Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
21. dub 2009

luciasek, pilates, power joga. Co s ním vůbec máš? Já mám s jedním taky ptoblémy, nemám v něm chrupavku a mám ho kousek ulomený (kosti), trošku v něm vrže, občas to bolí, ale nějak to neřeším.....

lenerka
21. dub 2009

tak to jsem ráda,že je u terky vše ok
budeme jí držet palečky

jsem zvědavá,která bude další 😉

kuratkol
21. dub 2009

další bude blondy 🙂 Už zítra 🙂

luciasek001
21. dub 2009

blondy, pilates mě neba a na power yogu občas zajdu. Mám vybočenou češku a při nějaké námaze at už to jsou schody apod, to dost bolí a ted už otéká.

blondynka400
21. dub 2009

kuratkol, tebe ty vtipy dnes nepřejdou, že? 😀

luciasek, hm, nebo kalenetiku a klasickou posilovnu a vybírat si stroje.....

lenerka
21. dub 2009

blondy jo 😉
tak to jí přeju

luciasek001
21. dub 2009

blondy, něco vymyslim, dík za typy. Mějt se krásně, jdu na kutě, ahoj

lenerka
21. dub 2009

luciasek dobrou

blondynka400
21. dub 2009

lenerka, ono to nebude tak horké....
lusiasek, dobrou 😉

lenerka
21. dub 2009

blondy já mysella,že se snažit nemůžete
takže že by bylo mimčo na cestě jo? 😉

blondynka400
21. dub 2009

lenerka, no my jsme se nesnažili.... Protože byl pryč, teoreticky jsme možná ovu stihli, když by tedy vajíčko bylo dlouho trvanlivé.... No a pak zas nic nebylo, protože jsme brala ATB. Ale já fakt nevím, zpoždění od soboty, BT se drží, viz grafík v albíčku, nějaké příznaky by také byly, ale test včera negativní (tedy nějako noname). Tak fakt nevím. Zítra asi testnu.

lenerka
21. dub 2009

holky já se s váma loučím
jdeme mě v TV seriál
pa dobrou všem

snad se zítra zase objevím

dudunidu
21. dub 2009

ahojky holky a současně téměř dobrou noc, dnes jen na chvilku... Teda Blondy nás pěkně napíná, co? Moc držím palečky, aby tam zítra byla čárečka! 🙂 Teda to by ale byly super spermie, kdyby to vyšlo jen z jednoho sexu, ty jo, to by nám všem klesla čelist, chi-chi! 😀 😅
Kuřátko já jsem taky nevěděla, že jsi přerušila dietu? No mezi námi děvčaty já taky, musíme se do toho znovu obout! 🙂

dudunidu
21. dub 2009

Jinak já furt MS nemám, mrcha se loudá, kdybych aspoň měla teplotky a mohla si bláhově myslet, že jsem v tom, ale bohužel... Už ať sviňa dorazí, jak si ji mám přivolat? Hmmm.... 😕

dudunidu
21. dub 2009

Tak jsem se na vaši radu přihlásila na fertilityfriend. Tak uvidíme, co z toho vzejde🙂 Má smysl tam zadávat data pozpátku nebo stačí ode dneška do budoucna? Dobrou noc kočenky... 🙂

kuratkol
22. dub 2009

Dobré ránko 🙂

Tak co blondy ? Nenapínej 🙂

kramlinka88
22. dub 2009

Dobré ranko....

kuratko: já myslím že tam blondy ty // objevila a ted se z toho nemůže vzpamatovat 😉 😀

kuratkol
22. dub 2009

kramli: Asi jo....

kuratkol
22. dub 2009

blondy: Se ti nějak nechce nám říct, že jsi těhotná 😉

terecka
22. dub 2009

Ahojky holky, včera jsem nějak neměla čas ani náladu, tak jsem se nepřihlašovala...
Jinak u mě to asi nemůže být úplně normální, ráno jsem šla na wc a když jsem se utírala, tak to bylo trochu načervenalé, krev mi netekla (jako třeba při MS), ale když jsem šla do sprchy a strčila si prst do pochvy, tak tam trochu krve bylo.. no to bylo něco na mě, takže jsem letěla k Mudr. Vyšetření ok, na ultrazvuku byla vidět i akce, pro jistotu mi vzala ještě i krev a zítra odpoledne po práci si tam mám skočit ještě jednou na prohlídku.. no moje nervy ☹ Říkala, že zítra podle výsledků se rozhodne, jestli mi nasadí nějaké hormony nebo ne.. Jo, a jinak jsme v 6. týdnu 🙂

Vzala jsem si dneska dovču a budu odpočívat... snad to pomůže..

terecka
22. dub 2009

rennik, koukám, že jsme na tom podobně, mě, když nejím, pravidelně bývá taky trochu nevolno.. A zvracení taky z duše nenávidím, ještěže tohle mě minulo.. Jinak držím pěsti i sestře, ať se nevzdávají, ono to určitě vyjde..
blondy, držím pěsti, ať to je těhu a ať je vše ok.. 🙂
kuratkol, třebo to už vyšlo, hmm?! 😉
leni, teda dávej na sebe bacha, holka! Ale štěstí je, že se ti nic nestalo a i kdyby ti pokuta přišla, tak to není tak zlé..
luci, gratuluji k výročí.. a že by to bylo těhu..? To, že se ti mění chutě by mohl být příznak... 😵

No, už by to nějakou těhuli chtělo, co vy na to?! 😎

terecka
22. dub 2009

Jo, a renniku my budeme mít asi taky chlapečka, taky se mi spravila pleť, tak hezkou jsem ji neměla už od puberty 😀

blondynka400
22. dub 2009

Ahoj holky,

tak hlásím test negativní, ale BT se stále drží, fakt to nechápu.... 😖

terecka, hele to krvácení fakt není v pořádku.... Kdyyb to bylo jen hnědé špinění dejme tomu, ale jestli je to krev.... Nevím na co ta doktorka čeká, podle mě by už jsi dávno měla brát utrogestan nebo duphaston do konce 1. trimestru a možná i ascorutin. Obojí není nic, co by tobě nebo miminku ublížilo, spíše naopak.

dudu, zadej si to tam i nazpátek, at máš statistiku, je to lepší a za měsíc tam máš teplotky dané hned 😉

terecka
22. dub 2009

blondy, neměla by sis raději zajít k lékaři?
Ono to vlastně ani krvácení není, teď to bylo spíš jako špinění... Neumím to dost dobře popsat asi.. každopádně podle kontroly v pochvě žádná krev nebyla, jen to bylo trochu narůžovělé kolem čípku.. Zkusím to s ní zítra probrat a uvidíme...

kramlinka88
22. dub 2009

blondynka: no tak to je vážně divné.... 😒 A nemůže to mít nějakou spojitost s těma antibiotikama ??? Já totiž vím, že když jsem občas brávala antb. tak i při probíhající MS se mi MS najednou ztratila a pak si přišla až někdy po dobrání....ale těžko říct, jestli to tak ovlivňuje i ty BT, ale když je dokáže ovlivnit i trocha alkoholu nebo nedostatek spánku.... 😕

blondynka400
22. dub 2009

terecka, no já to nemám s doktorem tak jednoduché....
Ale příští týden letím do čech, tak tam zaskočím, jestli nepřijde MS. Tak jsou známy případy, kdy žena těhotná je, ale testy m negativní... No každppádně já bych chtěla buď MS nebo těhu, tohle mě fakt štve. Navíc já na těhu ani nějak nelpim (myslím tento cyklus), jak jsem brala ty ATB a tak....

Jinak to s ní určitě prober, ono v podstatě i malé špinění není v těhu v pořádku a může znamenat časný abort. Takže na to fakt opatrně a nenech se odbýt... Už viděla to žluté tělísko?

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka, antibiotika by neměli mít s MS žádnou spojitost.... Já je začala brát chvíli po ovu, a teplotu mi to určitě neovlivnilo. Ono je otázka, proč ty antibiotika bereš, jestli na nějaký akutní zánět nebo z toho důvodu, co je mám já....

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: aha tak to já jsem nevěděla, že je to takový rozdíl, ono taky to co jsem popisovala bylo už nějaký ten rok zpátky a od té doby jsou v oběhu určitě úplně jiné antb. já jsem je tenkrát brala snad jenom na angínu nebo něco takového "banálního". Tak uvidíš co bude....ale ten přáští týden by sis k tomu mudr měla určo skočit 😉 Jen tak pro jistotu 😉

terecka
22. dub 2009

blondy, žluté tělísko už zahlídla, zítra to s ní teda proberu..
Jinak ti držím pěsti, ať ti to vyjde, ať už tak či onak.. chápu, že tahle situace není zrovna ideální, nejhorší bývá to čekání...
No nic, jdu odpočívat, tak vás opustím, večer snad ještě na chvilku zaskočím...

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka, tak ot nebylo ATB, ale spíš tou nemoci.... Hlavně když jsi nemocná, většiou se ti posune ovu, a pak celý cyklus.... Už jsem objednáná 😉 Max. kdyby MS přišla, tak to zruším..... Prostože jinak jsme domluvené že přijdu po dvou neúspěšných cyklech 😀

terecka, hezky odpočívej a dávej na sebe pozor 😉 Tak to je dobře, že ho zahlídla 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru