"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

karlitta
23. lis 2011

Ahoj holky, jsem tu nová.Doufám,že se k Vám můžu přidat. 😉
Dnes jsme 12 DC takže podruhé začíná naše snaženíčko,projistotu si dělám ovu testy,ale celkem to na sobě poznám i bez nich kdy přijde. Minuly měsíc ,když jsem si je dělala tak mi moji ovulku potvrdily přesně v den kdy mě začaly bolet vaječníky.S manželem jsme se letos v říjnu vzali,takže by už jsme si moc příli mimi.

sedivka
23. lis 2011

@nicky85 mozny je vsechno! Zkus test zitra nebo pozitri a uvidis!🙂

karlitta
23. lis 2011

Jinak pracuji v lékárně,takže kdyby jste potřebovali vědět něco ohledně léků tak pište.Jsem farmac.asistent,takže jsme hlavně přes volný prodej,ale budu se vám snažit odpovědět i ohledně léku na předpis 😉

nicky85
23. lis 2011

@sedivka dekuji za odpověď 🙂 zkusim to, ten prvni jsem si delala vcera odpoledne, tak zitra rano ho zopakuji 😎

jankaander
23. lis 2011

@karlitta Ahojky,vítej mezi námi,přeji hodně štěstí 😉

kristinandbaby
23. lis 2011

Holky já pořád přemýšlím nad tou bazálkou..jestli jooo nebo neee..protože tu ovulku fakt nepoznám...ale jsem na měření lenoch asi 😒

jankaander
23. lis 2011

@kristinandbaby já po neúspěchu jdu do měření ovulky,už jsem si objednala testy,ale já tu teplotu fakt nemám šanci ohlídat,je pro mě lepší dělat testy,ale zase to stojí prachy no 😉

nicky85
23. lis 2011

@kristinandbaby Kristinka ja to mam uplne stejne, mam dlouhe cykly a ovulku nepoznam vubec 😒 tak premyslim, ze zacnu merit 😉

jankaander
23. lis 2011

@nicky85 já měla vždy jen malé duchy a byla jsem,hodně štěstí 😉

karlitta
23. lis 2011

@jankaander ahoj,tak ja jsem si koupila ovu testy asi za 30 kč,jsou tam dva a ukazaly mi spolehlivě ovulku.Jinak mě mrzi že ti ta mrška dorazila.Doufám že ti příště nedorazí 😉

jankaander
23. lis 2011

@karlitta tak je to smutné,ale mám doma dvě děti,takže radostí,starostí a práce mám dost,sice není kam chvátat ale nechcem mezi dětma velký věkový rozdíl aby si mohli spolu vyhrát,jinak taky doufám,že příště to vyjde,a když ne,tak budem zkoušet dál 😉

kristinandbaby
23. lis 2011

@jankaander Tak jdeš do toho Jani jo ? Tak já snad taky, jsi mě teď hecla :D Já zas nechci ty testy, zkusím to měření, ale vsadím se že za 14 dní tu budu psát že na to prdím 🙂
Uvidím, koupím si digitál a budu to psát na womenzone...no já jsem jinak 27 DC, MS zatím nic, ale minule přišla 29 DC, tak ať už ji mám za sebou

jankaander
23. lis 2011

@kristinandbaby tvá poslední slova jsem dnes též řekla a za 5 minut na wc překvápko 🙂

karlitta
23. lis 2011

@jankaander mezi mnou a sestrou je rozdíl rok a je fakt že hodně jsme si spolu vyhrály.
Tak doufám že nám všem ještě netěhotným to vyjde co nejdřív 🙂

nicky85
23. lis 2011

@jankaander dekuji 🙂 cetla jsem právě že někdy můžou být i falešně pozitivní 😒 a mela jsi před testováním nějaké příznaky?

jankaander
23. lis 2011

@karlitta já mám děti po 12 letech,a to je o ničom,jenže nebyl holt chlap 😉

karlitta
23. lis 2011

@kristinandbaby Ahoj,já jsme se taky rozhodovala jestli budu měřit nebo testovat,ale u mě měření nakonec nejde protože mám každý den jiné směny a měřit se má přibližně ve stejnou dobu.Ale mám pravidelný cyklus 28 dní tak ta ovulka je u mě 14DC.

jankaander
23. lis 2011

@nicky85 před 12 lety mě v době čekání na MS hodně píchalo v podbřišku,při druhém těhu mě bud bolely nebo právě nebolely jako vždy prsa,to mě přesvědčilo,myslím že mě vždy před MS bolely a tenkrát právě ne a dělala jsem si testy a nic,pak jen slabé duchy a ani doktor nic neviděl až z krve řekl že ano a pak už to i bylo vidět 😉

kristinandbaby
23. lis 2011

@jankaander No já už jdu chrnět, tak v noci ji nechci 😉 ale lepší když přijde, než mít falešný naděje viď...

jankaander
23. lis 2011

@kristinandbaby tak dobrou a pozitivní myšleníčko 😉

nicky85
23. lis 2011

@jankaander tak to mam nejak podobně..v podbřišku mě píchá zhruba 6dní, myslela jsem si, jestli to není ovulace, ale to mi připadá už dlouho 😨 a prsa me vždy bolely celkem dlouho před MS, i když nevím, jestli to není všechno brzo, když při mých cyklech bych čekala MS až tak za 10 dni 😒

jankaander
23. lis 2011

@nicky85 to víš,každý to má jinak,těžko říct,ale přeju úspěch 😉

nicky85
23. lis 2011

@jankaander děkuji moc 🙂

wann14
23. lis 2011

@nicky85 Ahoj, doporucuji testovat rano s ranni moci a tema testama s tou nejvyssi citlivosti (10 mlU/ml), pak uvidis, pokud si miminko prejes tak hodne stesti at to vyjde 🙂

jankaander
23. lis 2011

@nicky85 😉

nicky85
23. lis 2011

@wann14 dekuji, mam doma ještě jeden ten mamatest tak zitra rano to zkusim 😎

wann14
23. lis 2011

@karlitta Ahoj, kde jsi delala skolu? Ale jak pises ze jses farmac. asistentka tak predpokladam, ze jsi to delala jako dis nebo Bc.? Mame totiz stejny zamereni, ale ja po stredni delala jeste VS, ale ne farmacii 😉

wann14
23. lis 2011

@nicky85 neni zac, tak hodne stesti a at to vyjde 🙂

karlitta
23. lis 2011

@wann14 ahoj dělala jsme jí v OV,ale za mě ještě byla střední, dis. ani Bc. ještě nybylo

wann14
23. lis 2011

@karlitta ja to odhadovala z toho ze jsi napsala farm. asistentka, ja ji delala v Brne, za me taky byla jen stredni a zadne pomaturitni nastavby ... my to na stredni nazyvali farm. laborantka 🙂