• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@lili_h Taky tam vidím dušíka :slight_smile: Přeju aby dál sílil :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak tu ovulaci tak cca odhaduji, moc jsem to nesledovala, ani neměřila teplotu apod., začala jsem nad tím uvažovat až teď jak už mě skoro týden bolí podbřišek , někdy víc, někdy míň, ale téměř stále...
25. lis 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 to video mě fakt dostalo je to moc hezký :wink: včera jsem měla takovou divnou depku že to určitě nezvládnu všechny ty změny a tekly i slzy a dneska jsem načetla fakta a je mi mnohem líp :wink: potřebuju ve všem vědět fakta, abych věděla, co se děje :grinning:

u baráčku jde hodně o zvyk kvůli úklidu dalo mi zabrat než jsem si zvykla na ty práce kolem :grinning:
25. lis 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h takhle přesně jsem začala mít podezření a ještě mě teda bolela prsa a to dost až jsem si musela objednat o číslo větší podprdu a přítel říkal že jestli mi takhle porostou dál tak neví kam je budu dávat :grinning: já chci svoje 75A :grinning: :grinning:
25. lis 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy no já mám zase občas takový depky, jestli bude všechno ok, srdíčko, jestli poroste atd. ale už na to nemyslim, taky si pročítám net atd. a ted jsem se pustila do uklidu vánočního, takže už myslim jen pozitivně a všechno to bude prostě v pořádku :slight_smile: to je jasny, pul života jsem byla v paneláku, pul v baráčku a radši baráček i s toou prací okolo :grinning: kdy jdeš na kontrolu ?
25. lis 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 tohle mě ani nenapadlo na to takhle myslet :wink: a doufám, že ani nenapadne :grinning: jdu až 6.12. a nemůžu už pomalu ani dospat :grinning: Ty už jsi byla?
25. lis 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy jj byla jsem, ale byla vidět jenom 3 mm tečka, tak jsem ráda, že je bublinka na svym místě :slight_smile: já jdu 5.12, a už se taky strašně těšim a každej den počítám, kolik ještě dní :grinning: pak si sdělíme dojmy :slight_smile: myslim, že budeme tak nějak nastejno :slight_smile:
25. lis 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbulinka1 já bych měla být podle MS 5+5 ale myslím si, že jsem měla OVU o něco málo dýl tak uvidíme podle UTZ a hrozně moc se těším včerejší depky že jsme měli ještě počkat jsou pryč :grinning: :grinning: a teď jsem dostudovala sex v těhotenství tak jsem zas o fous klidnější :grinning: :grinning:
25. lis 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Já podle ms 6+2, ale vím, že ovulace byla o týden déle, takže plus mínus vlastně 5+3 tak nějak si myslim, ale nevim, uvidíme co řekne doktor :slight_smile: tak bublinka si vás našla tedka a budete mít krásný miminko a budete skvělý rodiče, tak si užívej bublinky :slight_smile: no a sex ? už ani nevim co to je :grinning: doktor mi to zakazal tedka do kontroly a manžel odjel na měsíc do Ruska, takže tak :grinning: :grinning:
25. lis 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska konečně končím v práci a možná se za vámi podívaám o víkendu ať v pondělí nedočítám mrak diskusí :grinning: holky snažilky hezky se snažte a holky těhulky buďte opatrné a nerozčilujte se=))
25. lis 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 jak to, že Ti to zakázal? Zjistila jsem že když přítel nemá dostatek tak je pěkně nervní a já vlastně taky :grinning: neumím si představit, že by mi takhl eodjel to seš dobrá ale psala jsi že máš dost práce viď? tak to budeme dost podobně +- týden :wink: hezký večer
25. lis 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Protože jsem dva dny před objevením // trochu špinila, nejspíš unizdovani a doktor mi hned dal utrogestan a říkala jsem mu, že mě občas bolí podbříšek jako na ms, tak mi řekl, že bez sexu, když to bolí :( no je to horor, když je měsíc pryč :grinning: ale pak si to vynahrazujeme ještě víc :grinning: tak to jsem ráda, že jsme podobně, budeme to moct prožívat spolu :slight_smile: taky přeju hezký večer a opatrujte se :slight_smile:
25. lis 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jestli jsem něco prošvihla,tak dalším těhu blahopřeji,já se těším až mi to zkončí :slight_smile:
25. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h určo to bude těhu,já až do té doby než bylo mimi vidět na ultrazvuku,měla jen doušky,přeji moc štěstí :wink:
25. lis 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme dneska v práci měli 3 nové těhulky:slight_smile: rozjíždíse to opravdu pěkně :grinning: a co vy tady, jaký novinky? tak já manžu překecala a snaženíčko začne již 13.12 (na můj svátek a na ovu dny :grinning: )tak uvidíme :grinning: držte palečky:slight_smile:
25. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twistinka123 ahojky,budu držet :wink:
25. lis 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem strašně zvědavá,jestli se mi letos pod stromeček zadaří darovat pozitivní testík-to by byl ten nejhezčí dárek pro manžela :wink:
25. lis 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, holky, dneska prisel nas sef v praci s oznamenim, ze konci a vecer odleta i s rodinou pracovat do jedne firmy v Pacifiku :slight_smile:) zivot je fakt pestrej :slight_smile: ma dve male deti, myslim ze mu jednou budou vdecne, ze je protahl po svete :wink:
25. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky :slight_smile:
Nové potencionální těhulce potichoučku gratuluji :dizzy_face:
@twistinka123 Budu na tebe myslet a držet palečky, ať vám to brzy vyjde :sunglasses:
Holky, já jsem dneska 22 DC, cca 3DPO a děsně mě bolí záda a v podbřišku ?! Jsem šílená zase :grinning: :grinning:
Zkusím testnout někdy kolem 35 DC, ale mám takový zvláštní pocit, že to tentokrát vyjde a když ne, tak se o to pokusíme po Vánocích .. však se nic nestane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak jste na tom kočky s pečením a přípravami před Vánoci ? Já mám napečeno 5 druhů cukroví včetně perníčků, na zdobení je ještě čas a zítra mám v plánu mytí oken ...

Holky-těhulky, kolik DPO jste na sobě "poznaly" těhotenství a případně, které byly první příznaky ? :dizzy_face:
Všem hodně zdravíčka, držte se ! :dizzy_face:
25. lis 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jéééééé to mám radost i za Tebe :wink: doufám, že se připojíš k nám už brzo to by vycházelo cca kolem Štědrého dne to je krásný!!

Já dneska ze zvědavosti zkusila ráno testík a takhle rychle jsem žádnou čárku neviděla ... dálnice jak hrom ať už je 6.12.=)
26. lis 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna 5 kusů curkoví? to seš vážně dobrá já přemýšlím jestli vůbec :grinning: a úklid má ještě čas i když dneska už něco malýho zahájím jdu pokoumat do města v ýzdobu a tak :wink:
já testovala 11DPO ale už týden předtím jsem sebou málem řízla v obchoďáku jsem myslela že tam vyhodím oběd do kabelky nic příjemnýho a řekla bych že to asi bylo uhnizďování a potom nic až ten 10 a 11DPO se mi začly nalejvat prsa hrozně bolely a podbříško jak při silný MS a teďka už dobrý :wink:
26. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h určitě bude sílit,vidím tam dušíka :wink:))) Hodně štěstí!!

@twistinka123 tak to je už zachvilinku :slight_smile:) Doufám,že se zadaří co nejdříve,třeba na poprvé :wink:)
26. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:) Manžel dnes vstal dřív jako já, když jsem po hodině také vylezla z pelechu tak se na mě dívá a říká: Jéééé ty se už kulatííííííííš,to musíme nafotit!! Pocéééém,jůůůůů :D A dal mi pusu na bříško...má z toho takovou radost :o) Ale mě už je přesně týden zle, polovina jídla mi přestala chutnat, myslím,že v tomto období zhubnu, nemám chut na jídlo, jediné co mi nevadí tak mandarinky :grinning:
26. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav To je krááásný :slight_smile: :slight_smile: Tak ukaž fotečku :slight_smile: :slight_smile: jeee, ten je miloučkej :slight_smile: jinak mě dneska vzbudil strašněj hlad a jsem strašně vybíravá, nic mi nechutná, co je doma to nechci, hrůza, ale hlad mám pořád a musím zatukat, tak mě špatě není, ale trápí mě zácpa, to taky není moc příjemnýho :( :( ukaž fotečku, těšim se :slight_smile:
26. lis 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak to je za chvíli :slight_smile: tak to přeju hodně štěstíčka, at to vyjde klidně hned na poprvé :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 neříkám,že to je něco extra, ale když už to řekl i manžel, pěkně to jde vidět zepředu, jak se mi vyrýsovalo bříško,jakoby vystouplo z kyčlí :dizzy_face: ale pořád je to mini bříško, včera kamarádka si taky všimla, prej už se kulatím..že na mě to půjde vidět rychle,jelikož jsem hubená.

Včera jsme měli v práci oslavu narozenin,běhěm hodiny jsem všechno ochutnala a byla jsem spokojená jak želva :grinning: Tolik jídla, to je sen :slight_smile: 9.11. jsem ještě vážila 51,9, dnes 53,8 :sunglasses:
26. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav Jeee, krásné bříšenko :slight_smile: už se pěkně kulatí :slight_smile: Já už mám taky pěkně vystouplej pupajz hlavně dole a nejde to zastrčit :grinning: to jsi fakt hubenoučká , to bude vidět hnedka :slight_smile: Já jsem se vážila dneska a mám 57 kg, tak budu jak slon určitě až poroste :grinning: Jee, no to se nedivim, že jsi byla spokojená, taky bych byla :grinning: mě hrozně trápí že nemůžu jít na wc, jsem nafouklá, břicho mě bolí :( doktor mi na to předepsal, ale nechtěla jsem zatim to brát, že se to spraví samo, ale dneska už jsem si to vzala, mužou to i těhotný a četla jsem tady, že to zabírá, tak snad :(je to DUPHALAC :slight_smile: kdyby náhodou taky trápili střevíčka :grinning:
26. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 tak trápí ale ještě v normě, chodím co druhý den a někdy to je dřina že to tak musím napsat :grinning: Ale nic co by se nedalo vydržet. Na další kontrolu jdu až 27.12. to je taaaaak dlouho :D Ale už budu mít průkazku :wink: Zachvíli budeme mít takový pupíky, že si neuvidíme na nohy :D
26. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav No já když si to tak vezmu, tak jsem týden pořádně nebyla, jen vždyky maliko a břícho teda bolí, tak jsem zvědává, jestli ten sirup pomůže aspon malinko :slight_smile: ještě prý pít magnézii pomáhá, tak si ji koupím :slight_smile:no ty jo, to je doba co, ještě měsíc, ale pak už to nebude fazolka, ale krásný malý miminko :slight_smile: ja se strašně těšim na pupík až ho budeme na jaře a v létě ukazovat hezky v tričku :grinning: já jdu 5.12 vubec to neutíká !! doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile: budu cca 6+6 nebo 7+0,podle ovulace, tak snad bude už i srdíčko :slight_smile:
26. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek