Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
22. kvě 2009

tedy ženský mě dneska šíleně bolí břicho
tak snad už je tady ta ovulka
manžel mě sejří šel na pivní festival do letnan a malá ještě nespí ☹

matava
22. kvě 2009

v letnanech je pivni festival? ten muj zas pred chvili prijel z te sluzebky..."louceni" bylo takove jak jsem tu psala, mezitim dve neutral sms a ted prijel neco zamumlal dal pusu na privitanou, juknul na maily a ted sedi u sportu..sakra...

lenicenka17
22. kvě 2009

lenerka:díky ale nepřišlo mi podstatné nechávat j tam ,raděj bych tam měla nějaké těhu test s 2 čárkami,ne?? 😅

matava
22. kvě 2009

takze lener, jsem s tebou..uprimne receno tu ted mit jeste dite, ktere by vnimalo me pocity a snazila bych se nejak pretvarovat, tak to by mi taky moc nepridalo... 😒

lenicenka17
22. kvě 2009

matava:tak co tak zkusit před ním nějakou tu převlékací fintu?? 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

lenerka :a co žemalá ještě nespí?

matava
22. kvě 2009

lenerko a tesik na ovu sis delala? treba bude ovu az zitra, kdy manzel neprijde zmozen z festaku...

matava
22. kvě 2009

lenicenko, jsem vonava, vysprchovana, v zupanku, ktery se mi rozevira no a vanu jsem ani jeste nestacila uklidit pote co jsem "shazovala hrivu" 😀 , a on to videl, jelikoz si na vanu daval plavky, takze vi i to, co, tedy neni 😉 , pod zupanem..ehm 😅

matava
22. kvě 2009

jsem se ho jemne zeptala jestli si mysli, ze jestli neumi udelat po prijezdu neco lepsiho nez koukat na sport..tak pry ze jo ale kouka dal, teda jo, provedl akci = prepnul z jednoho sportovniho na druhy.. ☹

lenicenka17
22. kvě 2009

matava:tak to ho vážně nechápu...... 😕 😨 😨 😨 😨

lenicenka17
22. kvě 2009

matava:tak po něm skoč a normálka ho znásilni!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

matava
22. kvě 2009

no jenze ja treba cekala, ze se po te dlouhe ceste pujde vyprchovat a pak bych to zkusila, ale on si jen vybalil a sedl k telce...
a..nejak jsem doufala, ze mi treba neco priveze, treba klobasu 😉 ale nic 😢 ..

lenicenka17
22. kvě 2009

matava:aha,tak to je fakt dřevák!!!! 😠 😠 😠

matava
22. kvě 2009

to teda je.. ☹ je smutny poslouchat nejaky sportovni utkani z vedlejsiho pokoje...
no ale jinak..nechces jeste na chvilku hodit tvuj outfit do albicka, ja jsem ji jeste nevidela 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

matava :pro tebe vše 🙂 momentík ju 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

máš to tam 🙂

matava
22. kvě 2009

teda ty jsi kocka! kazdopadne uz chapu blondy co psala o tech 5kilo za usima 😀
to tricko je super s tim pasem, uz davno jsem vyrostla z let, kdy bylo super mit odhalene ledviny..ted cucim jen po delsim trickach nebo si pod kratsi davam tilko 😉 obzvlaste v tom nasem openspace s klimackou sedet cely den s odhalenyma ledvinama je fakto zdravi.. 😒

blondynka400
22. kvě 2009

matava, prostě mu to politicky vysvětli 😠 Přeci jsi zajímavější než sport, ne? 😵

lener, co ta tvoje švagrová? 😕

lenicenka17
22. kvě 2009

No pořád nevím zda to byl dobrý kup každopádně něco sem koupit musela a byla sem omezena časově tak sem brala první sslušný úlovek...
Tak snad v tom netrhnu ostudu 😕

blondynka400
22. kvě 2009

leni, myslím že ne 😉. Sluší ti to. Nějaký hezký botičky a kabelku a je to 😎

matava
22. kvě 2009

ostudu netrhnes a kdyz te bude stvat dylka, tak slupnes jednu mentosku, vezmes nuzky a usmiknes to 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

jo jo ta délka mě štve ale ty cípy se mi tam líbí tak leda přešít,ale na to sem fakt líná jak veš 😒
Jo botky mám též nové už v tu neděli jak sme jeli nakupovat je teda jsou jen na platformě,podpadky nejsou moc vhodné tam kde jedem je dědina celá rozkopaná furt něco opravují a podpadky bych zničila a navíc každý krok jedno ehm ehm slovo

lenicenka17
22. kvě 2009

teď sem tu odahalila v čem půjdu tak su zvědavá kolik si to tu čte lidí ,kolik mě bude identifikovat dle oděvu 😀 😀 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

matava:tak co ?pořád vede sport? 😠

matava
22. kvě 2009

ted byl mensi vykyv od sportu, zeptal se me mezi dverma jestli ten zbytek spaget je volny..a zas zmizel..

matava
22. kvě 2009

Leni myslis ze nekdo z tveho okruhu znamych na tuhle diskuzi taky chodi?

lenicenka17
22. kvě 2009

No to právě nevím!!! 😅 😅 😅

kuratkol
22. kvě 2009

Ahojky 🙂

matava: Tak to by mě dost naštval ten můj, kdyby přijel ze služebky a téměř si mě nevšímal..... 😒

lenicenka17
22. kvě 2009

asi bych mu ty špagety nedala...... 😠 😠 😠

kuratkol
22. kvě 2009

a nejenom ty špagety 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru