"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
16. lis 2011

@dashyyy @pajiskazemlyna díky moc holky, už je mi trochu líp, a řikám si že když čárka sílí i přes to špinění tak to asi nevadí...jen aby to bylo tam kde to má být....
@dashyyy nooo graf je zajímavej, já bych zkusila zítra to bys mohla být 10dpo a to už někdy ukáže (mě třeba jo, i když vim prd co z toho bude)

pajav
16. lis 2011

@dashyyy nooo už bude 😀 bublinka,já ti nevím,mě ten podbříšek pořád bolí,prej je to normální ale mě se to nelíbí ☹ Jinak změny..tlak v prsou,bolí mě bradavky,mám výtok, unavená, protivná, motá se mi hlava občas a mám zvětšený podbříšek malinko a je tvrdý. Jo a mám chutě pořád na něco,nee teda extrémní ale pořád chodím do ledničky a do špajzky 🙂

dashyyy
16. lis 2011

@lucille85 takhle jsem byla v červnu 37DC a měla jsem pozitivní test takovýho dušíčka a další byl negativní tak jsem se objednala k dr a on mi říkal, že má obavu, aby to právě nebylo mimoděložní když jeden je a jeden není pozitivní.. takže by to podle mě nesílilo, kdyby to bylo mimo... hlavně nad tím zbytečně moc nepřemýšlej i když to asi moc nejde.. dobře to dopadne, uvidíš 😎

dashyyy
16. lis 2011

@pajav chichi tak to já mám takovýhle chutě normálně to jsem na sebe zvědavá budu se svýma 50kg chodící otesánek 😀 jen si to užívej hlavně že netrpíš nějakýma nevolnostma 😉

lucille85
16. lis 2011

@dashyyy já vim, nepřemýšlet, ale moc mi to nejde...vždycky sem si myslela jak budu štastná až budou dvě // a teď si to teda neužívám zrovna podle představ...a nejvíc mě štve že s tim nemůžu vůbec nic dělat a jen čekat...a já tak nerada na něco čekám...fakt, takový nervy jsem měla naposled loni před státnicema ☹

dashyyy
16. lis 2011

@lucille85 kdypak jdeš na další kontrolu? Se dr líp vyspí a začneš si to užívat .. jaks to teda psala tak to je docela drsný.. člověk, kterej by měl mít trochu pochopení a takhle zděsí.. docela síla.. to je taková vždycky?

jankaander
16. lis 2011

Dnes jsem se schválně zeptala v lékárně,kdy test ukáže pozitivum.Slečna mi řekla že týden po posledním styku-vtipný,když to děláme denně,takže zkoušet každý týden 😀

lucille85
16. lis 2011

@dashyyy no jakdy, ona je hodnáa určitě moc pečlivá, ale ta empatie občas chybí noo...jenže jako když člověk to mimi chce a snaží se, má pozitivní testy, krvácí a ona klidně řekne, nechte to být, je brzy, asi to nic není, pokud jo tak mikropotrat nebo cysta...já jako chápu že nechce živit falešný naděje, ale já nejsem blbá, ostatně v těhotenství člověk nikdy neví dne ani hodiny, jak se říká, průser může být kdykoli...V pátek jdu zase na krev na HCG a na nějaký stěr té sliznice...utz asi až podle výsledků...

lucille85
16. lis 2011

@jankaander v lékárně už dneska moc neporaděj, pokud teda nemáš nějakou osvědčenou...já když chtěla digitální ovulační test tak čučela magistra jak kdybych chtěla gram heroinu 🙄

dashyyy
16. lis 2011

@lucille85 tak hlavně že se snaží aspoň řešit.. ale ženská by podle mě v tomhle měla trochu brzdit.. budu na Tebe myslet a držet pěsti ať je vše v pořádku 😉

uktapzop
16. lis 2011

@dashyyy Zase je pravda, že kdyby se fakt něco stalo, tak už s tím nic nenaděláš. Nedá se to ani vyřešit, ani tomu předejít. Úkolem doktora je akorát pohlídat to mimoděložní... Čímž nepopírám, že s empaií je to v českém gynekologo-porodnictví mizerný ☹

hanickaa.d
16. lis 2011

@lucille85 přikláním se k cystě...kdysi na střední jsem si dělala test, 2 čárky, já panika, ALE byla to cysta, po jedné injekci vše v pořádku. U cyst stoupají hladiny hCG..neboj dopane to pro tvé dobro, já jsem taky netěhulka 🙂

hanickaa.d
16. lis 2011

@lucille85 jejda nepřivolávej si nic špatného!!! snad to mimoděložní nebude, ale pokud nedejbože ano, ještě máš druhej vejcovod a klapne to. Hlavně přestaň číst internet a shromažďovat informace...bude to dobrý, máš mladý organismus 😉

lucille85
16. lis 2011

@hanickaa.d a stoupá u cyst i bazální teplota?

hanickaa.d
16. lis 2011

@lucille85 to bohužel nevím...

petinkas
autor
16. lis 2011

@lucille85 držím moc všechno co mám, ať je to v pořádku..

barbulinka1
16. lis 2011

@pajav ahojka 🙂 Prosimtě, jak tady na té stránce poznám kdy byla ovulace ? 😀 děkuju moc 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Barbulinka/g...

petit.a.nge
16. lis 2011

@lucille85 : neboj, určitě je mimísek tam,kde má být, musííííí.....a možná bych zvažovala i jinou doktorku, tohle mi říct tak se naštvu a už k ní nikdy nejdu 😠 ......

twistinka123
16. lis 2011

@lucille85 ahojky četla jsem jen pár příspěvků ale asi jsem pochopila správně že dr neměla den a byla nepříjemná? z toho si nic nedělej. a neboj se, vše bude tak jak má!!! určitě, já tomu teda věřím! jak si psala o pár řádek víc, že přemýšlíš co vše to může být, tak to sice ano, ale zase to není takové že to má každá druhá, třetí....takže to absolutně pust z hlavy!!!! bude to v pohodě! jak se říká, začátky jsou vždycky těžký a to u všeho! takže já moc držím pěstičky a tfuj tfuj tfuj!!!!! drž se a nemysli na nejhorší!!! papa

pajav
16. lis 2011

@barbulinka1 Tyto stránky ti neukáží přesný den ale vyznačí ti zelené sloupečky možných plodných dní. Já bych řekla podle toho,kdy byl sex, že 2.11., to byl poslední den nízké teploty a až pak začala teplota stoupat a zachránili jste to sexem dnem nato 🙂

twistinka123
16. lis 2011

@lucille85 ted jsem se dočetla do příspěvku jak to začalo🙂 promin, píšete jako divý🙂 co se týče té hodnoty HCG tak 39 je nízké, ale zase negativní test se počítá za hodnotu 0. (pokud teda má normální laborku). to znamená abych ti to vysvětlila. ted ti nabere HCG a pokud těhu jsi tak to musí vylítnout na cca 1tis a tak. pokud ti to klesne ještě víc, tak je možné že těhu jsi byla. k tomu krvácení, nebo špinění. to může být cokoli. dr vyloučila cystu tak by to mohl být i hematom, ale to by taky viděla na UZ. alei to je možné. a nebo prostě to souvisí s těhu, některé na začátku opravdu špiní (je to ze stresu, životního stylu, práce a tak - bohužel ale vliv to fakt má!) . mimoděložní nevím, ale to bys měla strašný bolesti v břiše, stupnovalo by se to, chodilo by se ti špatně čůrat a tak....no sama jsem zvědavá ale určo HCG vylítne, já tomu věřím!!!! a kdy jdeš na krev? to jsem nějak pominula

barbulinka1
16. lis 2011

@pajav No právě na to koukám, že jsem nejspíš jen 14 nebo 15 dní po ovulaci a nechápu jak se to mohlo povíst, když jsme se netrefili do ovulace, protože manžel tu nebyl 😀 je to taková záhada 😀 když jsi byla tedka u doktora, tak kolik dní jsi byla po ovulaci ? 🙂 a byla vidět tečička ? 🙂jsem zvědavá, jestli tam v pondělí bude aspon váček , nebo tečička 🙂

twistinka123
16. lis 2011

@pajav mě ty sloupečky ukázaly jindy☹ mám ovu cca 19DC🙂 a jak se daří tobě těhulinko?🙂

jittuzka
16. lis 2011

Ahoj, můžu se k vám přidat? Potřebovala bych poradit. Určitě jste zkušenější ženy než já 😀 29DC jsem si dělala TT a byl pozitivní (ale jen takovej dušík). 32DC jsem znovu testovala a byl negativní. Dnes jsem 36DC a ms furt nikde. Myslíte, že by se druhá čárka mohla ještě objevit? V březnu jsem vysadila HA a nejdelší cyklus jsem měla 32, tak právě nevím co se děje, že by po takový době začínala dělat neplechu.
Všem těhulkám gratuluji 🙂

lucille85
16. lis 2011

@twistinka123 v pátek jdu na krev (budu 14dpo), to hcg by se mělo min zdvojnásobit že? Já jsem při tom odběru byla 11 dní po ovulaci, čili ta hodnota je ještě v normálu co jsem našla tabulky na netu. S tim mimoděložním-fakt mě nic nebolí, jen občas cítím podbřišek jako při MS, ale i to může být zatim tak malý že to krom krvácení nemusí nic dělat ne?ale doktorka těhotenství téměř vyloučila kvůli té sliznici, ale všude píšou že roste i při mimoděložním, tak jak by tam mohlo být.... 😔

twistinka123
16. lis 2011

@lucille85 no s tou sliznicí má bohužel pravdu. a HCG zdvojnásobit to ne, to by chtělo tak 500 a vejš. to fakt strašně lítá nahoru. zdvojnásobí se to třeba za den, i víc. ale nechápu co ti chce dělat za testy na sliznici. spíš jí asi změřit na UZ jestli roste ne?

lucille85
16. lis 2011

@twistinka123 ne prej nějaký stěr na rozbor...no uvidim kolik to bude v pátek to hcg...

twistinka123
16. lis 2011

@lucille85 na rozbor? sliznici? to nevím teda co má dr na mysli....jestli nemyslí obyč kultivaci. ale jinak teda fakt netuším. neboj vše dobře dopadne!!!

mersy
16. lis 2011

Ahoj holky,
můžu se taky přidat? 28 mi samovolně vypadla Mirena a tak jsme se rozhodli, že zkusíme další mimčo.
30 jsem měla mít MS (mívala jsem slaboučkou i při Mireně) a nic.
příznaky jako těhotná (citlivý čich, nevolnost, prsa) 😒 ,ale test negativní.
nevím, jestli jej dělám brzo / porucha.....

pajav
16. lis 2011

@twistinka123 začíná mě pěkně bolet břicho,takový píchání v podbříšku. Dnes se cítím jako při prvním dni MS. Když nic nedělám tak se to uklidní,když se pohnu tak to zase začne. Je to tím,že se děloha zvětšuje nebo čím? Jinak si myslím,že zatím všechno v pořádku 😉)