Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
29. bře 2009

Ahojík a i vám novým je nás tu už pěkná tlupa 😀 😀
četla jsem tu tu Jonasovu metodu kde na to chodíte?
Dnes je hleník fááákt nepřehlédnutelný tak aspoň něco za tak dlouhou dobu.. A proč nejsem už těhu je asi tím že jsem fakt tu ovu neřešila a asnažili sme se v polovině a to zbytečně potom už někdy vůbec a to byl zrovna čas na snažení tak asi tak ... 😖
Teď to prostě prosnažíme celým měsícem a pak můžu říct že sme do toho dali vše 🙂 🙂 🙂

blondynka400
29. bře 2009

lucbra a kdy má MS dorazit-nedorazit?

matva, e nebo se těší, že bude tatínek 😀

cabalkova
29. bře 2009

Leni... tak to my to delali stejne "blbe"... hlavne v pulce mesice, a ja pritom mam ovu pozdeji, jak se ukazalo...

Na jonasovu metodu byly jedny anglicke stranky, ale tam to uz zavreli a neni to zadarmo, pak jsem vystarala tady v jedne diskusi odkaz na nemecky stranky, ale ono je to stejne tak na vode... akorat mi prislo vtipny, ze se vse seslo kolem tech manzelovych narozenin... toz bylo by to takove pekne, kdyby to klaplo... 😉

lenicenka17
29. bře 2009

Blondy ještě jsem četla o tom hleníku že ovu se pozná ne podle kvantity hlenu ale kvality a kvalita je co přesně?

cabalkova
29. bře 2009

kurat... ja jsem nekdy chodici priznak... prsa me boli uz ted. 🙂
blond... cykly mam spis delsi, vetsinou kolem 32, ale posledni (mela jsem ale tehdy tu hnusnou chripku s horeckama) jsem musela na vyvolavacku a nakonec jsem mela 46 ☹

lenicenka17
29. bře 2009

cabalkova odkud jsi ( to toz je takové naše Moravské) 😀 😀 😀
JO taky v polovině a přitom dnes jsem 21DC a teprv asi je či se chystá...

blondynka400
29. bře 2009

cabalkova, oni i šikovní doktorř občas cpou léky zbytečně. Ale jestli jsi byla n kontrole v době ovu, určitě ti folíky kontrolovala 😉
A co máš udělat, abychom tě zařdily? Musíš na nás být hodná, poslat mi potřebné údaje do IP já tě pak možná zařadím 😀

lenicenka, jsem ráda že vidím pozitivní smajlíky. Tak vidíš jak dobře jsem ti poradila 😀 .

luciasek001
29. bře 2009

matava, mě to taky vrtá hlavou, ale chci ještě počkat doholi jsme se s drahou polovičkou. Holt to budeme muset ještě vydržet a třeba se dozvim potěšující zprávu 😉

blondynka400
29. bře 2009

lenicenka, čím je táhlejší a jakoby vodnatější a průhlednější, tím je kvalitnější. Kdyxž ho vemeš mezi prsty, tak se dá hodně natáhnout, třeba i 20 cm a teče jako takový sliz... Tedy pardon holky za takové vysvětlění, ale prostě tak to je 😀

cabalkova, ta těch 32 je docela ok... Tk hlavně, že teď ovu došla, to bude vše v pořádku 😉

matava
29. bře 2009

cabalkova jee, tak dej tip prosim aspon na ty nemecke jonasovky, zksum to nejak prelouskat 😉
ze se tesi ze bude tatinek, co ja vim co se mu honi hlavou..treba premysli i o tom, ze kdyz stale nebude mit praci, tak by s mimcem zustal doma a ja furt vydelalvala 😀 no, dobra predstava..on by byl sikovny tatka, neco doma zvlada, i kdyz teda chlapskym stylem a myslim, ze bych prisla domu z prace, mimco by bylo navleceny do nejakeho dresu a koukali by spolecne na nejaky sport. utkani 😀 ehm...no zpatky do reality..nejdriv se musi zadarit..
ale stejne jak si ti chlapi mysli, ze se musi zadarit na poprve...jejich sebevedomi mit, ze? 😀
j

lucbra06
29. bře 2009

dorazit nedorazit 3.4 tak jsem zvědavá no,ale naděje si nedelam.Kdy ty čekaš MS???TPravě ze jsme si nehlidali ovu testy nic 😠 muj nejdelši cyklus je 30dní a snežilkovaní proběhlo 15.3 a 17.3 tak nekde v pulce DOUFAM 🙂

kuratkol
29. bře 2009

cabalkova: vidíš to, budu držet pěstičky 😉

leni: já jsem taky z Moravy 🙂

blondy: ty jsi pořád tak pozitivní, člověk by myslel, že jsi pregnant, kdyby nevěděl, že nejsi...

lenicenka17
29. bře 2009

Tak dnes ráno byl hodně průhledný ale natahovat jsem ho nezkoušela 😀 😀
Už jsem ráda že vím že ovu je asi jindy tak to budem zkoušet podle ovu,proto ty smajlíky. 🙂

lenicenka17
29. bře 2009

kuratkol a odkud??Aspoň okres

cabalkova
29. bře 2009

mata... zkusim to najit a hodit odkaz.

leni... jsem z Prahy, ale nektera moravska slova jsou takova libozvucna a libi se mi... tak jsem te asi zmatla. 😉

kura... diky, pesticky drzet prosim, prosim, treba uz tam Tonda je (to je nas pracovni nazev pro mimi 😉 )

blondynka400
29. bře 2009

lucbra, tak uvidíš. Já nejdříve čekám ovu, ta by měla dorazit teď někdy v týdnu. Ale manžel mám pryč, takže pro mne je tento cyklus ztracený..... 😉

matava, na ty stránky ani koukat nemusíš, vem si datum kdy jsi se narodila a kolem toho budeš mít každý měsíc plodné dny dle Jonáše. Je to správný nesmysl 😀

kuratkol, to víš no, už jsem prostě taková.... Akortá když jsem přišla o mimi, tak mi to bylo hodně líto, le přírod ví, co dělá 😉

lnicenka, to jak se natahuje je nejdůležitější kvalitativní znak, t průhlednost ani tak ne 😉 Ještě je jedna metod na kvlitu hlenu, takové ty proužky na zjištění cukru u diabetiků. Dáš si ho dovnitř když ztavne, v hlenu je sacharidy, tzn,. plodný hlen. Nikdy jsem to nezkoušela, ale je to tké jedna z metod 😉

kuratkol
29. bře 2009

leni: Je to v naší tabulce 🙂

Jaká je ta stránka na toho Jonáše?

lenicenka17
29. bře 2009

kuratkol máš tam PRAHA 😕 😕

lucbra06
29. bře 2009

blondynka třeba si tam počká naky smermatko 🙂 tak ti moc držim palce.Já jdu dom na výměnu manželek ,držim vam všem palce.Pa

kuratkol
29. bře 2009

leni: není tam jen Praha 🙂

matava
29. bře 2009

spravny hlenik tu byl jednou prirovnavan k vajecnemu bilku, to je myslim trefne 😀

cabalkova
29. bře 2009

Ted mi volal mnz.... miri k domovu a vydyndal spolecnou navstevu restaurace za ucelem vecere, tak se jdu zcivilizovat.... 🙂 Hezky vecer vsem a az usoudite, ze jsem na vas dost hodna, rada se do tab pridam. 😉

blondynka400
29. bře 2009

lucbra, třeba, ale nemyslím si to....

matava, no ono se mu také oficiálně říká 😀 . Ale ono je to dost diskutbilní, protože čerstvé vajíčko vajíčko 14 dni staré má ten bílek úplně jiný 😝

blondynka400
29. bře 2009

cbalková to byl jen takový vtip 😀 . POšli údaje do IP, ju? 😉 A přeji hezký večer 🙂

matava
29. bře 2009

blondy, koukam, ze je dnes s tebou taky legrace..no naposledy jsme si delali vajicko se sunkou a vajicka byly koupeny den pred tim, takze cerstva..a jinak ten jonas..no tak to bych podle data narozeni byla opravdu uuuplne mimo, to jsem to zrovna plus minus dostala.. 😉 tak navsteva za dverma...uvidim, jestli se trhnu..kdyz tak preji vsem krasny vecer a pohodovy start noveho tydne, ktery nam mozna prinese dalsi tehulku do tabulky, vid luciasku 😀

blondynka400
29. bře 2009

matava, no právě co vím, tk to většinou všem vychází do MS 😀 . Mě tdy do začítku plodných dnů, ale prostě mi to fakt přijde nesmysl.... 🤐

A k těm vajíčkům, když je koupíš v obchodě tk už dávno nejsou čerstvá, slovem čerstvý jsem myslela vajíčko hned od slepičky
😀

Jinak hezký večer 😉

luciasek001
29. bře 2009

matava, jasně, možná jo, neboj dám echo 😀

kuratkol
29. bře 2009

Ten čas se vleče ☹

luciasek001
29. bře 2009

kuratkol, už zase?? Ty jsi případ... 😀

kuratkol
29. bře 2009

No jo no..... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru