"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petinkas
autor
18. lis 2011

Tak já odpoledne zkusím ještě jeden testík a taky mu to řeknu.. 🙂

kamussa
18. lis 2011

aholj holky gratuluji k //

dashyyy
18. lis 2011

@pajav to já bych musela jet hned domů... ale chlapi to prej poznaj na ženský... ráno mi říkal ať jedu opatrně když jsme asi dva a to mu pořád říkám ať si nedělá naděje aby nebyl zklamanej 😉

petinkas
autor
18. lis 2011

To můj byl včera smutnej, protože jsem mu říkala, že mě pořád bolí prsa - on to má zafixovaný s MS a myslí si, že když bolí - nemůžu být těhotná, ale přijde MS. To bude koukat 😀 a zrovna zítra jedeme k našim - tatík si se mnou strašně rád dává vínečko, tak se budu muset nějak vymluvit 🙂

uktapzop
18. lis 2011

@petinkas teda holky, tady to jede, všem dalším těhulím gratuluju! Tímhle tempem tu za chvíli žádná snažilka nebude (snad jen ty, co se zatím nesnaží, chichi) Wow, já chci taky 🙂

sedivka
18. lis 2011

@petinkas ahoj, gratulace 🙂 jedna sklenicka vina urcite nevadi 🙂

pajav
18. lis 2011

@petinkas trochu vínečka můžeš 😉 My si včera večer taky dali 😉 Jednou za čas proč neee.

dashyyy
18. lis 2011

@petinkas to nezávidím=) já s tátou taky piju ale pojedu tam až na vánoce, radši 😀 hrozně se těším až mu ten testík ukážu=)

petinkas
autor
18. lis 2011

@uktapzop Určitě to taky brzy přijde.. já tomu teda ještě moc nevěřím 🙂, měla jsem doma jen jeden test, tak to zkusím ještě odpoledne.. 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@pajav jsi psla že kouříš viď? asi není úplně dobrý s tim seknout hned najednou co? Bych to stejně asi nedala 😀

pajav
18. lis 2011

@dashyyy jj kouřím, celkem hodně,teda jak kdy...ale!! Včera jsem měla jen 1,5 cigarety 😀 A před tím max 6 za den..dneska ještě ani jednu a to si každý den dám ráno kafe hned jak vstanu a k tomu 2 cigarety. Můžu říct,že najednou nemám vůbec chut což u mě není normální,začíná mi bývat celkem šoufl :-/

dashyyy
18. lis 2011

@pajav no já to snížila za poslední měsíc na čtyři denně ale asi budu muset ještě trošku.. ale ze dne na den to prej taky neni dobrý.. ještě že přítel nekouří o to to bude lehčí 😉

pajav
18. lis 2011

@dashyyy prej ne no..můj taky nekouří, říkal,že ted můžu max 4 denně,další měsíc 3 pak 2 atd 🙂)) Jenže už ted vykouřím max dvě za den a ve třetím už nechci kouřit vůbec 🙂)

dashyyy
18. lis 2011

@pajav jo to je rozumný=) asi si skočím do lékarny pro další testík 😀 jestli mě náhodou nechytla testovací mánie 😀

pajav
18. lis 2011

@dashyyy já mám ještě jeden v záloze 😀 Ten si chci udělat než půjdu na další kontrolu 🙂 Se tím tak nějak pořád ujištuju že je vše v pořádku..

dashyyy
18. lis 2011

@pajav jo tak to naprosto chápu 😀

pajav
18. lis 2011

@dashyyy já jsem strašně zvědavá, jestli už tam bude v ten čtvrtek vidět mimísek 🙂 Jestli jo,tak věřím tomu,že začnu brečet 😀 A fotku už chci 😀

petinkas
autor
18. lis 2011

@pajav To my jsme taky 🙂). Doufám, že ji sem pak dáš, ať nakazíš ještě ten zbytek 🙂).

Holky, to je tak hezký, když si představím, že budeme na vánoce tři 🙂).

pajav
18. lis 2011

@dashyyy ted jsem koukala k jedné holčině na fotky, byla 32DPO a mimi mělo 3,7mm a srdíčko 🙂) Já budu v ten čtvrtek asi 34DPO tak že by? 🙂))

pajav
18. lis 2011

@petinkas určitě ukážu 😉)))

dashyyy
18. lis 2011

@pajav určitě už bude mít bublinka srdíčko=)

dashyyy
18. lis 2011

@pajav no já na to že jsem 10DPO tak mi přijde docela silný dušík... ale to se nám ten wellness víkend krásně vyplatil jsme si z toho dělali srandu a je to 😀

wann14
18. lis 2011

@dashyyy @petinkas Holky moc gratuluji, to je super...vidim ze tady nezbyva uz temer zadna snazilka ..tak at carecka sili a vse je v poradku ...moc vam drzim pesti 🙂

petanevesta
18. lis 2011

Taky gratuluju a doufám, že brzo ze snažilky přejdu v maminku čekatelku 😀

aluskaasimon
18. lis 2011

@dashyyy To jsou krasne novinky, moc gratuluju. 🙂 A zavidim! Chjo... Hlavne se opatrujte, obe i s bublinkou 🙂

petinkas
autor
18. lis 2011

@wann14 Moc díky 🙂

@petanevesta Určitě se to brzy povede. Díky 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@aluskaasimon tak zatím to je jen jeden testík ale snad snad 😉 díííky a je to nakažlivý taky to přijde určitě 😉

aluskaasimon
18. lis 2011

@dashyyy NO neni to zvlastni jakou radost muze udelat jedna carecka navic? 😀

dashyyy
18. lis 2011

@aluskaasimon dvě věci.. aspoň mám tušení proč mě bolí podbříško jako bych měla týden v kuse silnou MS 😀 a hrozně se mi klepaly ruce a chtělo se mi brečet a nejradši bych pořád koukala na ten test 😀 přitom takovej kus papíru 😀

barbulinka1
18. lis 2011

@petinkas
@dashyyy Holkyy, moc gratuluju, to je fakt nějaká nákaza tenhle týden, ne ? To je super, mám z vás radost 🙂 Já mám dneska už druhou čárečku stejně silnou jako tu kontrolní, tak s testama asi končim 😀 😀 opatrujte se 🙂