Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
22. lis 2011

@rennik nízký tlak?
to já mám teď docela často
mě pomáhá coca cola a nohy nahoru 😉
a kde jdeš na tu kontrolu?

rennik
autor
22. lis 2011

@lenerka do frýdku-místku. Já jsem si vzala i Magnezium protože se mi nějak třepou ruce tak uvidím.

blondynka400
22. lis 2011

@majule_j tebe, vždycky 😀 😀 Hele ty chodíš pracovat? Kdo ti hlídá malou?
@lenerka to by jsme mohli. Kozkse o Prahy, v Praze už jaksi nejsou vhodné pozemky 😝 😀 A když tak je to někde na kraji a nevědí co za to chtít, to už je lepší koupit něco leche za s dobrou dostupností, i tak ten pozemek nevyšel zrovna levně 🤐
Tak 400ml UM a pak vodu. Kolik to přesně nevím, nalije si sama do skleničky, nebo si otevře i petku a napije se z lahve a nebo má i ty sprotovní, ty má ráda a neteče to. 😀 Řekla byh tak kolem půl litrů víc ne. Podle některých pramenů je to málo, ale neřekla bych že trpí podle toho co vyčůrá. Nic jiného k pití nevedu a neuznávám, tedy ted jsem obměkla a občas má za odměnu trošku pomerančového džusu v té krabičce s brčke, ale je to ta čerstvá ne z koncentátu, to má ráda a občas trošku neuškodí 🙂
@rennik jen si dej a klíídek 🙂

majule_j
22. lis 2011

@blondynka400 chodím makat jen na pár hodin týdně,jinak spíš dělám z domu (jinou práci než kterou jsem provozovala).. do kanclu si chodím pro podklady a pak to doma bouchám do NT 😀 malou hlídají babičky, perou se o ni 😀 obě už jsou v důchodu, i když tchýně chodí makat na penzion,jen dopol,jak je potřeba.. tak že hlídačky by byly 😀

@lenerka naše cácora vypije cca 380UM a pak ostatní čaj,voda,ovoce a taky toho moc nedá,ale je průtokáč 😀 ona zdlábne dost ovoce (mandarinky, pomeranče, pomelo, ...)

blondynka400
22. lis 2011

@majule_j to se máš že máš hlídačky, já ne. Jedna pracuje (ikdyž tedy už je v důchodovém věku) a druhá je daleko a ani bych jí malou nedala. Taky něco mám co zvládám v poho s ní homeofficem, ale chci změnu a budu to muset nějak řešit. A zatím nevím ja, nikam se mi jí moc dávat nechce 😒

majule_j
22. lis 2011

@blondynka400 já jsem tuhle změnu ráda uvítala, je to fakt něco jinýho, .. kdo ví, jestli se vrátím do původní práce 😎 a co tebe láká?

blondynka400
22. lis 2011

@majule_j a co děláš jestli to není tajné? Já dělám v původním oboru (ale není to úplně ono, dělat jen z domu je pro mne i ničem) a návrat taky plánuju v něm. Nic jného mě neláká 😀

lenerka
22. lis 2011

no dneska jsem jí zkusila dát slabý černý čaj s citronem a trochu cukru
z hrnečku s méďou a světe div se vypila ho skoro celý na ex 😉
takže mám radost
a docela ráda pila v létě z lahve co máme na kola,takže jí ježíšek donese sportovní s hello kitty,ta neteče a doma bude pořádek 😉
holky já vás obdivuji,že děláte práci i s dětma
já sotva stíhám uklidit večer padnu ,neumím si představit,že bych ještě pracovala doma na PC

majule_j
22. lis 2011

@blondynka400 dělám pro jednoho mobilního operátora, v kolektivu dvou mužů 😀 dělám jim asistentku, chystám smlouvy, dělám nabídky, připravuju podklady, vyhledávám možné obchody asi v milionu šanonů,které tu mám k dispozici 😀

Já se byla podívat v práci, chodím s holkama takhle na obědy a zjištuju, jakej to tam je masakr, že jdou víc po tobě, větší nároky za stejný prachy.. i když to je asi všude 😀 mě jen prostě odrazuje tady od původního jobu ta pracovní doba debilní od rána do večera, to si s dítětem (natož se dvěma) - nedokážu představit 🙄

majule_j
22. lis 2011

@lenerka no vidíš, jaká je šikula, chtělo to prostě jinej motivovací hák na ni 😀 hrníček uspěl... btw. u nás je v kurzu taky ta Kitty, hrůza 😀

lenerka
22. lis 2011

@blondynka400
no v centru prahy může koupit domeček,fakt jen hodně bohatý člověk
a na okraji prahy,to je asi taky dost drahý
když my bydlíme v čako a tady nové byty 4KK stojí okolo 6mil.
a už skoro 2roky poloprázdné ,nikdo to nechce!
no já domek nechtěla a raději jsem šla do bytu,když máme tu chajdu,ale když vidím co se tady v tom našem domě děje,tak bych se snad nastěhovala do domku na samotě u lesa!!!!!
2roky nad náma nikdo nebydlel,a teď se nastěhovali 2ukáčka a je to peklo
vůbec se nechovají slušně
pouštějí celý den větráky, furt luxujou i třeba o půlnoci, dupou a ta jeho ženská doma chodí v podpadkách
prostě hrůza

lenerka
22. lis 2011

@majule_j
no u nás je zas v kurzu princezna na vlásku Locika od disney
viděli jste to někdo?
je to úžasný doporučuji 😉

lenerka
22. lis 2011

@majule_j
no práce se dvouma dětma na směny to fakt nehrozí!!!!
taky se toho děsně bojím
prostě něco najít co se bude brzo ráno vstávat,ale vracet se třeba už v 15h domů
tak to dělá kámoška,zkusím se tam dostat
peněz málo,ale člověk musí pracovat,aby nezblbnul 😀

majule_j
22. lis 2011

@lenerka to dávají v televizi? my na ni moc nekoukáme 🙂 zajímá ji jen youtube 😀

majule_j
22. lis 2011

@lenerka s tou prací to je děs no... tady u nás v malým městě vůbec, i když něco by se tu našlo, ale šla bych dost s penězma dolů no ☹

lenerka
22. lis 2011

@majule_j ne né v Tv né
manžel mě to stáhl na DVD i netu
a na youtubu maj taky kousíčky z té pohádky
pošlu odkaz 😉

blondynka400
22. lis 2011

@majule_j ty plánješ další? Ještě nedávmo jsi tvrdila ,že ani náhodou 😀 No já taky budu muset sestoupit lehce níže no, jako budu dělat to co jsem dělala ale pro menší firmu a nebo ne tak "důležité" místo. Pracovat od nevidim do nevidim a časté služební cesty prsotě nejsou to pravé.
@lenerka mně se líbil jeden pozemek, v Modřanech za 10 milionů 😝 😀 A domeček ve kterém někdo bydlele bych nechtěla ani ánhodou, jedině novostavbu... Já bych v bytě žít nemohla, celý život jsme žila v baráku (skoro v centru Prahy 😀), pak tedy na přechodnou dobu v různých bytech ale to mě ničí,potřebuju zahradu, klídek a ne slyšet když si baba nademnou pustí telku. Ono domeček nemusí být starost větší než byt, záleží jak si to nastavíš.
A kdo ti je bude vodit do školky když brzy vstávat? 😕

lenerka
22. lis 2011
https://www.youtube.com/watch?v=YmiRSdcD90w

tady máš tu princeznu na vlásku

lenerka
22. lis 2011

@blondynka400 no kdyby to vyšlo,tak by je vodil manžel
už teď vodí kačku do školky
chodí do práce na 8 30h
to je super 😉

lenerka
22. lis 2011

já bych taky nechtěla bydlet ve starém domě!!!
ale teď co staví ty satelity,to je něco hnusnýho!
taky je tam všechno slyšet
ale já jsem bydlelala od mala v bytě,takže není problém 🙂
a zahradu velikou máme 5km od baráku
děda tam má velkou zahradu a velký dům
a jsme tam celý léto

majule_j
22. lis 2011

@lenerka díky za odkaz, až je vzbudí,tak ji to pustím, co ona na to 😀

@blondynka400 jj,to jsem říkala a tvrdím stále 😀 ale muž furt do mě reje, že jedno dítě nechce, že to je blbost a furt mi připomíná, jak jsem snila před porodem svůj sen o třech dětech 😀 uvidíme, třeba časem 😀

rennik
autor
22. lis 2011

Ahoj holky tak máme po vyšetření a výsledek NEGATIVNÍ 😀 jupííííííííí všechno je v pořádku, mrňousek měří 7, 4cm a pozor, pohlaví je 60:40 pro kluka. Pan doktor říkal že není vůbec nic jisté, ale podle toho jak směřuje ,, čupulínek,, cituju doslovně 🙂 nahoru tak prý to vypadá spíš na kluka ale že fakt nic není jisté. Že v 16tt to půjde vidět určitě. Ale já si myslím že to už poznal, protože ten ,, čupulínek,, byl fakt hodně vidět, jen mě uklidňoval že to ještě pořádně neví,jak mě viděl že jsem trochu zklamaná. ☹ Takže uvidíme v 16tt u svého pana doktora. Ale už nevěřím že někdy budu mít svou Terezku. No hlavně že je mimčo zdravé, to je nejdůležitější.

blondynka400
22. lis 2011

@lenerka no mi to asi zas budem mít opačně, já jí budu vodit ráno a manžel odpo vyzvedávat 😀
Stality jsou hnus, to uznávám. Tedy ne vše je všechno slyšet, ale bydlet bych tam nechtěla. Řadovka nebo dvojdomek to je skoro samé jak ten panelák 😝
5km to je daleko 😀 Ono nejde jenom o léto, ale určitě je to fajn, to jo 🙂 Hlavně je to dost o zvyku....

@rennik hlavní je, že výsledek je negativní. 😵 A co se týče pohlaví, doktor byl evidentně normální 😀 60:40 to není nic jistého, je pravda že u těch klučíků to už v téhle době občas vidět je, ale nebrala bych to jako relevantní informaci. No a nebo pak třetí těhu 😀

blondynka400
22. lis 2011

@majule_j a jaký je vůbec u tebe důvod že další teď nechceš:

rennik
autor
22. lis 2011

@blondynka400 jj on sám říkal že to je tak půl napůl ale víc že se přiklání k tomu klukovi podle toho pindíka nahoru, ale že určitě to bude vědět až v 16tt a to zjistí i můj doktor takže hold musím vydržet do té poloviny prosince.

blondynka400
22. lis 2011

@rennik tak ono ani v tom 16tt to není nic určitého,málokterý doktor to v tomhle týdnu říká rád, "relativně jisté" je to až v tom 20tt ale hodně zleží na naotčení dítěte a kvalitě UTZ. Já osobně bych určení pohlaví do 20tt braal pořád ještě hodně s rezervou 😀 Ale těch 60:40 to být může to je fakt 😀

lenerka
23. lis 2011

@rennik tak pindík jo
já bych to ještě nevzdávala,ale i mě tedy vždycky řekli,na 100%holku
ale ségře taky tvrdili celé těhu,že Anetka bude kluk 😲

rennik
autor
23. lis 2011

No holky můj doktor má právě hodně dobrý UZV takže u Lukáška to šlo vidět krásně v tom 16tt ani mi nemusel říkat co to je, poznala jsem to sama. Ale uvidím, 3 týdny zas není tak dlouhá doba, to vydržím a přes noc jsem se nějak smířila s tím že to bude kluk a díky Vám jsem se rozhodla pro Vojtíška. Takže když si teď večer hladím bříško mluvím k mimču jako k Vojtíškovi a hned je mi blíž. 🙂 Najednou jsem s tím nějak ztotožněná že to bude chlapeček a už mi to nevadí, byl to ten prvotní moment zklamání ale už je mi fajn. Hlavně že bude zdravý a kdyby se to pohlaví náhodou změnilo tak budu jen ráda. Zhoršit se to už nemůže 🙂

blondynka400
23. lis 2011

@rennik tak my jsme to vybraly jméno jo? 😀 😀 😀 Ale myslím si, že jsi se rozhodla dobře a stejně to možná bude Terezka 😀 Já si taky myslím, že je to jedno co to je, hlavně že je to zdravé, člověk to nebude mít rád jenom proto, že to má leche jiné pohlaví než si na začátku představoval, ještě že jsou jen 2 možnosti 😀
Ono v tom 16tt jde spíš o to, že mimi musí být dobře natočené. A když je to kluk bývá to pak vidět dobře, to je fakt 😀 😀

rennik
autor
23. lis 2011

@blondynka400 no v podstatě jo ,protože tím že se Vojtík líbí i vám, tak to přispělo k tomu že jsem se rozhodla, ale on už dlouho byl můj favorit 🙂 a já ho nebudu mít ráda, protože já už teď ho miluju a moc se na něho těším. A k tomu natočení- Luki nejen že byl dobře natočený ale ty nohy tak rozvalil od sebe jako nějaký gigolo 😀 😀 😀 😀 takže vidět to šlo fakt nádherně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru