Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
18. pro 2011

@blondynka400 to byl jen příklad 😀 no to máš pravdu, vím že čekáme prcka dřív ale to třetí fakt asi tak brzo nebude, ono záleží na tom jak na tom budeme finančně, a taky jestli budeme mít víc místa, momentálně kluci nebudou mít ani vlastní pokoj, takže to třetí už by se fakt nevlezlo, ale snad za těch pár let bude situace jiná.

blondynka400
18. pro 2011

@rennik vy bydlíte u rodičů nebo prarodičů ne? Někdy v půdním bytě, nebo se pletu? 😕 Já myslela, že to máte docela velké... 😅
Finanční stránka je bohužel blbá věc no a místo je taky potřeba. A kde Luky spí, když nemá vlastní pokoj? 😕

lenerka
18. pro 2011

@eliska_v
Eli no já už teď nevím kdo jí ostříhal
kačka tvrdí,že jí ukradla nůžky a ostříhala se sama
ale Kikča tvrdí,že jí ostříhala kačka 😀
někdy tvrdí,že se ostříhala sama
nevím no,kačka se asi bojí,aby nedostala na prdel,tak zatlouká,jak to opravdu bylo
to už je jedno
prostě jdeme v týdnu ke kadeřnici,a když už nás nevezmou,tak budeme holt na vánočních fotkách s holčičkou a klukem 😀
když se nestalo nic horšího
kdyby se píchli do oka,byl by to průšvih,tohle je ok
už si nůžky hlídám!!!

lenerka
18. pro 2011

@rennik
ty jo ty by jsi vážně šla ještě do třetího mimča????
to jsi dobrá,já teď minimálně 10let nechci
a pak už budu stará baba 😀

rennik
autor
18. pro 2011

@lenerka já jo určitě, ale jak říkám nejdřív tak za 6-7 let a musela by být dobrá finanční situace a museli by jsme mít doma víc místa, což snad časem doma bude.

rennik
autor
18. pro 2011

@blondynka400 bydlíme s rodiči i prarodiči, bydlíme sice v patře, ale bohužel tady mají pokoj- ložnici, prarodiče, protože dole v přízemí není místo. Takže my máme vlastně jen kuchyň s jídelním koutem propojenous obývákem ,kde ještě manžel má pracovní místo a Luki hrací koutek- opravdu maličký,no apak máme ložnici- velmi maličkou kde s námi spí i Lukášek, dala by se přebourat, protože je je za ní ještě,, malá půda,, ale ta je od prarodičů a ti nám ji nechtějí dát, přitom je tam akorát s prominutím bordel, nic víc!!! http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/rennik/?fro..., tohle je odkaz na střechu tak se můžeš podívat jak máme málo místa. A ložnici nám taky nedají, prý dokud jsou dva tak budou spát oba nahoře, což ještě může být kdoví jak dlouho takže nevím jak to budu jednou řešit s dětským pokojem.

eliska_v
18. pro 2011

@blondynka400 : To bylo do baráčku k našim, ale to nefungovalo, tak jsme se přestěhovali do pronájmu, ale je to tady šílené, tak jsme sehnali větší byt a na klidnějším místě... Ono neni aní koho buzerovat, všechno si s manželem děláme sami...
On je Boreček hodně živé dítko od začátku 😉

blondynka400
18. pro 2011

@rennik hm, tak to nemáte jednoduché no... A vy tam jen bydlíte nebo je ta část vyloženě vaše? A jak to budete dělat s druhým? To budete spát všichni v jedné místnosti? Ale fakt nechápu, proč by vám tu půdu nemohli dát, když stejně nemá žádné využití.... 😒

@eliska_v to vím, že jsi psala, ale třeba Renník ti může potvrdit, že bude jenom hůř, co se týče živosti 😀 😀 Tak hlavně, že jste spokojení...

rennik
autor
18. pro 2011

@blondynka400 jo budeme spát všichni čtyři v ložnici 😒 a bohužel jen bydlíme, v budoucnu se barák přepíše na nás, ale to je takové....

blondynka400
18. pro 2011

@rennik hm, jasně to nikdy nevíš no... Ale vy jste do toho vrazili dost peněz ne? A jeslti si dobře pamatuju ty jsi měla s babí nějaké problémy ne? Jestli se moc vyptávám, tak mi to řekni 😀
Tedy to si neummí představit spát teď i s jedním dítětem v ložnici natož pak se 2. Ale chápu, že to jinak nejde 😔

rennik
autor
19. pro 2011

@blondynka400 no tak předělávali jsme si to na naše náklady, s topením nám vypomohli rodiče ale jinak my. S babi byli problémy ale jednoho dne už jsem se naštvala a zeptala se co proti mě furt mají ........ no samozřejmě se vymlouvala že nic atd.... no ale od té doby musím říct že je klid. No taky se mi to nelíbí že děti nebudou mít pokojíček ale jinak to nejde udělat. V budoucnu budeme mít 3 pokoje navíc. Ale to je fakt ,, budoucnost,, staříkovi je příští rok 90 a moc dobře zdravotně na tom není. A u babiny se teď taky objevily problémy se srdcem tak kdoví jak to všechno bude. Kdyby bylo nejhůře tak se budeme stěhovat z ložnice zpět do obýváku na spaní a dětem necháme volný pokoj.

lenerka
19. pro 2011

@rennik
tedy tp vaši bydleníčko,vám tedy nezávidím ☹
my s manželem bydleli u babičky a dědy 2,5roku
a to jsme ještě neměli děti a půjčili nám obývák
bylo to šílené,pro mě ani tak né,jak pro manžela
musel být do 22h doma jinak byl děda naštvaný 😒
prostě starý lidi ,chtějí mít svůj klídek
už bych asi s nima společně žít nechtěla!!!!
a co máme 2děti,tak to už vůbec
děda tedy už nežije,ale babičce je 76 a má svůj režim
to vidím,když tam přijdeme s holkama po školce,jak už je nervozní,že děti křičí,hádají se,dělají nepořádek
nemůže koukat na ty svoje TV seriály
prostě jsem šťastná za vlastní bydlení,ale neboj,taky se dočkáte

ségra jak má manžela,tak jeho babička se dožila 94let
bože,já bych tady ,snad ani tak dlouho strašit nechtěla!!!!
poslední roky,to bylo pro ně utrpení!!!!

my tedy Kikču máme pořád v ložnici
ona je totiž dost hlučná a nevím,jak by chudák Kačka pak ráno vstávala do školky 😒
no,ale budeme jí muset odstěhovat
přeci kačka nebudeme mít pro sebe skoro 16m pro sebe že?h

lenerka
19. pro 2011

dneska jdeme s Kikčou mezi 14-15h ke kadeřnici
snad si s ní poradí a udělá jí nějaký účes 😉
tak co už máte stromek a zabalený dárky?
my stromek ustrojíme 23.12 a dárky taky balím až na poslední chvíli
nějak pořád jsme ještě neksončila s tím úklidem-uf 😝

lenerka
19. pro 2011

@eliska_v
živé dítko?a jak se to projevuje? 😀
Kačka byla zlatíško do 2let
za to Kikča to je čertice 😖

blondynka400
19. pro 2011

@rennik tak hlavně že už je to ok, já si to právě pamatuju, že tě "prudila" Ono hodl s těmi starými lidmi je to těžký no. Ale zas člvoěk nemůže chtít aby byly hned pod drnem no...
Je fakt, že já bych se asi odstěhovala do obýváku a malé nechala pokoj. Hlavně si myslím, že ona by asi s námi ani nespala, ale my jsem měli s tím spaním dost problémy... Takže nejsme úpnlě standart 😀

@lenerka fakt musel být MM do 22 doma jo? To bylo jak na internátu 😀
To je co hlučná v noci? copak vám tam vyvádí? Ale vy máte 4+1 ne? Já tedy jsme zastáncem toho, aby děto byli v jednom pokoji, ale je fakt, že když jsou úplně malé, nevím jestli je to ideální...
Ke kadeřnici? A ona se nechá ostříhat? 😕 To závidím...
Stromeček nemám a dárky zabalené ani náhodou, ještě je nemám ani všechny 😀

lenerka
19. pro 2011

@blondynka400
no hlučná je hlavně u usínaní ☹
nechce spát a tak cca 10-15minut řve
jinak když pak usne,tak spí celou noc
ale straší od 6h denně i v sobotu neděli,kdy chudák kačka nemusí vstávat do školky
ale po novým roce k ní jde,protože na nás skáče z postýlky do naší postele a to jsou fakt šoky

blondynka400
20. pro 2011

@lenerka to přeskočí žbrdliny? 😕 😀
A to takhle řve každý den? 😕 U nás to tedy trvá taky dlouho, ale neřve, spíš si povídá a dělá tam bůhví co 😀
Tedy budíček v 6h bych asi nepřežila 😖

lenerka
20. pro 2011

@blondynka400
jo jo přeskakuje zbrdliny k nám do postele
máme její postýlku namáčknutou na naše postele
jo jo denně vstává okolo 6h hrůza,ale pak třeba umí po obědě spát 3,5h
no ona řve denně okolo 5-15minut,Kačka to taky měla
a pak od 2let si lehla seděla v postýlce povídala si s hračkama a v klidu usla
snad to tak bude mít i Kristýnka 😉

blondynka400
20. pro 2011

@lenerka je fakt, že já mám občas taky strach, aby neřelezla, ael postýlku mám dost vysokou. A už stejně plánuju že půjde do velké, tahle miminkovská je na ní malá.
U nás se spí po obědě tak 2 hodiny, spala by i déle, ale pak by nechtěla psát večer, takže jí budím. A ráno vstává tak po 8, nejpozději v 8:20 jí budím, aby se to zas celé neposunulo... A večer usiná mezi 20:30 -21 (tedy od 20 je v posteli a než usne dšělá tma podobné věci jako Kačka 😀 )

lenerka
21. pro 2011

@blondynka400
no naše postýlka je ta klasická dřevěna taky dost vysoká
dají se z ní vyndat 2 žbrdlinky
asi to uděláme 😉
my už máme velkou koupenpu dávno i matraci,ložní prádlo s princeznama dostane pod stromeček
takže v lednu půjde do velké,jako velká slečna 😉
už se tam taky dost mačká,proto skáče k nám 😝
kačka chudák musela být v malý postýlce do 3let,protože jsme měli malý byt,ale ona byla dobrý spáč od mala
dneska zrovna po 7h mě zvonil budík ,já ho típla,že jako budu spát,a Kristý Mamíííííívstávej prostě prudila tak dlouho,že jsme raději vstala
naše malá teroristka!!!!!

blondynka400
21. pro 2011

@lenerka jámám taky dřevěnou klasiku, ale zdá se mi vyšší než je běžné..
Já se té velké postele bojím, že mi bude utíkat při usínání. No uvidíme, jak to dopadne. Ale jak je to přerosltá žirafa, tahle už je fakt špatná.
Ono snad všichi děti jsou terotisti 😀

lenerka
21. pro 2011

jo jo z toho mám taky strach,že bude utíkat ☹
ale kačka se to naučila,ale je fakt,že šla do velké ve 3letech
to už měla trošku rozum a dalo se s ní domluvit
a z postele spadla za život cca 5x
to je v poho né?

blondynka400
21. pro 2011

@lenerka jojo 3 leté a dvouleté dítě se nedá srovnávat.
My máme pávě usínání v poho a nechci, aby se to změnilo.
A ty tedy pak holky budeš nechávat samotné v jednom pkojoi a budou usánat ve stejnou dobu?
Takže ty jsi jí dala rovnou do velké bez těch postranic? To bycu se tedy u 2 letého dítěte asi bála...
5x je pohoda 😀
Já mám rpo ní takovou tu dětskou postýlku jako autíčko, kde jsou vyvýšené ty postranice, takže spadnout nebude moct.

lenerka
21. pro 2011

@blondynka400
kačka od 3let má dospěláckou postel
padá málo a když už jo,tak to stojí za to a je boule 😀 a pláč,ale to je vždy jen po nějakým divokým snu
ta postel má příčku,ale u kačky jsme jí nepoužily
u Kristýnky jí 100%použijeme a vůbec nevím ,jak to bude s usínáním
mám z toho docela strach,ale musíme co nejdříve,aby se to holky naučily,než kačka půjde do školy!
v létě holky spolu spaly týden v třeboni a dobrý zasmály se poblbly a usly do 21h,ale to byly hotový z kol
pak v létě jak jsme byly na chatě,tak jsme všichni 4spali v jedný místnosti a to bylo fakt peklo!!!!asi 5neděl a jak bylo dlouho vidět,tak usínala Kikča až okolo 22h
kačka už byla vyřízená,ale držela s ní 😖

blondynka400
21. pro 2011

@lenerka tak ono tohle autíčko je taky jako dospělácká. 190 dlouhé a 80 široké, jen to vypadá jako autíčko no, hrozně se jí tol íbí, je na auta ujeta. A na stranách je to tkaové lehce vyvýšené, což se myslím hodí.
Tak enž půjde do školy to zlvádnete ne? Času je ještě spousty, jestli umím počítat 😀
No uvidíme, snad to usínání nějak půjde,musí 😵
Tedy to jste dobří sptá takhle v jedné místnosti, to já bych nedala ani na jednu noc. Když jedem na dovolenou, tak vždy hledáme takové ubytování, aby měla samostatný pokoj, jinak to prostě nejde a nevyspal by se nikdo.
To ej ale zas dobře ne? Že holky drží při sobě 😀

lenerka
22. pro 2011

@blondynka400
no my máme pro holky postele z borovice masivu 190X90
holky drží při sobě až moooooooooc
kačka jí navádí a to naše trdlo,to všechno udělá
zapíná pořád PC televizi bere vařečku prostě vymejšlej,takový ptákoviny!!!!

lenerka
23. pro 2011

všem přeji krásné vánoční svátky ,bohatého ježucha
jsem zvědavá,jak holky budou večeřet,se nebudou ani soustředit 😀
už teď se ptají,kdy už zazvoní ježíšek a budou dárečky

eliska_v
24. pro 2011

Ahojky holky.
Chtěla bych Vám popřát krásné Vánoce a hodně štěstí v Novém roce... 😵

blondynka400
27. pro 2011

@lenerka to je dobře, že to tak mají. Hlavně, aby jim to vydrželo 🙂
U nás tedy moc nejedla. Tedy polívku a pak už akoro nic 😝 😀

lenerka
27. pro 2011

kačka mě o štědrým dnu překvapila
docela jedla a byla hodná
za to Kikča ta nejedla večeři vůbec a cpala se jen cukrovím
taky se jí pěkně rozjel ekzém!!!

a radost z dárečků????
tak u Kikči nejvíce kartáčky na zuby a knížky s Princeznou na vlásku
a kačka stavebnice
no ona je chudáček
3dny rozbalovala dárečky
bylo těch ježíšků nějak moc a ještě se chudák včera narodila a měli jsme velkou oslavu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru