"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

bassatorka
21. lis 2011

@dashyyy Ahoj dnes máš jít k mudr ne? Já jsem zvědavá,když jsme otěhotněli stejně co tam u tebe už uvidí ,tak dej vědět 🙂 Mimochodem Filip se mi takyc moc libí 🙂

bassatorka
21. lis 2011

@aluskaasimon Snad příšte tam budou // držim palce

aluskaasimon
21. lis 2011

@bassatorka Dekuju, ale nevim nevim. Manzel uziva antibiotika, tak to asi zrovna nepomuze 😖

wann14
21. lis 2011

@lucille85 Myslim na tebe a moc drzim pesti at vse dopadne dobre ... drz se

pajiskazemlyna
21. lis 2011

@lucille85 Taky na tebe moc myslím ! A držím palečky, ať se mimísek dobře uchytí a vše je v pořádku ! Hlavně se opatruj ..

Jinak já jsem holky dneska 18 DC a po ovulce ani stopa ? 😒 To zase bude dlouhý cyklus, já se na to vykašlu 🤐
Všem již zjištěným i nezjištěným budoucím maminkám držím palečky!
a přidávejte holky fotečky, ať se my snažilky můžeme kochat ! 😵

dashyyy
21. lis 2011

@bassatorka ahojky, já se dneska teprve objednávala ale mám si zavolat až zítra takže půjdu nejdřív ve středu ☹ můj dr. ordinuje jen dva dny v týdnu takže jsem se ještě neměla kdy objednat.. taky jsem zvědavá a dneska mi v práci říkali, že mi nějak roste břicho 😀

jankaander
21. lis 2011

Já jsem dnes 23DC a chvílema bolesti na menzes,no uvidíme kdy to přijde 😉

luckawest
21. lis 2011

Já jsem 25DC a břicho mě bolí už tři dny...☹

dashyyy
21. lis 2011

@jankaander a @luckawest holky držte se buďte trpělivé však uvidíte 😉

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy Díky 🙂

dashyyy
21. lis 2011

@luckawest není zač=) vím o čem mluvím břicho jako při MS mě bolí už skoro 14 dní 😒 a asi úplně jen tak nepřestane... žít se s tím dá 😀

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy 🙂) to jsi dobrá.. Mě to vyděsilo min. mesic, vždy mi bylo zle až při MS, ale teď hodně před ní, asi se mi mnění tělo a dospívám🙂)))

dashyyy
21. lis 2011

@luckawest no to u nás je to bublina ale uklidnilo mě že to takhle mají skoro všechny holky tady 😀

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy 😅

dashyyy
21. lis 2011

@luckawest a jak dlouho se snažíte a tak???????

luckawest
21. lis 2011

Málo, teprv 5 měs. jsme spolu 10tý rok 🙂 normálně jsem vklidu, ale poslední dva měsice šílím, můj strýc se pokouší s manželkou o dítě víc jak 10 let, proto se bojím a má sestra otěhotněla hned po vynechání antikoncepce, ale tu já nikdy nebrala...

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy Málo, teprv 5 měs. jsme spolu 10tý rok normálně jsem vklidu, ale poslední dva měsice šílím, můj strýc se pokouší s manželkou o dítě víc jak 10 let, proto se bojím a má sestra otěhotněla hned po vynechání antikoncepce, ale tu já nikdy nebrala...

dashyyy
21. lis 2011

@luckawest a teplotku měříš?? a co dr bylas pro nějakou radu nebo na kontrole? 😉

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy ale vdaná jsem 5 měs.

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy byla se zánětem, bojím se vyšetření, on mi řekl, že to budeme řešit až v červnu, po roce, dřív to prý nemá cenu, jím tabletky kys. citronove a manzel vitamin e v tabletach 🙂

dashyyy
21. lis 2011

@luckawest tak to je hezký 😉 my se zatím nebrali jsme spolu přes rok a celou dobu co spolu chodíme spolu ui bydlíme a budujeme... měla jsem předtím chlapa skoro 7let a jsem strašně ráda, že jsem s ním nezůstala.. nikdy jsem nebyla tak happy jako s tímhle 😉

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy jo taky mi řekl, že už patřím mezí starší prvorodičky a to mi je 25 let 🙂)

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy tak to je lepší, že jsi štastná, já to beru na čtyři roky vztahu, manžel je část. invalidní, takže beru život po nehodě 🙂)))), od te doby jsme jako pár i se společným bydlením..

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy omlouvám, že ti to tak říkám, říkám to všem, ale ne aby nás litovali, ale aby ostatní věděli, že se dá žít i tak..🙂))))

dashyyy
21. lis 2011

@luckawest vesměs to chápu.. jsou lidi, které takováhle životní událost spojí daleko víc a nebo naopak.. naštěstí patříte do té první skupiny a to je podlě mě krásný! 😉

hanickaa.d
21. lis 2011

@petinkas je to to trochu později, ale zase toho více uvidíte 🙂

hanickaa.d
21. lis 2011

nazdárek dámy, u mě nic nového, dneska 7DC tak uvidíme jak dopadneme tento měsíc 🙂 včera jsme si udělali radost v IKEA tak ještě trochu poutrácet než přijdou jiné starosti 🙂

luckawest
21. lis 2011

@dashyyy děkuji, jen ten mrňous knám moc nechce 🙂))

twistinka123
21. lis 2011

holky co jste chtěli brožurky, už jsem to dostala do emailu takže vám to jdu rozeslat!!!! tak doufám že vám to pomůže!

gabuli202
21. lis 2011

Holky, tak dnes jsem 14DC, jsem pořád nafouklá, jak kdybych snědla balon 😀 Ale manžel bere od čtvrtka antibiotika, myslíte, že to má velký vliv na snažení? 😒