IVF březen 2024. Jde někdo?

spygy
16. únor 2024

Ahojky, jde někdo do pokusu IVF v březnu? Pojďme se vzájemně podpořit.

kaj_ka
16. únor 2024

Ahoj ano já 🙂 Bude to moje první IVF vůbec, mám z toho strach ☹. Co ty, už máš se stimulací zkušenosti ? Do jakého centra chodíš/te?

klchudik
16. únor 2024

@spygy ano já, půjdu na první ket. V únoru jsem měla Opu a hned kryo...tak teď v březnu jet 🙂🍀

bh8
16. únor 2024

Taky jdeme do toho.. jeste se v tech zkratkach ztracim😀

spygy
autor
17. únor 2024

@kaj_ka ahojky, u nás je to taky úplně nová věc. Je to nás první pokus IVF. Chodíme už přes rok do Pronatal Sanatorium Praha, žádný problém zjištěn není, kromě nízkého AMH 0.88. Vše nám bylo na klinice krásně sděleno, tak vlastně víme co nás čeká. První den menstruace si mám v březnu volat a hned druhý den se zastavit na klinice pro léky a začneme stimulovat

spygy
autor
17. únor 2024

@klchudik co je kryo?

spygy
autor
17. únor 2024

@bh8 taky mi ty zkratky dělají problém 😆🙈🙉

bh8
17. únor 2024

@spygy my jsme take oba v poradku, jen mam po mimodeloznim jen jeden vejcovod.. ale jiny problem nemame.. dnes bych mela dostat menstruaci, tak v pondeli bych mela jit do CARu

klchudik
17. únor 2024

@spygy Opu - je odběr vajíček, kryo je mražení a ket je kryoembriotransfer (transfer zamrazeneho embria) 🙂 ono až si tim projdeš, tak budeš chápat 🙂

spygy
autor
17. únor 2024

@bh8 také mám po mimoděložním s jedním vejcovodem

kaj_ka
17. únor 2024

Já už mám 3 letou holčičku 🙂, těhotná jsem byla celkem 3x, první bylo ZT, druhé biochemko a pak vyšla naše holčička. Tehdy všechny tři těhotenství bez jakéhokoliv snažení, plánování, dokonce jsme vždy měli nechráněný styk až týden po OVU dle kalendáře a i tak nám to vyšlo 🙏 no a tak nějak jsme čekali, že to teď bude stejné a ono prd. Už přes rok se snažíme a ani jednou to nevyšlo. U mě nejdřív podezření na Sactosalpinx, nakonec nepotvrzen a zřejmě mám po předešlém porodu neprůchozí vejcovody. Muž má spermio na jedničku. Chodíme do IVF Cube, tak teď už jen čekám na menstruaci a v březnu začneme stimulovat a rozhoduji se, zda jít hned do ET nebo nechat tělo odpočinout a jít až do KET - jak to máte holky vy? 🙂 Bylo nám řečeno, že s našimi výsledky není třeba žádné doplňkové metody (ICSI, prodloužená kultivace, asistovaný hatching a MFSS) už máme v základním balíčku.. doufám, že nám to vyjde na poprvé, té stimulace se hrozně bojím 😒

klchudik
28. únor 2024

Tak jsem dnes byla na kontrole a děložní sliznice ok, takže v pondělí KET 🙏

spygy
autor
29. únor 2024

@klchudik tak to moc držím palečky 😉

klchudik
4. bře 2024

Holky tak já dneska kryoembriotransfer 🙂 nechala jsem si k tomu dát embryoglue, tak uvidíme 🙏🏻

pzuskova
4. bře 2024

@klchudik dobrý večer, jak vysokou jste měla sliznici? Držím palce!

klchudik
4. bře 2024

@pzuskova nevím, dnes mi neříkali, ale ve středu když jsem byla na kontrole tak 10.

spygy
autor
10. bře 2024

@klchudik tak jakpak jsi na tom?

klchudik
10. bře 2024

@spygy včera skoro nic na testu a dnes okem viditelný duch 😍

bh8
11. bře 2024

@spygy a Ty jsi byla? Nam to vychazi ted na konec mesice, pristi tyden cekam ms a zacnem stimulovat

spygy
autor
11. bře 2024

@bh8 mě to teprve vše čeká. Zítra mám termín MS, pokud tedy dorazí, ihned volám a od druhého dne začínám stimulovat, potom odběr a ihned chci i vklad.

bathory87
12. bře 2024

@spygy ahoj,také se přidávám. 🙂

spygy
autor
12. bře 2024

@bathory87 a jakpak jsi na tom ty?

bathory87
12. bře 2024

@spygy před týdnem byl odběr krve, dnes jsme s partnerem byli na vyšetření a spermiogramu. Mám vyšší AMH hodnoty a zvýšená štítná žláza. Za 14 dní máme volat a asi se budou nasazovat nějaké hormony stimulacni. Mám jen 1 vejcovod,mam za sebou 2 mimodelozni a endometriozu... snažíme se od srpna ale protože mám myom už celkem velký co musí ven tak není čas a doktor doporučil právě ivf. Jsem nervózní co nás vše čeká. Nemám představu. Věk už také nemám nejnižší.

spygy
autor
13. bře 2024

@bathory87 je to hrozný, čím vším si ta žena musi projít, toto dříve vůbec nebylo, ženy rodilým nic se neřešilo, teď je to jen samý problém za problémem, ale věřím, že všichni se toho vytouženého miminka dočkáme 😉

bh8
13. bře 2024

@spygy a Ty jsi na tom jak? MS se dostavila?

spygy
autor
13. bře 2024

@bh8 MS se ještě někde courá, pokud nedorazí, zkusím testík a uvidím

bathory87
13. bře 2024

@spygy já nám držím všem palečky a aby to vše dopadlo dobře. Budu ráda když se všichni budou podílet s tím jak to vše u každého probíhá🙂

spygy
autor
13. bře 2024

@bathory87 já se urcitebudu podílet a budu také ráda, když se budou podílet i ostatní 😊

bh8
13. bře 2024

@bathory87
@spygy ja taky, tady placani se v tom.. je to silene

e_lys88
13. bře 2024

@spygy Ahoooj, jsem ráda, za tuhle diskuzi👍❤️🌈. Čekám na men. měla by dorazit zítra a poté KET, mám poslední embryoko, do dalšího procesu, už asi nepůjdu, je mi 36 let a z prvního IVF, máme skoro pětiletého syna❤️. Teď se to ve mně
všechno mísí, jsem více, ve stresu, než jsem byla, na úplném začátku…před IVF, asi tím, že to je poslední šance, mě totiž ty hormony, nedělají vůbec dobře, celé těhotenství, se synem, jsem proležela, tak moc zle mi bylo, pak ve třetím trimestru, hrozil předčasný porod, takže opět utrogestan a po porodu, jsem nevěděla či jsem… hrozné stavy😳.

e_lys88
13. bře 2024

@bathory87 ❤️