"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
18. lis 2011

@gabuli202 já taky nechtěla měřit, ale fakt to pomohlo.. dr pořád říkal ať se snažíme mezi 12 a 14DC a ejhle ono až na konci cyklu 😎 však uvidíš.. držím pěsti 😉

gabuli202
18. lis 2011

@dashyyy Je to asi hloupá otázka, ale kde bych našla všechny ty informace kolem měření teploty a ovu? Nikdy jsem to nedělala ani nic nečetla 😕 A hlavně mi to příjde hrozně složitý 😀

dashyyy
18. lis 2011

@gabuli202 tak různě na netu když dáš bazální teplota tak Ti vyjede mrak článků dneska jsem tu posílala jeden odkaz na maminky.cz a hlavně holky tady toho vědí mrak o tom, takže jsem se hodně ptala 😉

twistinka123
18. lis 2011

no ty kráso jako já nestačím zírat!!!🙂)) tady se to rozjelo těhulkama!!! tak všem novým gratulace a jen tak dál at jsem v lednu poslední 😀

petinkas
autor
18. lis 2011

Taky jsem holky měřila první měsíc a // tam teď (2. měsíc) po snažení byly 🙂 a ovulku jsem měla asi 18 DC. Ono je blbý, že by se mělo měřit stále ve stejný čas, ale pak je alespoň krásně vidět, jak tělo funguje..

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 no @pajav to hezky odstartovala 😀

já se tak strašně těším domů až to řeknu příteli 😎 😀

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy ještě to neví??? 🙂 a máš vymyšleno jak mu to řekneš a tak?🙂 jj tak držte palečky i mě🙂 od Vánoc 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 no on má už pár dní tušení 😀 vždycky když něco plánuju tak mě prokoukne, tak radši nic neplánuju ale jsem dneska v takovým rozpoležení že začnu beztak mezi dveřma bulet.. se mi tlačej slzy do očí od rána.. přidám si jako blb 😀

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy já budu taky brečet, jsem takovej cíťa na jistý věci🙂 😀 tak si to užívej a klidně breč, vždyt kolikrát za život todle zažiješ...neříkám jednou ale mockrát ne (pokud neplánuješ 6dětí např! 🙂 )

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 to je jasný a poprvé je to jiný než podruhý 😀 no ale už to chci mít za sebou 😀

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy co ted myslíš, to říct mu to, a nebo porod 😀

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 ježiš to druhý mě ještě ani nenapadlo 😀 😀 😀

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy je mi to jasný jen jsem chtěla abys nebrečela ted ale až doma🙂)

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 no každopádně vím, že už toho dneska moc neudělám 😀 dá se na nějakých stránkách zjistit předpokládaný termín??? 😀

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy jasný ti to zjistím, jaký den si měla poslední MS (první den poslední -tak)

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 hustý hustý=) 17.10.

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy tak dneska jsi 4+4 a termín porodu je 23.7.2012. a mateřskou máš od 11.6 😀

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 mazéééééééééééc 😀 😀 a i když jsem měla OVU dýl tak se to počítá podle MS?

twistinka123
18. lis 2011

jj pak budeš mít ještě jeden termín dle UZ 🙂 může být stejný nebo se lišit...kolikátý den cyklu si jí měla

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 24DC 😉 a vám už se blíží snaženíčko viď?

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy fakt jo...no blíží ale nevím zda vyjde ovu na vánoce, jedině že by mi MS přišla ted později a ne 3.12 ☹ no takže asi až leden...až jí mám tak 18DC ☹

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 tím fakt jo myslíš tu moji OVU? ale tak se chcete snažit až od prosince ne? to neva že nebude vánoční bublina takový dodatečný dáreček 😎

barbulinka1
18. lis 2011

@petinkas Dneska jsem 38 DC a cca 17 dní po ovulaci, menstruaci jsem měla 12.10 🙂 Tedka opravdu lítaj bacili těhotenství a to je dobře 🙂 Hlavně se opatrujte a neboj čárečka bude sílit 🙂 no a tedka mám příznaky menší než měsíc po vysazení 😀 ale bolí mě bříško jako na ms občas, prsa ty teda bolej a výtok mám taky a to je asi všechno 🙂 ted hlavně aby bublinky rostly jak mají 🙂

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy od štědrého dne...ne v poho jen se divím🙂 ale možné to je samostřejmě...tak to asi budeš mít trošku šoupnuté ten termín si myslím...když máš delší cyklus.

bassatorka
18. lis 2011

Ahoj 🙂 tedy koukám,že nás zase pár přibylo ,to je super. Mooc gratuluji holky.Červenec bude opravdu plodný 😉 Dashyy měly jsme poslední MS přesně ve stejný den takže díky twistinko za výpočet i pro mě.
Jinak já jsem od včera pěkně nachcípaná ☹ Rýma a všechno mě bolí. Dnes jsme myslela,že se v práci složim. Ale dobrá zpráva je,že jsem si tady našla doktora a jsem objednaná na příští pátek 😀 Jupí

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 jsem byla loni hodně nemocná tak jsem měla hodně anovulačních měsíců ale celkem se to samo srovnalo 😉 tak začněte podle OVU v prosinci 😉 jo a měla jsi krásný svatební šaty 😎

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy děkuju moc!!!🙂 ne asi to bude až v lednu bohužel. manžel chce prostě od vánoc tak to prostě nějak bude... 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@bassatorka jéééééééééé to je hezký 😎 a taky jsem nachcípaná a samým podezřením jsem si nevzala ani paralen a nevim co vzít aby náhodou něco 😀 koukej být na sebe opatrná 😎

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 asi šetří zásoby 😀 tak ono už je to za rohem... mě snaženíčko mooooooc bavilo 😉

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy no za rohem, já mám pocit že budu čekat roky, to je strašný! ☹ nemám ráda takový to čekání na něco, ale zase jsme se tak dohodli tak nechci tlačit na pilu a zhoršit to a pokazit úplně! protože on něco naplánoval na štědrý den, netuším co to je a tak to nechci zvrtat 😒