Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
20. bře 2009

U nás by to nikomu nevadilo, právě naopak. Čekají na to...

luciasek001
20. bře 2009

Z manželovy strany si myslim, že by to brali v pohodě, ale naši nevim jak by se tvářili, ale už jsme dospělí a s tim nic nenadělají.

kuratkol
20. bře 2009

Jen se bojím, aby to vyšlo.... Čtu tady na koníkovi, kolik holek potratilo nebo vůbec nemůže otěhotnět.... je to dost strašný

luciasek001
20. bře 2009

Taky to vidim je to docela síla. Ted jsem našla na jednom albu, že holka potratila v 21.tt což je drsný. Nevim čim to je, možná působí ten stres z okolí, furt se za něčim honíme místo abychom si to užívali. Je to smutný 😕

kuratkol
20. bře 2009

Já jsem taky našla, že jedna měla mimoděložní, pak potratila ve 23tt a naposled potratila ve 20 tt. To je taky dost hrozný... ☹

benjit
20. bře 2009

Ahoj, tak dítě mi už spí, manžel je práci a já jsem zpla net....
holky, díky za přivítání a hned na začátek abyste nečetly jen samé hrůzy, teď naposledy co jsem otěhotněla, tak to bylo hned napoprvé a asi jen dva styky jsme měli.....je to o psychice a to dost, protože jsme si řekli, že to prostě zkusíme a když to nevyjde tak se nic neděje a ono to vyšlo, akorát škoda, že to nevydrželo..

Jinak koukám, že je tu hodně pražaček a jedna Kladeňačka, já se přidám k pražačkám, ale jinak jsem rodilá kladeňačka... 😀

kuratkol
20. bře 2009

benjit: Abys mezi nás úplně patřila, pošli svoje údaje do IP kualalik, aby tě přidala do tabulky. 🙂

kuratkol
20. bře 2009

benjit: Kolik ti vlastně je?

benjit
20. bře 2009

a jaké údaje přesně chcete? jsem Vás od začátku nečetla, takže nemám přehled, je mi 29 ☹

gab123
20. bře 2009

blondy mám utrouš brát až do MS.Jinak jsem ho vynechávala 26den.Ted ho mam nechat i s jinými prášky do MS nebo pozitivního testu.

benjit
20. bře 2009

kde jste všechny?

luciasek001
20. bře 2009

Pardon, koukala jsem se na TV.

blondynka400
20. bře 2009

gab, a ona přijde Ms i když jíš utroš, já myslela že většinou ne....

benjit, proč ten smutný smajlík u toho věku? 😲

luciasek, ahojky 🙂 . Stále ti není dobře? 😠

kuratkol
20. bře 2009

Já jsem tu stále 🙂

luciasek001
20. bře 2009

blondy, furt stejný. Ted nevim kdyby to bylo fakt mimčo. Tak nás čekají ted v březnu samý oslavy, manža měl 17.3., zítra má táta a 28.3. a to se furt slaví a pod. Tak nevim jak vyřešit ten alkohol, pít se mi neche, ale aby to nevypadalo podezžele.
benjit, odkud z Prahy jsi?

kuratkol
20. bře 2009

Vždycky se můžeš na něco vymluvit.

blondynka400
20. bře 2009

luciasek, na co hezkého?
Hele a nehceš si udělat test? Přece jenom pro jistotu....
A teď jak jsi měla ovu, alkohol nevadí do 18 dne od početí, ještě embryo není plně napojeno na tělo matky, takže bych se tím netrápila...

benjit
20. bře 2009

Luciasek jsem z Hlubočep, a za jak dlouho máš testovat? mě to nějak zatím všechno uniká... ale je to tak, že dokud nemáš potvrzeno že jsi těhu, tak pít můžeš, jasně že ne se opít do němoty, ale někde jsem četla, že do doby než máš jistotu že těhu jsi, je to v poho, takhle by se třeba nějaký holky nemohly napít i několik let... akorát už nevím kde jsem to četla

luciasek001
20. bře 2009

blondy, na test je asi ještě strašně brzo ne?
benjit, aha tak to jsem nevěděla, že se pít alkohol po troškách smí. Tak to nějak zamaskuju. Díky za informaci 😉

luciasek001
20. bře 2009

benjit, testovat budu pokud nedorazí MS někdy okolo 6.4.

blondynka400
20. bře 2009

benjit, časem se zorientuješ, neboj 😉
Je to tak jak jsem psala, do 18 dne od početí to fakt neva, potom už ale docela ano.... Ale když si dáš skleničku dvě na nějaké oslavě, tak se nic neděje (samozřejmě dokud o tom nevíš, jinak jsme proto v žádném případě nepít 😉 ).
Akorát alkohol snižuje plodnost, tak pozor na něj 😎

blondynka400
20. bře 2009

luciasek, no já jsem myslela jestli to není ještě zminula, jak jsem se bavili. 6ee by to bylo teď z téhle ovu a bylo ti taklhe zle, je nesmysl... 😉

Jinka holky, od odpoledne, mě občas hrozně píchá v podpříšku, jednou na lévé straně, pak na pravé a docela se to sřídá. Je to jen občas, ale je to docela protivné ☹

lenerka
20. bře 2009

ahoj holky
tak jsem konečně tu

ještě jsem vás nečetla co jste dneska napsaly
tak se zeptám jak je Blondy?jsi těhu nebo né?a funguje ta naše tabulka?

benjit
20. bře 2009

Luciasek, já bych s etím fakt netrápila, když nemáš v plánu se fakt opít, když jsem čekala Míšu taky jsem si občas dala sklenku vína nebo malý pivčo, ale fakt jen občas a malinko a jestli testuješ až takhle pozdě, tak to bych se nebála vůbec.... takže asi tak 😉 🙂

luciasek001
20. bře 2009

blondy, díky aspon mám další informace, no když to budu brát od 1x pokusu tak do 18 dnů mám ještě 3 dny. Na testu by asi ted nebylo nic vidět, vid?

blondynka400
20. bře 2009

lenerka,
tabulka funguje, koukni 😉
Jinka stále nevím, teplota se ale pořád drží 😵 , uvidíme zda zítra dorazí MS 😉

luciasek001
20. bře 2009

benjit, dík snad ty narozeniny přežiju ve zdraví, březen je u nás náročný.

luciasek001
20. bře 2009

Lenerka ahoj 😵

blondynka400
20. bře 2009

luciasek, při prvním pokusu asi nebyla ovu ne? Vždyˇˇt jsi psala, že byla nedávno, fakt bych se tím netrápila, jak píše benjit....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru