Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
9. říj 2009

blondy, nejhorší je, že ted v ní vidím sebe.. víš ty začátky 😅

blondynka400
9. říj 2009

kualalik, a jak se dluoho snaží?
No je pravda, že každý si tím tak musí projít....
Já měla první cyklus taky utkvělou předsrtavu, že musím být těhu a přitom když byla ovu, tak byl manžel pryč 😝 😀

kualalik
9. říj 2009

blondy, ted v září to byl rok... už teda taky začali jezdit po doktorech, ale spermio v cajku, tak že závada na jejím přijímači 😅 A čeká ji ještě imunologický vyšetření, tak se uvidí. Dala jsem ji svůj jeřáb, kterej mi zbyl a tak se do toho pustí 😉 Nechce moc žádnou chemii 🙄

kualalik
9. říj 2009

hohohoooooo mě tam dneska skočil 15tt 😅 he.. jsem v šoku 😀 😀 😀

blondynka400
9. říj 2009

kualalik, tak koukám, nám to skáče vžcky ve stejný den 😀

Hm, tak to se jí ani nedivim.... A ovu prokazaná, nebo si to jen myslí?

kualalik
9. říj 2009

Ovu dle utz probíhá, folíky jsou a rostou 😉

rennik
autor
9. říj 2009

blondy na 22.10. to budu skoro končit 35tt 🙂

lenerka
10. říj 2009

ahoj renčo

koukala jsme ti do albíčka
pupík pěkně roste co?
to je dobře,aspoň se tam má Lukášek dobře 🙂

rennik
autor
11. říj 2009

Ahojky lener jo jo pupík roste víc a víc 🙂 aspoň tam má dost místa a může dělat blbiny což má moc rád 😀 docela je živý, hlavně v noci. Ty mi dávají čím dál víc zabrat, skoro nespím, špatně se mi dýchá a to už mám 3 polštáře, je mi hrozné teplo, a hlavně malý v noci hodně kope takže jsem přes den jak mátoha. Ale marné nějak už to musíme vydržet. Akorát uvažuju že pojedeme dřív koupit kočárek, jak je venku tak škaredě tak mám strach ať dřív nenasněží, to by se mi nechtělo ve sněhu prouzdat po obchodech.

dudunidu
11. říj 2009

ahojky těhulky, tak jsem na ten test nakonec nešla, hleník nebyl dle mého názoru vhodný a test stojí 400 Kč, tak je nebudu zbytečně vyhazovat... 🙂 Jinak jsem dnes 4 DPO, ale vím, že s tou naší kombinací neplodnosti by to byl spíš zázrak, takže budu trpělivá a ono to jednou vyjít musí, i kdyby za pár let a v CARu.

Noa vlastně zítra jde do CARu Pavlisa, tak jí všechny držme palce, ať se dozví nějaké pozitivní zprávy! 😅

lenerka
11. říj 2009

renčo

jo jo Kačka taky byla živá hlavně v noci
já chodila dost pozdě i spát a pak mě to dávala sežrat 😀
ale 3polštáře jsem mít nemusela
ale byla hodná ráno to mě nechla chrupat

vy ještě stále nemáte kočárek?
tak šuu šup
na horách prej už sníh napadne

a proč si ho neobjednáte přes net?
my to tak udělali a měli jsme pokoj
jen jsme jeli do obchodu si ho prohlídnout a pak jsme ho koupili
a spokojenost a ještě jsme ušetřili 1tis.
na netu se líp nakupuje tedy pro nás

lenerka
11. říj 2009

jo jo Pavlise budeme moc držet palečky ,aby bylo vše dobrý 🙂

rennik
autor
11. říj 2009

lener já jsem ho na netu měla vyhlídnutý a pak jsem zjistila že ho mají v obchodě v Polsku, což mám úplný kousíček a tam ho mají za 6500Kč a na netu je za 8-9 000Kč tak proto ho budem kupovat tam. Jinak hodně věcí taky kupujeme přes net, třeba postýlku s 14-dílnou sadou mám taky přes net, ještě není složená ale je super a hlavně za skvělé peníze, kdežto v obchodě vychází draho. 😉

lenerka
11. říj 2009

renčo

tak tojo,když máte Polsko blízko ,tak to je super
a co už u vás padal sníh?
vy bydlíte někde blízko Kudovy Zdruj?

já mám skoro všechno příbuzenstvo v Polsku a Londýně

kualalik
11. říj 2009

Lenerka, do Kudowe to mám já jakoby kamenem dohodil 😉 Cca hodina cesty 😉 Nedávno jsem tam taky byla...
Sníh u nás už padal... ale fakt to ještě nevydrží. Ale už tu přituhuje, tak to asi brzy zase přijde snížek 😵

Jsem si dneska konečně koupila v Tescu dvoje domácí kalhoty a nedře mě žádná guma 😀

lenerka
11. říj 2009

kualalik

to jo to jsi asi vášnivý lyžařka co?když jste tak blízko hor

no mě taky všechno mačkalo do břicha
skočila jsem k číňanům a nakoupila tepláky 2XL a pohoda
teď už nosím jen těhu oblečení
pupík roste

kualalik
12. říj 2009

Hoj ženy 😉

Tak jsem dneska kontrolně stoupla na váhu ráno, páč mi přišlo,že jsem snad už konečně přibrala a prdlajs. Mám zas kilo dole, to se paní doktorce asi nebude líbit což? 😒

lenerka
12. říj 2009

neboj
kámoška v těhu nepřibrala vůbec nic až jim to bylo divný
po porodu šla ještě se 14kg dole

lepší být fit maminka než kule bule 😀 😝

já včara vlezla taky na váhu
a mám 59kg takže spokojenost
začla jsme na 54kg takže to ještě není taková rána

blondynka400
12. říj 2009

Ahoj holky,

dudu, máš kontakt na pavlisu. Nevíš co s ní je? dluoho se neukázala...

renník, no máš už pořádné bříško 😀

kualalik, já začaal přibírat někdy 18tt. Ale doktorka už měla řeči a dělala mi kvůli tomu testy na štítnou žlázu....
Neboj ono se to zlomí a začneš přibírat. Já už mám nahoře 5 kilo 😀

lenerka
12. říj 2009

blondy

já taky 5kg
jen doufám,že to nebude zase těch 18kg jako při kačce 😝

ale je faktmže poslední týdny se nabírá hodně
já co kontrola to 1kg na hoře
äž jsem se to dr.bála říct ☹

lenerka
12. říj 2009

blondy

kolikrát už jsi byla na kuktivaci?
já už byla 2x
a příští týden jdu znova

blondynka400
12. říj 2009

lener, tak u mně je to pořád na 25tt, 5 kilo relativně málo, na to že jsem nezačínaal s nějakými tukovými rezervami (pak by se mělo přibírat méně). Ale je pravda, že teď to jde nahoru relativně rychle 😝

Myslíš kultivaci z pochvy? Proč tolikrát? Ty máš nějaké problémy? Toi není stnadartní postup. Já byla jednou a to proto, že jsme před těhu měla nějaké tay potvůrky a chtěli jsme vědět, zda jsou fakt pryč aby se to pak nehonilo na psoeldní chvíli....

rennik
autor
12. říj 2009

lener ne já bydlím v Třinci to je hned vedle Českého Těšína kde je přechod do Polského Těšína a tam je ten kočárek. Dohodli jsme se že ho zajedem koupit buď ve středu nebo čtvrtek. Bydlíme hodně v kopcích, zatím sníh nemáme ale cítím že přijde co nevidět. Je tady pěkně hnusně. ☹

Blondy to je co??? za chvíli se nevejdu do dveří, no marné rosteme čím dál rychleji. 🙂

blondynka400
12. říj 2009

renník, no máš hezké bříško, já s tím svým můžu akorát závidět 😀
Koilk jsi vůbec přirala? Jsem docela zvšdavá, zda budeš mít standartní mimi nebo obříka 😀

rennik
autor
12. říj 2009

blondy nestraš s obříkem, já se toho úplně děsím. Přibrala jsem 11kg 😔 hrůza a to se fakt necpu, možná že je něco i ta voda ale kdo ví. Já to beru tak jak to je, hlavně aby byl prcek zdravý. Ale jsem už taky zvědavá kolik bude vážit. 🙂

blondynka400
12. říj 2009

renník, 11kg je přeci docela pohoda, ne? Rozhodně ne žádná tragedie.... 😉
Tak příště na té kontole by ti už mohl dát odhad konečné váhy ne? 😉

rennik
autor
12. říj 2009

Blondy kéž by, nevím jestli mi bude dělat UZV, taky bych chtěla vědět jak to s prckem vypadá,ale hlavně jsem zvědavá na jeho služby v nemocnici a tudíž potenciální termíny porodu 😀 a taky jak vypadá čípek a jestli náhodou nemáme toho streptokoka, ATB by se mi fakt jíst nechtěly.

Jsem teď nějaká nemocná, mám teplotu a od včera mám střevní potíže, ☹ takže křeče v břiše jak vyšité, tak jsem si říkala no super příprava na porod, jsem to vydýchávala co šlo.

Dokonce i moje morče je nachlazené tak ho teď kurýruju co jde 😀 segra psala že blila celou noc, tak nevím jestli je něco ve vzduchu nebo co.

A těch 11 kilo- na mou výšku je to docela dost, už mi ty kila začínají vadit a hlavně je to znát hlavně v noci, hodně mě bolí klouby. Ale ji nak to ještě není tak šílené, akorát je před náma ještě 6 týdnů tak kdo ví kolik ještě přiberu.

blondynka400
12. říj 2009

renník, určitě se s ním nějak dohodneš 😉 .
Tak se brzy uzdrav, hold podzim jen a tohle blbý...

No já, já jsem zapoměla, že jsi malý pívo, ale i tak, si myslím, že to není žádná tragedie 😉 . Z toho že ti to vadí si nic nedělej, mně už vadí těch mých 5 😝 😀

rennik
autor
12. říj 2009

No já jsem zhruba do toho 25tt přibrala taky asi jen 5 nebo 6 kilo a pak se objevily ty otoky a najednou jsem měla za 1 měsíc 4 kila nahoře a pak už to jelo, ale jak říkám jsem s tím smířená, po porodu si hold dám do těla a budu se snažit shazovat co půjde, vždyť už jsem jak koule. S tou mojí výškou je to fakt hned znát a jsem teď celá oplácaná... ale z druhé strany mi každý říká, že se mi bude dobře rodit protože mám širokou pánev a boky taksnad mají pravdu.

s dr. se určitě domluvím, to nemám strach, možná ještě ne na konkrétním datumu ale jsem klidná když vím že časem mi ten termín určí a hlavně že tam bude. Chce se mi smát jak mi říkal že si to na mojí kartu napíše červeně aby nezapoměl 😀 a že mu to mám pokaždé připomínat. Už se na ko docela těším, jdeme za týden ve čtvrtek tak už aby to bylo.Nějak se mi to v poslední době vleče. 😠

kualalik
12. říj 2009

asi nenabírám,páč to hádě čerpá z mých tukových zásob 😅 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru