

alzbetak
15. lis 2011

Baby ´vyzera ze nam sa mozno podarilo, neverim vlastnym ociam - darek k svatku mojmu drahemu sa asi podari zrealizovat 😵

barbulinka1
15. lis 2011

@alzbetak Moc gratuluju, krásné zprávy 🙂

pajav
15. lis 2011

@alzbetak tak to gratuluji 🙂

barbulinka1
15. lis 2011

Krásný den holky 🙂 Tak jsem si udělala clearblue digitální a výsledek je zde, tak snad tak drahý test nelže 😀 musim dnes sehnat mamatest a zkoušet jestli čárky sílý, u nás ho v lékárně neměli :( Přeju hezký skoro zimní den a opatrujte se 🙂

pajav
15. lis 2011

@pajiskazemlyna Aho 🙂 já před MS a po byla taky vždy nafouklá jak balon. Včera jsem si fotila startovací pupík 😀 Z nudy,mám dovolenou...At vidím,jak rychle roste..vypadá to jak malý špíček 🙂

pajav
15. lis 2011

@barbulinka1 tyy jo taky jsem o tom testě včera přemýšlela ale myslím,že už by mi to nic neukázalo pokud jsem ve 4. týdny ☹ Je jen do třetího že? Ale krásný 😉)))))))))

barbulinka1
15. lis 2011

@pajav Jo jo jen do třetího, by ti to ukázalo 3+ 🙂 jsem ráda, že zareagoval hnedka nějak tomu pořád nemůžu věřit, tak jsem obětovala korunky a nelže , opravdu to je 2 týdny 😀

barbulinka1
15. lis 2011

@pajav Krááásný břišenko 🙂 jeee, ja jsem taky pořád nafouklá, hrůza 🙂 tak at dál krásně roste 🙂

pajav
15. lis 2011

@barbulinka1 ted mi to vrtá hlavou zda si ho taky koupit nebo ne :D Stojí okolo 200,- vid? Mám,nemám.... 😕 😀

barbulinka1
15. lis 2011

@pajav no stál 180 Kč 🙂 jen škoda, že to vydrží na tom dipsleji jen 24 hodin 😀 😀 Já myslim, že už nemusíš, že je to jasný i od dr 🙂 ale jak chceš 🙂 🙂 je to super pocit, když ti to tam naskočí 🙂

pajav
15. lis 2011

@barbulinka1 spíš ze zvědavosti,kolik by mi to ukázalo 🙂)))) Ale manžel by mi dal 😀 Tak radši ne 😀

dashyyy
15. lis 2011

teda holky tady je to radost číst... člověk má hned lepší pocit, když vidí, že to jde 😀 šmarja už abych mohla testnout začínám z toho být nervóóózní taky si chci fotit břich a jet na sraz 😀 😀