Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
31. bře 2009

no vidis, tak se zabav svatbou, to je preci zabava a urcite jeste nemas vse 😀 treba si vymysli rucne vyrobene pozvanky, karticky na stul..v powerpointu si clovek vyhraje..nebo sve drahe polovicce vymysli z vasi oblibene fotky darek, je ntak.,.pro radost..jukni treba na stranky fotolabau, maj tam hromadu hezkych veci 😉

dudunidu
31. bře 2009

ahojte kočky promiňte že jsem tu teď nebyla... Nebudu mít čas dočítat, tak aspoň zdravím narychlo Matavu s Kuřátkem, nebo se tu takto večer potuluje ještě někdo? Mám pro vás tip, pokud už ho neznáte - dočetla jsem se něco o tzv. prstíčkové metodě - neboli další možnost jak zvýšit pravděpodobnost početí...
A chtěla jsem se na oplátku zeptat - kolikátý den bílk.hlenu je vhodný ke snažení, prosím? Mně to prácv začalo, ale ovu testík zatím negat... Mercííííí 🙂)

kuratkol
31. bře 2009

matava: Máme už vše na svatbu zařízené, co bylo potřeba. Chybí jen oblek pro MP a přesvatební smlouva. Oznámení už máme tak měsíc hotové.

dudu: Hlen nesleduju, u každého je to jinak. Nejlepší je pro mě ovu test.

dudunidu
31. bře 2009

Jinak kuřátko přesně mě taky napadlo, co říká Matava, zkus se víc zabavit organizováním svatby... Třeba než si vymyslíš přesně jakou budeš mít kytici, jaké budou mít maminky, svědkyně, družičky, výzdoba na stoly... Nebo začni dělat seznam svatebních darů... nebo zasedací pořádek... A tak... Jsou toho mraky... Já se totiž bojím jedné věci - že budeš-li se upínat jen a pouze k mimi a nebudeš svůj život užívat, ale jen přežívat, tak tvoje tělo tem stres vycítí a mimíškovi se třeba nebude chtít přijít. Já vím, ono se to snadno radí a hůř provádí. Dejme tomu, že tě to bude v práci nadále štvát, ostatně jako většinu lidí asi🙂 Ale proč si nezajít večer do kina, na večeři do nějaké supr restaurace, nebo na procházku? Prostě se věnujte jeden druhému. Dělejte si malé radosti, nemusí to být vůbec drahé... Jde o to se nenechat vydeptat a tošku se radovat. Uvidíš, že to zvládneš! 🙂

matava
31. bře 2009

souhlasim s dudunidu....setkejte se nekdy s mzikem rovnou ve meste, nechodte primo domu..bezte se projit rozsvicenou Prahou, na trhy,..je skoda ten tyden jen prezivat....na to je Prahy skoda 😉
dudunidu, jestli jste se nesnazili vcera, tak dnes bych to urcite zkusila, proste bych v tomhle obdobi sexovala obden 😀

kuratkol
31. bře 2009

dudu: Už máme vše, máme jen oběd s rodinou, už není co vymýšlet. Prostě mám depku, kterou má snad občas každý... Ale máš pravdu, že přežívám a to nejen kvůli mimi jako spíš kvůli té debilní práci, která mě neba...
Kvůli mimi neberu léky na srdce, protože to prostě nemůžu a když je neberu, tak ze stresu mi bouchá srdce... Od května začnou děsný stresy, takže pak už vůbec to nepůjde... Na večeře nechodím, mám tu dietu, která už mě taky neba nějak.... Jak to máš v práci ty?

dudunidu
31. bře 2009

Matava: sexovali jsme v neděli večer a v pondělí jsem miláčkovi poslala instrukci smskou, že večer nic nebude, že se budeme snažit obden, blbě jsem to vysvětlila, sakra a než jsem přišla domů, tak to stihl růčo🙂 Takže dnes bohužel, protože asi by ty mršky malé neměly moc šancí doplavat 😉 Musím počkat na zítra. 😝 A ve čtvrtek jdu na gyndu, mrknou se mi na vajíčko. Za sono 100 Kč, to za to ráda dám 🙂

kuratkol
31. bře 2009

dudu: Já taky byla mrknout na vajíčko a evidentně z toho stejně nic nebylo, i když vajíčko bylo dokonalé ☹

dudunidu
31. bře 2009

Praha je krásná, to je fakt... A se spoustou možností vyžití... Kuřátko zkuste si společně užívat toho, že máte hromadu času a můžete podnikat, co vás napadne... Až otěhotníme, budeme už mít jiný režim a co teprve až se ti naši potomkové narodí! To bude záhul, že budem vzpomínat na staré zlaté časy, kdy jsme se mohly flákat a volný čas podřizovat jen sobě 😅 Jo vidíš, můžeš začít třeba před svatbou chodit na solárko! 🙂

dudunidu
31. bře 2009

kuřátko a ty už víš jistě, že nejsi těhu?

dudunidu
31. bře 2009

Teď se dívám do tabulky a máš oček MS až 5.4., tak neházej ještě flintu do žita, stejně se to prý má testovat až v ten den, kdy MS nepřišla, teď je ještě brzo, ten hormon se ti ještě nemusí vyplavovat, ne? 🙂

kuratkol
31. bře 2009

dudu: Solárko riskovat nebudu, mám blbou kůži, ze slunka mi vyskáčou akorát takový červený fleky, které hrozně svědí. Vím, že nejsem těhu, nic necítím a cítila bych prsa, kdybych byla. Jdu spát, dobrou.

dudunidu
31. bře 2009

Omlouvám se, padá na mě únava, dobrou noc holky! 🙂

kuratkol
1. dub 2009

Dobré ráno 🙂

lenicenka17
1. dub 2009

Holky dobré ránko všem,jdu vás dočíst 🙂

gab123
1. dub 2009

Dobré ráno holky,já jdu na ty okna jen jsem vás dočetla.
kuratko já nevím jak ti pomoci všichni maj pravdu moc se na to upínáš!tak změn práci zajdi k doktoru musíš něco zlomitjinak to nejde.U mě se to nakyplo 2 potratem a dala jsem výpověd a v listopadu byla jsem tam do konce pros.a už jsem těhu.Musíš udělat asi něco jiného něž sexovat.
já přesně přežívala když jsme se snažili po 2.- 9 měsíců hrůza netrap se a žíj....

dudu na sono za 100kč já tam chodila 2 do měsíce na ovulku a nikdynic neplatím to je vydřiduch!

jsem zvědavá co ta blondy vyřeší s těmi doktor.

lenerka
1. dub 2009

čus

jsem tu jen na skok
hlídám u švagrový její dcerku,ale je to pohoda
když jsou 2děti ,tak si vyhrajou 😉

zítra razíme do ZOO
a večer snad už budu na netu

lenerka
1. dub 2009

a co je tady nového?
je tu nějaká nová těhulka?

já mám mít ovu dneska,ale jsme na návštěvě a to jě mě blbý sexovat,takže se to mimčo,asi tento měsíc zas nepovede
jsem z toho smutná 😢

lenerka
1. dub 2009

kurátkol

vy budete mít předmanželskou smlouvu?
my jí nemáme

lenerka
1. dub 2009

kurátkol

já bych 100%neděla těhu test,když mám očekávanou MS 5.4.je to brzy
neboj bude to dobrý a zadaří se
já tomu taky věřím,že se nám to snad povedlo,i když poslední sex byl v neděli
a ovu až snad dnes nebo zítra
i když jsme na návštěvě,možná ,že toho manžu znásilním 😀 😀 😀 😀

terecka
1. dub 2009

Ahoj, tak už jsem tu zas 🙂 Dneska ráno jsem si dělala znovu testík, ale mám pocit, že ta druhá čárečka byla snad ještě slabší než včera, tak nevím... 😒
Každopádně MS zatím nikde ani nemám takový ten pocit, co jsem před tím vždycky mívala.. Asi ještě počkám a jestli to nedostanu do konce týdne, tak si udělám nový test a k doktorce.. Ale stejně je to divné, kdysi (než jsem začla brát antikoncepci) jsem MS dostala dřív než za 4 týdny a teď po vysazení nic.. Ale možná, že si to moje tělo musí nějak uspořádat.. anebo třeba přece jen mimi..? 😉

akzeret1
1. dub 2009

Cauky holky 🙂
vítám nově příchozí 😉

Kuratkol:nesmutni,ještě nic nevíš jistě.Ber to sportovně,alespon nebudeš rodit o vánoce 😉 a dítko bude mít narozky jindy 😉 malá je 18.12 a má všechno najednou tak mi to připadne ochuzené.Se mi to kecá co,když už dítko mam,ale tak na nějakej čas bych měnila mam toho nad hlavu

cauky Lucko:jak je na návštěvě?se ti musim poztěžovat jak malá zlobí ty její hysteráky no mam dost 😔 tak na to vlítněte i na návštěvě,at neprošvihnete ovulku 😉

dudunka
1. dub 2009

ahojky holky! 🙂

Gab: no s tou stokorunou za sono - na gyndě mi řekli, že jim pojišťovna platí tuším 7 sono ročně (s tou cifrou si nejsem jistá) a že ostatní nad rámec si musím platit - za 100 Kč. I když, když se nad tím zamyslím, tak mi jich letos určitě nedělali víc jak 4, takže stejně bych snad ještě neměla platit, hmmm? No já to neřeším, Mudr. mi vyhovuje, připadá mi že jsem v dobrých rukách, nechci měnit, ty prachy radši dám...😕

Lenerka: Manžu znásilni 100%,snad vás nechají spát v nějaké samostatné místnosti, ne? Však se u toho nemusí třást zdi!! 🙂) A v nejhorším i kdyby vás uslyšeli, budou maximálně závidět váš sexuální apetit 😀

rennik
autor
1. dub 2009

Ahoj holky hlásím se z noční, jak pak se máte??? Já mám docela klídek, dětičky pomalu ulehají ke spánku takže snad bude do rána pohodička 😉

luciasek001
1. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem tu. Dneska den nic moc.
Ahoj rennik, jak se vede? Už jsi si zařídila tu práci abys nemusela dělat noční?

rennik
autor
1. dub 2009

Ahoj Luciasku ne nezařídila ale z druhé strany mi to až tak nevadí, jak už jsem psala sice se nevyspím ale oproti ranním směnám mám úplný klid, udělám si svou práci a to je všechno pokud zrovna není nějaký příjem,zato na ranních se nezastavím, je uřícená, hladová, unavená, bolí mě nohy a bývá mi víc špatně. Proto jsem ráda že aspoň na těch nočních si odpočinu. A co ty jak je?

luciasek001
1. dub 2009

Aha, a je ti dobře, bříško pomalu roste, těšíte se na mimi 🙂 Závidim. No já. Nakonec dorazila MS a ještě o celý 4 dny dřív. Nejdřív jsem myslela, že je to zahnizdování, že jsem spíš špinila, ale nakonec se z toho vyklubala mrcha 😠 Takže o velikonocich jedeme na hory tak to budeme zkoušet dál.

rennik
autor
1. dub 2009

tak to ti budu moc držet palce aby to tentokrát vyšlo. No s tím bříškem máš pravdu, nechápu že tak brzy ale pomalu opravdu roste, mám problém dopnout rifle, připadám si čím dál tím víc tlustá a mám hrozný strach že na se nevlezu do svatebních šatů a že budu mít opravdu velké bříško. Snažím se každý den lehce cvičit zatím mi to nedělá problém ale to bříško roste i tak to je marné, k tomu to patří, spíš mě překvapilo že tak brzy vždyť jsem teprv v 6 týdnu ( od zítra) tady na koníkovi mi to počítá o týden navíc.

luciasek001
1. dub 2009

Aha, no vidíš tak aspon víš, že je vše jak má být. Já jsem taky zjistila, že se nevejdu do jedněch kalhot, ale těhotenstvím to bohužel neni ☹ Díky za palečky, třeba to protentokrát vyjde. Budeme se snažit 😵 Já myslim, že do šatů se vejdeš, vžyt jsi řikala, že je máš na šněrovačku. A co rodičům už se to chystáte na ně vybalit? 😅

rennik
autor
1. dub 2009

já bych hrozně ráda ale dohodli jsme se že ještě počkáme do další prohlídky až dostanu těhotenskou průkazku a bude opravdu vše jak má být tak to oslavíme, snad to tchýně přežije ve zdraví, dneska měla hroznou náladu, byla naštvaná jen co přišla z práce, s nikým se nebavila, no jsem docela ráda že jsem v práci.Fakt si neumím představit jak bude reagovat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru